Świąteczne podwojenie odsłon kampanii!

Święta tuż tuż! Grudzień to czas, w którym szukamy i kupujemy prezenty dla bliskich. To także czas, gdy zastanawiamy się, co sami chcielibyśmy znaleźć pod choinką. Bez wątpienia, każdy korepetytor myśli, jak zwiększyć liczbę swoich uczniów. Dlatego wychodzimy naprzeciw i mamy dla Was świąteczne podwojenie odsłon w reklamach bannerowych. 

Świąteczne podwojenie odsłon

To nie pierwszy raz, gdy podwajamy odsłony. Rok temu akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, z której skorzystało wielu korepetytorów. Jej zasady są przy tym bardzo proste. Jeśli zamówisz swoją reklamę na dowolną wybraną przez Ciebie liczbę odsłon, my dołożymy do tego tyle samo odsłon zupełnie za darmo. Zyskujesz podwójnie, a zatem nie zastanawiaj się ani chwili.

Co dokładnie musisz zrobić, aby skorzystać z promocji?

Zasady są proste. Przede wszystkim, musisz założyć konto w panelu reklamowym. Jeśli je już posiadasz, wystarczy, że się na nie zalogujesz. Następnie musisz dodać nową kampanię reklamową. Promocja obowiązuje na wszystkie formy kampanii bannerowej - przypominamy, że możesz skorzystać z banneru głównego, banneru w sidebarze i banneru wyświetlającego się pod treściami artykułów na blogu. W ustawieniach kampanii do swojej nazwy dopisz "100% na święta". Jeżeli wykupisz i rozpoczniesz emisję reklamy od 7 do 17 grudnia liczba odsłon w zamówionej reklamie zostanie podwojona. Po ustawieniu kampanii - opłać ją. Warunkiem skorzystania z promocji jest rozpoczęcie reklamy przed 17 grudnia 2020. 

Podsumowując

  1. Załóż konto w panelu reklamowym i zaloguj się do niego.

  2. Wybierz, który banner Cię interesuje.

  3. Ustaw kampanię - pamiętaj o dodaniu do jej nazwy hasła "100% na święta".

  4. Twoja kampania musi rozpocząć się w okresie trwania promocji (7 grudnia - 17 grudnia).

  5. Opłać kampanię.

  6. Zrób to wszystko przed 17 grudnia 2020!

Banner do ogłoszenia na e-korepetycje.net

Nie posiadasz grafiki, która mogłaby promować Twoją ofertę? Nie przejmuj się! Jeśli chcesz zamówić kampanię bannerową, która będzie kierować do ogłoszenia w naszym serwisie - bezpłatnie przygotujemy Ci banner graficzny na bazie naszego szablonu. Znajdą się na nim informacje o przedmiocie i lokalizacji prowadzenia zajęć, a także zdjęcie z Twojego ogłoszenia. Opcja przygotowania przez nas banneru dla Ciebie obowiązuje  przy zamówienie minimum 10 000 odsłon kampanii reklamowej i odesłaniu do ogłoszenia w serwisie. Jeśli jesteśt zainteresowany tą opcją napisz do nas.

Reklama w serwisie - dlaczego warto?

Reklama bannerowa pozwala graficznie wyróżnić Twoją ofertę lub produkt. To doskonały sposób na prezentację nie tylko korepetycji, ale też kursów, szkoleń, wydarzeń, zajęć przygotowujących do egzaminów. Grudzień i styczeń to także dobre miesiące, żeby promować swoje lekcje i zapełniać kalendarz na nowy semestr. Taka kampania się opłaca, a korzystając z naszej promocji możesz oszczędzić nawet 1500 zł.

Masz pytania dotyczące kampanii bannerowych? Napisz do nas.

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Życzenia dla korepetytorów

Ciepłe życzenia i infografika specjalnie dla naszych korepetytorów z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

Korepetycje a działalność gospodarcza

Udzielanie odpłatnych korepetycji jest zjawiskiem bardzo powszechnym, gdyż zajmują się tym zarówno studenci, osoby po studiach, nauczyciele czy też pracownicy akademiccy. Często osoby te mają problem z ustaleniem czy udzielanie korepetycji powoduje konieczność zapłaty podatku, a jeżeli tak to w jaki sposób należy go rozliczyć. Na wszystkie powstałe wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji