To już 15 lat istnienia serwisu!

Wszystko zaczęło się dokładnie 15 lat temu, od jednej osoby, która chciała uczyć innych. A że nie bardzo było gdzie zamieścić ogłoszenie o udzielaniu korepetycji, osoba ta najpierw stworzyła prostą stronę internetową, a następnie wystawiła na niej swoje ogłoszenie. Bardzo szybko skontaktowały się z nią inne osoby, które również chciały zamieścić tam swoje reklamy dotyczące nauczania. Liczba ogłoszeń rosła, potrzeba było udoskonalić nieco serwis. Z pomocą przyszedł małżonek autorki strony i...resztę już znacie :)

Tak oto, dzięki Marcie i Marcinowi, twórcom portalu, w domowym zaciszu, narodził się największy serwis z ogłoszeniami korepetytorów.
Aktualnie nasz zespół liczy 8 osób, a biuro nie mieści się już w prywatnym mieszkaniu, w jednym pokoju, a w znacznie większym budynku. 
Od momentu powstania w 2006 roku, do momentu, w którym jesteśmy teraz, wiele się zmieniło. Zaczynaliśmy od prostych opcji dodawania ogłoszeń, by po 2 latach zgromadzić ich aż 10 000 w naszej bazie! Potem przyszedł czas na bloga i treści edukacyjne oraz promocję w mediach. Każde Wasze zaangażowanie rodziło w nas coraz większą chęć i motywację do działania. Nie spoczywając na laurach stale udoskonalamy nasz serwis tworząc kolejne opcje, w tym opcje reklamowe, żebyście byli jeszcze bardziej widoczni dla swoich potencjalnych uczniów. Po 15 latach działalności możemy z dumą ogłosić, że w naszej bazie znajduje się blisko 230 000 ogłoszeń korepetytorów! A my nieustannie chcemy tworzyć miejsce przyjazne korepetytorom i uczniom, w którym  znajdziecie wiele możliwości rozwoju. 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak zmieniliśmy się na przestrzeni lat - zapraszamy do naszej osi czasu, w której uwzględniliśmy najważniejsze daty.

Pamiętajcie - to nasze wspólne święto! Bez Was nie byłoby nas. Dziękujemy Wam!

A jeżeli chcecie przeczytać, jak zmieniał się rynek korepetycji i jak zaczynali swoją pracę korepetytorzy, którzy mają swoje ogłoszenia w naszym serwisie od kilkunastu lat, to koniecznie zajrzyjcie do wywiadu z nimi.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

3 piętra edukacji językowej, wybierz dla siebie najlepszą metodę.

Nauka języka obcego najczęściej podobna jest do jazdy drogą, która jest stara, z dziurami, wąska, długa, trudna, niebezpieczna i pokonywana z ogromnym wysiłkiem oraz z nadmiernym kosztem czasu i finansów.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Akademia Korepetytora start
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023