ROZDAJEMY STATYSTYKI GRATIS

Spieszymy donieść, że mamy dla naszych korepetytorów super promocję. Chcemy, żeby więcej naszych użytkowników analizowało swoje działania w serwisie, aby mogli przeglądać i badać liczbę odwiedzin swojego ogłoszenia. Dzięki temu mogą dowiedzieć się, czy to, co robią w serwisie i poza nim, przynosi efekty.

Dlatego też do każdego wyróżnienia na minimum 12 miesięcy dodajemy STATYSTYKI GRATIS.

Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, zaloguj się na konto i koniecznie kliknij w ten link: https://profil.e-korepetycje.net 

  • Promocja jest ograniczona czasowo, więc pospiesz się, bo trwa tylko do 22 marca.
  • Darmowe statystyki otrzymują użytkownicy, którzy wyróżnią swoje ogłoszenie na minimum rok. Promocja nie dotyczy wyróżniania różnych ogłoszeń na kilka miesięcy, co w rezultacie dałoby roczne wyróżnienie (np. 2 ogłoszenia wyróżnione na 6 miesięcy).
  • Może nastąpić opóźnienie w aktywacji statystyk do 2 dni roboczych po dokonaniu wyróżnienia.

 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Ile człowieka jest w człowieku?

Bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy żyją w prawie każdej części ludzkiego ciała, na skórze, w jelitach czy jamie nosowej. Czasami wywołują choroby, lecz przez większość czasu żyją w harmonii ze swoim gospodarzem.

Dzieci - zagrożenia w sieci

Dostęp do sieci internetowej ma już praktycznie każdy. Dzieci zaczynają korzystać z Internetu w coraz młodszym wieku. Średnia ta przypada w Polsce na około 9 lat. Mądrze wykorzystane zasoby stanowią nieograniczone źródło wiedzy, której zdobycie w świecie rzeczywistym byłoby znacznie utrudnione.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji