Prezentacja 32 sposoby na udaną lekcję

Co jakiś czas staramy się tworzyć materiały przydatne zarówno nauczycielom, jak również rodzicom i uczniom. Tak właśnie jest z naszymi e-bookami, które wydajemy.

Nasze publikacje są pobierane wiele tysięcy razy – e-book: 32 sposoby na udaną lekcję pobrało prawie 7200 osób, a "Zawód: Korepetytor" trafił do ponad 5200 odbiorców.

Z racji dużego zainteresowania treściami e-booków dajemy Wam dostęp do tej wiedzy także w innej formie, a mianowicie jako prezentację na Slide Share. Poniżej znajdziecie całego e-booka o sposobach na lekcje właśnie w takiej formie. Jeśli jednak będziecie chcieli mieć go w postaci PDF, zachęcamy do zapisywania się na newsletter - dzięki czemu otrzymacie go właśnie w wersji tekstowej.

Przy okazji zachęcamy do śledzenia profilu INFEO na Slide Share. Planujemy dodawać tam nieco więcej materiałów.

 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

4 sposoby na udaną lekcję

Edukacja powinna być traktowana jako cenny dar, a nie jak nużący obowiązek. Lekcje muszą być odzwierciedleniem życia, a nie nudnym wykładem.

Bądź profesjonalnym korepetytorem w nowym roku szkolnym

Skąd czerpać wiedzę na temat działań, o które powinniśmy zadbać? Właśnie po to wydaliśmy bezpłatny e-book pt.: „Zawód: Korepetytor”. Zamieściliśmy w nim wiele informacji, które z pewnością przydadzą się każdemu korepetytorowi. Już ponad 2000 pobrań i wiele pozytywnych opinii wskazuje na fakt, że taka publikacja była Wam potrzebna.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji