Wakacyjne podwojenie - zgarnij odsłony!

Lato, to nie tylko czas relaksu i odpoczynku, ale również szansa na zadbanie o większą widoczność i budowanie swojej pozycji w sieci. Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz wykorzystaj tę możliwość na zareklamowanie swoich usług.

Prowadzisz kursy wakacyjne, kolonie, albo przygotowujesz do egzaminów poprawkowych? Daj o sobie znać wykupując kampanię bannerową w naszym serwisie, a dodatkowo otrzymasz 100% odsłon gratis! Wystarczy, że w okresie od 21.06 do 4.07.2021 zamówisz kampanię bannerową na dowolną ilość odsłon wpisując w tytule kampanii "100% w wakacje", a my podwoimy tę ilość całkowicie za darmo! 

Proste? No pewnie! 

Co trzeba zrobić?

1. Zaloguj się do panelu reklamowego w naszym serwisie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zarejestruj się. 

2. Wybierz interesujący Cię format banneru. Masz do dyspozycji banner główny, banner sidebar oraz banner wyświetlający się pod artykułem. 

3. Dodaj kampanię bannerową w tytule wpisując "100% w wakacje" i opłać ją.

Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie i rozpoczęcie kampanii bannerowej do 4 lipca 2021. 

Gotowe! Teraz my podwoimy Twoje odsłony. 

Co zyskujesz?

Dwa razy więcej odsłon kampanii zupełnie za darmo oraz przewagę nad innymi już w okresie wakacyjnym! Pamiętaj, że odsłony, które nie zostały wykorzystane w danym terminie nie przepadają, dalej będą wyświetlane, aż do całkowitego ich wypalenia. 

Zatem do dzieła :)

Jeśli nie wiesz, jaki banner wybrać i na co zwrócić uwagę dodając kampanię bannerową - zapraszamy do naszego artykułu Reklama bannerowa, gdzie znajdziesz pomocne wskazówki i porady. 

Banner do ogłoszenia w serwisie e-korepetycje.net

Chcesz skorzystać z promocji, ale nie posiadasz grafiki promującej? Nic nie szkodzi. Jesteśmy przygotowani również na to. Dla osób, które zamówią kampanię bannerową na minimum 10 000 odsłon i których banner główny kieruje do ogłoszenia w naszym serwisie, mamy przygotowany szablon reklamowy. Informuje on o lokalizacji i przedmiocie nauczania oraz zawiera miniaturkę Twojego zdjęcia z profilu. Jeśli chcesz skorzystać z takiej opcji napisz do nas.

 

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022