Wydaliśmy nowy e-book o zawodzie korepetytora

„Zawód: Korepetytor”, to pierwsza w Polsce publikacja przeznaczona w całości branży korepetytorskiej i doskonale spełniająca potrzeby tej grupy. To kompendium wiedzy, które pomoże korepetytorom usystematyzować wiedzę z zakresu organizacji, marketingu, ekonomii oraz prawa, a dzięki temu stać się bardziej konkurencyjnym na rynku i zarabiać więcej na korepetycjach.

Możesz pobrać e-book za darmo! Kliknij poniżej i pobierz.

 

 

 

Korepetytor, podobnie jak nauczyciel, powinien przede wszystkim charakteryzować się wyśmienitym przygotowaniem pedagogicznym. To główny wyznacznik, aby dobrze nauczać i przekazywać wiedzę innym. Jednak w przeciwieństwie do pracowników oświaty, musi on być też dobrym przedsiębiorcą, aby zdobyć dla siebie klientów i budować własną markę. Niestety na studiach pedagogicznych nie przykłada się dużej uwagi do przedmiotów kształcenia ogólnego, takich jak ekonomia czy zagadnienia prawne. Publikacja „Zawód: Korepetytor”, jest doskonałym uzupełnieniem tej wiedzy. To odpowiedź na wciąż pojawiające się prośby branży korepetytorskiej, aby usystematyzować wiedzę, której potrzebują aby uzyskiwać przewagę na rynku o wzrastającej konkurencji.

„Zawód: Korepetytor”, to publikacja skierowana przede wszystkim do korepetytorów chcących osiągnąć wyższy poziom profesjonalizacji swoich działań. Ci, którzy dopiero zaczynają pracę mogą zgłębić wiedzę na temat rozliczeń korepetycji, aspektów prawnych i podstawowych działań promocyjnych, dzięki czemu wejdą na rynek z silnymi podstawami ekonomiczno-prawnymi i marketingowymi. Doświadczeni korepetytorzy, funkcjonujący na rynku od lat i posiadający świetnie prosperujące działalności gospodarcze, również znajdą coś dla siebie. Informacje o zaawansowanych sposobach promocji czy działaniach zwiększających efektywność ich pracy z pewnością przypadną im do gustu. W publikacji znajdzie się też wiele spostrzeżeń, popartych wynikami badań, na które warto zwrócić uwagę podczas działalności korepetytorskiej.

W e-booku znajdziesz wiedzę, której nie uczą na studiach pedagogicznych, a która w całości poświęcona jest branży korepetycji. Warto ją poznać i zastosować, a dzięki temu osiągnąć przewagę na konkurencyjnym rynku.

 

Partnerami e-booka są:

 

e-book_jak_napisac_article

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Efektywna nauka (odcinek 2)

Technik uczenia się jest bardzo wiele od metod klasycznych - jak czytanie i czytanie... i czytanie... czyli "kucie na pamięć"... aż do technik opierających się na ilości wypitej kawy i red bulla.

Trzecia fala pandemii koronawirusa - sytuacja w edukacji

W związku z coraz większym przyrostem zachorowań i próbą zatrzymania tego zjawiska wprowadzane są coraz to nowsze obostrzenia. W edukacji najbardziej dotkniętą grupą, której dotyczą te zmiany, są uczniowie klas 1-3.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport