Świąteczne podwojenie odsłon - zyskaj podwójnie!

Święta tuż tuż…To przede wszystkim czas odpoczynku w rodzinnym gronie. Zanim jednak to nastąpi, warto wykorzystać ten czas na promocję swoich ogłoszeń i budowanie pozycji w sieci. Będzie to możliwe dzięki naszej świątecznej promocji na reklamę bannerową. 

Świąteczne podwojenie odsłon

Co dla Was przygotowaliśmy? Kolejny raz ruszamy z akcją Świątecznego Podwojenia Odsłon. :) Jej zasady są dziecinnie proste - jeżeli zamówisz i opłacisz banner reklamowy na dowolną liczbę odsłon, my dołożymy do tego taką samą ilość odsłon całkowicie za darmo. Dzięki temu zyskasz podwójnie. Nie zastanawiaj się, tylko działaj. :) 

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Teraz czytaj uważnie - aby skorzystać z promocji konieczne jest posiadanie konta w naszym panelu reklamowym. Jeżeli go nie posiadasz - załóż konto. Następnie, korzystając z panelu musisz dodać kampanię reklamową. Przypominamy, że promocja obowiązuje na wszystkie formy kampanii bannerowej - możesz wykorzystać banner główny, banner w sidebarze i banner wyświetlający się pod artykułami na naszym blogu. W ustawieniu nazwy swojej kampanii dopisz “100% na święta”. 

UWAGA!

Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie i rozpoczęcie emisji kampanii w dniach 12 - 18.12.2022 r.

  1. Zaloguj się do panelu reklamowego w naszym serwisie. Zarejestruj się, jeśli jeszcze nie posiadasz tam konta. 
  2. Wybierz interesujący Cię format banneru. Do dyspozycji masz banner główny, banner sidebar oraz banner wyświetlający się pod artykułem. 
  3. Dodaj kampanię bannerową w tytule wpisując "100% na święta" i opłać ją.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Reklama graficzna wyróżni Twoją ofertą w serwisie. To doskonały sposób na promocję Twoich usług oraz dotarcie do potencjalnego klienta. Twój banner może kierować do Twojej strony internetowej, profilu na Facebooku lub ogłoszenia w naszym serwisie, dzięki czemu będziesz w stanie szczegółowo zaprezentować swój produkt. 

Banner do ogłoszenia na e-korepetycje.net

Jeżeli nie posiadasz grafiki, która mogłaby promować Twoją ofertę przygotujemy Ci bezpłatnie banner graficzny na bazie naszego szablonu. Zamieszczona na nim będzie nazwa przedmiotu oraz lokalizacja zajęć, a także zdjęcie z Twojego ogłoszenia w serwisie.

Pamiętaj, że opcja przygotowania przez nas banneru obowiązuje wyłącznie przy zamówieniach minimum 10 000 odsłon kampanii reklamowej oraz odesłaniu do swojego ogłoszenia w serwisie. Jeżeli jesteś zainteresowany - napisz do nas.
Nie wiesz jak dodać kampanię bannerową? Zajrzyj do naszego artykułu

O autorze

PM

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Wakacyjne podwojenie - zgarnij odsłony!

Prowadzisz kursy wakacyjne, kolonie, albo przygotowujesz do egzaminów poprawkowych? Daj o sobie znać i już teraz zadbaj o swoją widoczność w sieci.

Zarabiaj więcej na korepetycjach - złap zniżkę na książkę

Kompendium wiedzy o marketingu w edukacji w mocno obniżonej cenie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022