Rozbiliście skarbonkę WOŚP. Rekord pobity!

Wielokrotnie udowadnialiście nam, że korepetytorzy to osoby, które są odpowiedzialne, chętne do dzielenia się i współpracy. Tegoroczna zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udowodniła, że razem możemy więcej.

Uruchomiając tegoroczną skarbonkę E-Korepetycje.net czuliśmy, że możemy na Was liczyć. Chętnie dzielicie się wiedzą, współpracujecie ze sobą, ale też czynnie uczestniczycie w rozwoju naszego serwisu. Wspólna zbiórka na WOŚP to dla nas już tradycja, która w naszym zespole zawsze budzi uśmiech na twarzy. Dzięki niej widzimy jak silną i odpowiedzialną grupą są korepetytorzy.

Cel tegorocznej zbiórki ustawiliśmy na 2000 zł. Zdawaliśmy sobie sprawę, że dla wielu z Was ostatni rok był trudny. Nie myśleliśmy nawet, że uda się pobić rekord zbiórki z 2019 roku, gdy do skarbonki wpłaciliście 5 260,01 zł. Podczas dnia finału akcji rozbiliście jednak bank. Sprawdzając stan skarbonki w niedzielę o 21 byliśmy w szoku i skakaliśmy z radości. Dziś oficjalnie możemy powiedzieć, że wspólnie zebraliśmy:

6 405 zł

Zbiórkę wsparły 83 osoby! Rekordzista wpłacił na nią 1400 zł. Wielu z Was dorzucało się także anonimowo. Trzech darczyńców z najwyższymi wpłatami otrzyma od nas także zestawy nagród. Z każdym skontaktujemy się indywidualnie. Warto wspomnieć, jak wyglądały ich wpłaty:

  • 1400 zł
  • 900 zł
  • 850 zł

Brawo!

Co chcielibyśmy jeszcze Wam powiedzieć?

Dziękujemy! Jesteście niesamowici, a my jesteśmy dumni, jak wspaniałą społeczność mamy! 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Sprawdź, jak sobie radzisz z matematyką!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was test diagnostyczny z matematyki, opracowany przez Mobilną Szkołę Matematyki Akwadrat.

Krótkie lekcje – czy to się opłaca?

Ile trwają lekcje, których udzielasz? 45 minut? 50? A może 60? Mniej więcej godzinne zajęcia wydają się najbardziej logicznym rozwiązaniem. Łatwo jest rozplanować taki przedział czasowy, aby lekcja miała swój logicznym rytm, w którym znajdzie się miejsce i na chwilę luźnej rozmowy, i na powtórkę materiału, i na wprowadzenie nowych informacji. A co z krótszymi zajęciami – np. takimi, które trwałyby 15-30 min? Zanim z góry odrzucisz ten pomysł, zastanów się jeszcze raz. Są sytuacje, w których to może być dobre rozwiązanie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022