Uczniowie też mogą się ogłaszać!

W naszym serwisie nie tylko korepetytorzy mogą dodawać ogłoszenia ze swoją ofertą. Uczniowie, którym zależy na czasie, mogą również dodać swoje ogłoszenie i napisać, z jakiego przedmiotu potrzebują pomocy. Wystarczy po zalogowaniu się na swoje konto przejść do zakładki "Szukam nauczyciela".

Nowe ogłoszenie ucznia

Ogłoszenia takie wyświetlają się w dziale "Znajdź ucznia" i wyświetlają się przez 30 dni. W tym czasie korepetytorzy mogą się kontaktować w sprawie zajęć, a uczniowie mogą albo wcześniej zakończyć termin emisji ich ogłoszenia, albo je odświeżyć na kolejne 30 dni.

Ogłoszenia uczniów

Co więcej, korepetytorzy chcący być na bieżąco informowani o nowych ogłoszeniach uczniów, mogą włączyć mailowe powiadomienia (przejdź do ustawienia powiadomień). W takim przypadku, osoby z włączonymi powiadomieniami będą otrzymywać wiadomości na wzór poniższej.

Powiadomienie o nowym ogłoszeniu ucznia

Zachęcamy uczniów do dodawania swoich ogłoszeń, a korepetytorów do włączenia mailowych powiadomień o nich. Dzięki temu będziecie mogli liczyć na szybki kontakt.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Trendy w nauce języków obcych

Świat zmienia się szybko. Jakimi językami najczęściej do nas mówi?

Matura pisemna z języka niemieckiego

Każda wypowiedź pisemna ma charakterystyczne zwroty, których warto się wcześniej nauczyć, aby bez problemu poradzić sobie z zadaniami na maturze.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji