Uczniowie też mogą się ogłaszać!

W naszym serwisie nie tylko korepetytorzy mogą dodawać ogłoszenia ze swoją ofertą. Uczniowie, którym zależy na czasie, mogą również dodać swoje ogłoszenie i napisać, z jakiego przedmiotu potrzebują pomocy. Wystarczy po zalogowaniu się na swoje konto przejść do zakładki "Szukam nauczyciela".

Nowe ogłoszenie ucznia

Ogłoszenia takie wyświetlają się w dziale "Znajdź ucznia" i wyświetlają się przez 30 dni. W tym czasie korepetytorzy mogą się kontaktować w sprawie zajęć, a uczniowie mogą albo wcześniej zakończyć termin emisji ich ogłoszenia, albo je odświeżyć na kolejne 30 dni.

Ogłoszenia uczniów

Co więcej, korepetytorzy chcący być na bieżąco informowani o nowych ogłoszeniach uczniów, mogą włączyć mailowe powiadomienia (przejdź do ustawienia powiadomień). W takim przypadku, osoby z włączonymi powiadomieniami będą otrzymywać wiadomości na wzór poniższej.

Powiadomienie o nowym ogłoszeniu ucznia

Zachęcamy uczniów do dodawania swoich ogłoszeń, a korepetytorów do włączenia mailowych powiadomień o nich. Dzięki temu będziecie mogli liczyć na szybki kontakt.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Nauczanie dzieci języka obcego

Nauka dzieci odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Dziecięce umysły są bardzo chłonne i niezwykle szybko przyswajają nowe wiadomości, w tym obce języki. Czy jednak nauka języka obcego od malucha nie jest jedynie chwytem marketingowym, który ma wyciągnąć z kieszeni rodzica często nie małe pieniądze?

Gramatyka hiszpańska dla początkujących

Marzysz o nauce języka hiszpańskiego? Zacznij od paru lekcji z gramatyki...

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji