ROZDAJEMY STATYSTYKI GRATIS

Spieszymy donieść, że mamy dla naszych korepetytorów super promocję. Chcemy, żeby więcej naszych użytkowników analizowało swoje działania w serwisie, aby mogli przeglądać i badać liczbę odwiedzin swojego ogłoszenia. Dzięki temu mogą dowiedzieć się, czy to, co robią w serwisie i poza nim, przynosi efekty.

Dlatego też do każdego wyróżnienia na minimum 12 miesięcy dodajemy STATYSTYKI GRATIS.

Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, zaloguj się na konto i koniecznie kliknij w ten link: https://profil.e-korepetycje.net 

  • Promocja jest ograniczona czasowo, więc pospiesz się, bo trwa tylko do 22 marca.
  • Darmowe statystyki otrzymują użytkownicy, którzy wyróżnią swoje ogłoszenie na minimum rok. Promocja nie dotyczy wyróżniania różnych ogłoszeń na kilka miesięcy, co w rezultacie dałoby roczne wyróżnienie (np. 2 ogłoszenia wyróżnione na 6 miesięcy).
  • Może nastąpić opóźnienie w aktywacji statystyk do 2 dni roboczych po dokonaniu wyróżnienia.

 

 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Egzamin gimnazjalny 2015 już za nami

Zakończył się właśnie trwający 3 dni egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 360 tys. uczniów klas trzecich gimnazjum.

Zabawy i gry na lekcje z ortografii

Nie jest łatwo uczyć ortografii w taki sposób, aby nie tylko uczeń zdobył wiedzę, ale także lekcja przebiegała miło i bezstresowo. W takim razie jak to zrobić? Zagrać w gry! W artykule podpowiadamy jakie zabawy można zastosować, aby lekcje ortografii dla nikogo nie były udręką.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
100% w wakacje
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji