Rekordowa zbiórka na WOŚP 2019 – dziękujemy!

Jedyne co nam przychodzi na myśl, to słowa – JESTEŚCIE WIELCY!

Takich wyników nie spodziewał się nikt z nas. Bardzo chcieliśmy pobić wartość zbiórki z 2018 roku chociaż o 1 zł, a Wy przebiliście ją prawie 3-krotnie!

Z zapartym tchem obserwowaliśmy jak rośnie licznik na siepomaga.pl i nie mogliśmy wyjść z podziwu. Dzięki Wam udało się uzbierać 5 260,01 zł !!! Dokonaliście aż 209 wpłat, co jest absolutnym rekordem wszystkich dotychczasowych zbiórek na e-korepetycje.net!

Wszyscy wpłacający mieli dostęp do strony, na której pojawiły się kody na wyróżnienia ogłoszenia. Nagrodziliśmy również najbardziej hojnych darczyńców. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Lista osób, które otrzymują pakiet za największe wpłaty:

  • Olua
  • przy-kawie
  • bilinguo

Dodatkowo postanowiliśmy nagrodzić jeszcze jedną osobę, która wpłaciła równie imponującą kwotę, jednak nie podała loginu, tylko imię i nazwisko. Gdyby nie ten fakt, byłaby osobą, która znalazłaby się w trójce nagrodzonych. Chcielibyśmy w ten sposób nagrodzić tego użytkownika, mimo że nie spełnił do końca wymagań ;-) Tym użytkownikiem jest osoba o loginie gilek.

Wszystkim czterem laureatom na kontach zostały dodane usługi wyróżnienia, powiadomienia o ogłoszeniach uczniów oraz subdomena.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy okazali serce <3

P.S. Czy w przyszłym roku znów pobijemy rekord?

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Po raz 4 gramy z WOŚP - wesprzesz akcję?

Po raz czwarty razem z Wami włączamy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zbiera na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

Gramy z WOŚP! Dorzuć się do skarbonki i zdobądź nagrody

To już piąty raz, gdy włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022