Gramy z WOŚP! Dorzuć się do skarbonki i zdobądź nagrody

To już piąty raz, gdy włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, bo cel zbiórki jest szczytny:

Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Po raz piąty uruchamiamy naszą zbiórkę w formie skarbonki w serwisie siepomaga.pl. Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Aktualny stan zbiórki znajdziesz poniżej. Pamiętaj też, że każda osoba wpłacająca do skarbonki, ma szansę otrzymać nagrodę. 

[Aktualizacja - 25.01.2021]

Osiągnęliśmy zakładany cel! Ale nie spoczywamy na laurach. Przypomnijmy, że dwa lata temu osiągnęliśmy kwotę 5 260,11 zł. Może pobijemy nasz rekord?

Co proponujemy w zamian za wpłaty?

Przede wszystkim - każda osoba, która dokona nawet najmniejszej wpłaty otrzyma:

 • dostęp do strony, na której będą publikowane kody na wyróżnienia. Kody będą publikowane: 22.01, 27.01 i 1.02. Liczba kodów do wykorzystania będzie ograniczona. Decyduje kolejność ich wykorzystania.

Informacje o momencie udostępnienia kodów na specjalnej stronie będziemy publikować na naszym fanpage'u na Facebooku. Zachęcamy do obserwowania. 

Oczywiście przygotowaliśmy także pakiety dla największych darczyńców, a mianowicie 3 osoby z najwyższymi wpłatami (min. 100 zł po zsumowaniu) nagrodzimy pakietami:

 • wyróżnienie ogłoszenia na 2 lata
 • unikalna subbdomena na okres 12 miesięcy
 • usługa powiadomienia o ogłoszeniach uczniach
 • banner promujący ogłoszenie - 5000 odsłon na okres 2 tygodni (grafika przygotowana przez nas)

Wszystkie nagrody realizowane będą natychmiast po zakończeniu akcji i wybraniu zwycięzców. Wyróżnienia oraz subdomena dotyczą także użytkowników serwisu e-tlumacze.net.

Mało? To dorzucamy jeszcze jedną rzecz! Jeśli wpłacisz dowolną kwotę na zbiórkę, podasz swój login w serwisie i w tym czasie dodasz kampanię bannerową na e-korepetycje.net, która będzie kierować do Twojego ogłoszenia, a w tytule kampanii dopiszesz WOŚP 2021 - dodamy Ci 1000 odsłon gratis. Ale pamiętaj, bonus dotyczy tylko jednej kampani bannerowej i możesz z niego skorzystać tylko w trakcie trwania zbiórki - do 31 stycznia 2021.

Jak wesprzeć WOŚP i otrzymać bonus od e-korepetycje.net?

 1. Wejdź na stronę zbiórki
 2. Wpisz określoną kwotę wsparcia, nie ukrywaj jej, ani nie rób wpłaty anonimowej.
 3. W podpisie koniecznie napisz swój login z e-korepetycje.net (nie e-mail). Możesz dopisać jeszcze link do swojego ogłoszenia, ale login musi być, abyśmy wiedzieli, że to Ty.
 4. Możesz wpisać słowa wsparcia – będzie nam miło :)
 5. Kliknij „Wpłać teraz”.
 6. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Złote Rady:

 • Możesz dokonać wielu wpłat. Wpłaty zsumujemy przy wyborze największych darczyńców.
 • Zachęcaj swoich uczniów i znajomych do wsparcia WOŚP poprzez zbiórkę e-korepetycje.net. Wspieramy szczytny cel - zadbajmy o to, żeby jak najwięcej pieniążków trafiło do dzieci! Jeśli Twój uczeń przy wpłacie poda Twój login w serwisie - jego wpłatę także zsumujemy!

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Siema!

Finał WOŚP 2020 odbędzie się 31 stycznia. Tego dnia zakończy się nasza zbiórka.

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz informację o zbiórce w swoich social mediach.

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Rekordowa zbiórka na WOŚP 2019 – dziękujemy!

Jedyne co nam przychodzi na myśl, to słowa – JESTEŚCIE WIELCY! Takich wyników zbiórki nie spodziewał się nikt z nas. Bardzo chcieliśmy pobić wartość zbiórki z 2018 roku chociaż o 1 zł, a Wy przebiliście tę wartość prawie 3-krotnie!

WOŚP 2022: Dorzuć się do skarbonki i zdobądź NAGRODY

Jak co roku, w styczniu, włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Robimy to razem z Wami i... co roku zaskakujecie nas swoją szczodrością. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Wspieramy ten cel, dlatego uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022