Wakacyjne podwojenie - 100% odsłon gratis

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku. Ale ile można odpoczywać, leżąc wygodnie na hamaku? ;) A może wolisz wykorzystać ten czas na budowanie  swojej pozycji w sieci? Z myślą o tej “pracującej" grupie przygotowaliśmy specjalną promocję. 

Wakacyjne podwojenie odsłon

To już kolejny raz, kiedy z początkiem wakacji podwajamy odsłony. Za każdym razem akcja cieszyła się niesłabnącą popularnością wśród Was. :) 
Zasady promocji są niezwykle proste — wystarczy zamówić reklamę na dowolnie wybraną przez Ciebie ilość odsłon. Następnie, my dołożymy do tego drugie tyle odsłon zupełnie za darmo

Co musisz zrobić, żeby zgarnąć bonus?

  1. Zaloguj się do panelu reklamowego w naszym serwisie. Zarejestruj się, jeśli jeszcze nie posiadasz tam konta. 
  2. Wybierz interesujący Cię format banneru. Do dyspozycji masz banner główny, banner sidebar oraz banner wyświetlający się pod artykułem. 
  3. Dodaj kampanię bannerową w tytule wpisując "WAKACYJNE PODWOJENIE" i opłać ją.

Ważne!
Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie i rozpoczęcie kampanii bannerowej do 10 lipca 2022 r. 

Dlaczego warto? 

Reklama bannerowa pozwoli graficznie wyróżnić Twoją ofertę. To doskonały sposób na promocję Twoich usług, jeśli prowadzisz:

  • zapisy na  korepetycje, 
  • kursy wakacyjne, 
  • szkolenia,
  • kolonie i półkolonie,
  • obozy.

Banner będzie wyświetlany zawsze powyżej innych wyników, oprawiony graficznie, z linkiem do Twojej strony www, profilu w serwisie lub mediach społecznościowych. 
Pamiętaj, że odsłony będą wyświetlane aż do całkowitego ich wypalenia, nawet jeżeli nie zostaną wykorzystane w danym terminie. 

Banner główny do ogłoszenia w serwisie e-korepetycje.net

A co, jeżeli chcesz skorzystać z promocji, ale nie posiadasz grafiki, która mogłaby promować Twoją ofertę? Nic straconego! Zupełnie za darmo przygotujemy Ci banner graficzny na bazie naszego szablonu. Znajdą się na nim informacje o przedmiocie, lokalizacja prowadzenia zajęć i miniaturka Twojego zdjęcia profilowego. 
Pamiętaj, że opcja przygotowania przez nas banneru głównego obowiązuje tylko przy zamówieniu minimum 10 000 odsłon i odesłaniu do ogłoszenia w serwisie. Jeżeli jesteś zainteresowany — napisz do nas
 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Kłopotliwe pytania uczniów - jak z nich wybrnąć?

Pożądane cechy każdego ucznia to ciekawość, dociekliwość, głód wiedzy, chęć zdobywania nowych informacji, doświadczania różnych emocji i stanów. Nie można jednak mylić tych atrybutów z namolnością, wścibstwem i napastliwością. Korepetytor ma prawo do prywatności i nie musi odpowiadać na wszystkie pytania swoich klientów. Jak się zachować w sytuacji, gdy uczeń ciągnie nauczyciela za język i prowokuje krępujące sytuacje?

Nasze publikacje. Czy znasz je wszystkie?

Możesz nie wiedzieć, ale co jakiś czas staramy się tworzyć materiały, które przydadzą się nie tylko nauczycielom, ale również uczniom i ich rodzicom. Nasze publikacje koncentrują się na edukacji, marketingu, a nawet zagadnieniach związanych z prowadzeniem własnej działalności. 

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Zadaj pytanie
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023