Wydaliśmy nowy e-book o zawodzie korepetytora

„Zawód: Korepetytor”, to pierwsza w Polsce publikacja przeznaczona w całości branży korepetytorskiej i doskonale spełniająca potrzeby tej grupy. To kompendium wiedzy, które pomoże korepetytorom usystematyzować wiedzę z zakresu organizacji, marketingu, ekonomii oraz prawa, a dzięki temu stać się bardziej konkurencyjnym na rynku i zarabiać więcej na korepetycjach.

Możesz pobrać e-book za darmo! Kliknij poniżej i pobierz.

 

 

 

Korepetytor, podobnie jak nauczyciel, powinien przede wszystkim charakteryzować się wyśmienitym przygotowaniem pedagogicznym. To główny wyznacznik, aby dobrze nauczać i przekazywać wiedzę innym. Jednak w przeciwieństwie do pracowników oświaty, musi on być też dobrym przedsiębiorcą, aby zdobyć dla siebie klientów i budować własną markę. Niestety na studiach pedagogicznych nie przykłada się dużej uwagi do przedmiotów kształcenia ogólnego, takich jak ekonomia czy zagadnienia prawne. Publikacja „Zawód: Korepetytor”, jest doskonałym uzupełnieniem tej wiedzy. To odpowiedź na wciąż pojawiające się prośby branży korepetytorskiej, aby usystematyzować wiedzę, której potrzebują aby uzyskiwać przewagę na rynku o wzrastającej konkurencji.

„Zawód: Korepetytor”, to publikacja skierowana przede wszystkim do korepetytorów chcących osiągnąć wyższy poziom profesjonalizacji swoich działań. Ci, którzy dopiero zaczynają pracę mogą zgłębić wiedzę na temat rozliczeń korepetycji, aspektów prawnych i podstawowych działań promocyjnych, dzięki czemu wejdą na rynek z silnymi podstawami ekonomiczno-prawnymi i marketingowymi. Doświadczeni korepetytorzy, funkcjonujący na rynku od lat i posiadający świetnie prosperujące działalności gospodarcze, również znajdą coś dla siebie. Informacje o zaawansowanych sposobach promocji czy działaniach zwiększających efektywność ich pracy z pewnością przypadną im do gustu. W publikacji znajdzie się też wiele spostrzeżeń, popartych wynikami badań, na które warto zwrócić uwagę podczas działalności korepetytorskiej.

W e-booku znajdziesz wiedzę, której nie uczą na studiach pedagogicznych, a która w całości poświęcona jest branży korepetycji. Warto ją poznać i zastosować, a dzięki temu osiągnąć przewagę na konkurencyjnym rynku.

 

Partnerami e-booka są:

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Podręczniki, czy własne karty pracy – co jest lepsze?

Przygotowanie własnych kart pracy, autorskich testów i sprawdzianów, to dodatkowe godziny pracy. Czasem jednak warto sięgnąć po takie rozwiązanie. Własnoręcznie opracowane materiały dydaktyczne mogą stanowić wspaniałe uzupełnienie do podstawowego podręcznika zalecanego przez MEN.

Mama Korepetytor

Czy pobieranie zasiłku macierzyńskiego wyklucza możliwość podjęcia w tym czasie pracy zarobkowej? Czy młoda mama będzie w stanie pogodzić opiekę nad dzieckiem z udzielaniem korepetycji?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji