Wydaliśmy nowy e-book o zawodzie korepetytora

„Zawód: Korepetytor”, to pierwsza w Polsce publikacja przeznaczona w całości branży korepetytorskiej i doskonale spełniająca potrzeby tej grupy. To kompendium wiedzy, które pomoże korepetytorom usystematyzować wiedzę z zakresu organizacji, marketingu, ekonomii oraz prawa, a dzięki temu stać się bardziej konkurencyjnym na rynku i zarabiać więcej na korepetycjach.

Możesz pobrać e-book za darmo! Kliknij poniżej i pobierz.

 

 

 

Korepetytor, podobnie jak nauczyciel, powinien przede wszystkim charakteryzować się wyśmienitym przygotowaniem pedagogicznym. To główny wyznacznik, aby dobrze nauczać i przekazywać wiedzę innym. Jednak w przeciwieństwie do pracowników oświaty, musi on być też dobrym przedsiębiorcą, aby zdobyć dla siebie klientów i budować własną markę. Niestety na studiach pedagogicznych nie przykłada się dużej uwagi do przedmiotów kształcenia ogólnego, takich jak ekonomia czy zagadnienia prawne. Publikacja „Zawód: Korepetytor”, jest doskonałym uzupełnieniem tej wiedzy. To odpowiedź na wciąż pojawiające się prośby branży korepetytorskiej, aby usystematyzować wiedzę, której potrzebują aby uzyskiwać przewagę na rynku o wzrastającej konkurencji.

„Zawód: Korepetytor”, to publikacja skierowana przede wszystkim do korepetytorów chcących osiągnąć wyższy poziom profesjonalizacji swoich działań. Ci, którzy dopiero zaczynają pracę mogą zgłębić wiedzę na temat rozliczeń korepetycji, aspektów prawnych i podstawowych działań promocyjnych, dzięki czemu wejdą na rynek z silnymi podstawami ekonomiczno-prawnymi i marketingowymi. Doświadczeni korepetytorzy, funkcjonujący na rynku od lat i posiadający świetnie prosperujące działalności gospodarcze, również znajdą coś dla siebie. Informacje o zaawansowanych sposobach promocji czy działaniach zwiększających efektywność ich pracy z pewnością przypadną im do gustu. W publikacji znajdzie się też wiele spostrzeżeń, popartych wynikami badań, na które warto zwrócić uwagę podczas działalności korepetytorskiej.

W e-booku znajdziesz wiedzę, której nie uczą na studiach pedagogicznych, a która w całości poświęcona jest branży korepetycji. Warto ją poznać i zastosować, a dzięki temu osiągnąć przewagę na konkurencyjnym rynku.

 

Partnerami e-booka są:

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Facebook, czyli jak założyć fanpage dla szkoły

Jeszcze kilka lat temu padało pytanie „Czy warto zakładać fanpage?”. Teraz słowo „czy” zastąpiło pytanie „Jak prowadzić swój fanpage, żeby dotrzeć do właściwej grupy odbiorców?”.

Korepetycje – moda czy konieczność?

Kiedyś nauczyciel pracował tylko w szkole i nie miał żadnego dodatkowego oraz dochodowego zajęcia. We współczesnych czasach prywatne lekcje to niemalże drugi etat pedagoga. Korepetycji udzielają też studenci, sami uczniowie, eksperci w jakiejś dziedzinie. Żyjemy w rzeczywistości, w której panuje pogoń za karierą, pieniędzmi, wykształceniem. Żeby osiągnąć te cele niezbędne jest uczęszczanie na korepetycje czy może to tylko chwilowa moda?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji