Razem dla Ukrainy - nauka języków pro bono

Sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów jest bardzo trudna. Coraz więcej uchodźców trafia do Polski. Na bieżąco organizowane są zbiórki rzeczy, pomoc w znalezieniu transportu czy noclegu.

Ale potrzeba coś więcej niż wsparcie materialne. Potrzeba rozmowy, aby móc dodać otuchy, mieć możliwość pomocy przy załatwianiu spraw urzędowych. Chociaż serca są ogromne, to spore grono osób goszczących rodziny z Ukrainy nie zna ich języka. Z drugiej strony nasi sąsiedzi nie znają polskiego, więc im również trudno jest komunikować się, załatwić niezędne dokumenty, czy podjąć pracę. Część dzieci zapewne trafi do szkół i przedszkoli, w których mogą być częściowo izolowane właśnie w związku z brakiem znajomości języka polskiego.

Przygotowaliśmy specjalne oznaczenia „pro bono” przy:

Zwracamy się z prośbą do wszystkich korepetytorów, nauczycieli oraz wszystkich, którzy mogą zaoferować nieodpłatną pomoc, o zalogowanie się do swoich kont i dodanie ofert w nowych przedmiotach.

Jeżeli nie masz konta, możesz je bezpłatnie zarejestrować na naszej stronie.

Dzięki temu osoby poszukujące pomocy będą miały ułatwiony dostęp do informacji.

Znajdźmy wspólny język!

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak wybory człowieka wpływają na jego życie? - wypracowanie

Każdego dnia, każdy z nas dokonuje jakichś wyborów. Ośmielę się stwierdzić, że życie człowieka właśnie z nich się składa.

Polski Ład - jaka forma rozliczenia dla korepetytorów i tłumaczy?

Obowiązujący od 1 stycznia 2022 r. Polski Ład zrewolucjonizował dotychczasowe zasady opodatkowania. Zmiany dotknęły również osoby fizyczne udzielające korepetycji oraz tłumaczy. W poniższym artykule zastanowimy się nad najbardziej optymalną formą opodatkowania dla tych grup podatników.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022