Pomagam, nie szkodzę! - ankieta

Kolejny raz chcemy podkreślić, że misją i powołaniem Korepetytora jest pomoc w nauce. Pomoc ta jednak nie powinna polegać na wyręczaniu ucznia z jego obowiązków. Korepetytor to osoba, która ma za zadanie wytłumaczyć trudniejsze zagadnienia, pokazać sposób rozwiązania problemu, czy zadania, upewnić się, że omawiany materiał jest w pełni zrozumiały.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że uczniowie niekoniecznie zwracają się do korepetytorów jedynie w sprawie zajęć i nauki.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jak często dostajecie prośby o napisanie za kogoś pracy zaliczeniowej i jak często stykacie się z problemem oszukiwania? Poznać Waszą opinię na ten temat i podejście do sprawy ściągania.

Czy proceder ściągania wśród uczniów przybrał na sile w związku z przejściem na naukę zdalną? I dlaczego Waszym zdaniem uczeń szuka drogi na skróty?

Tym samym zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej, całkowicie anonimowej ankiety, dotyczącej nauczania i procederu ściągania.

Ankietę możecie wypełnić bezpośrednio w formularzu poniżej lub przejść na stronę: http://bit.ly/pomagam-nie-szkodzę

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Serwis e-korepetycje.net został powołany do życia z myślą o pomaganiu w nauce, ułatwianiu odkrywania w sobie nowych pasji i zainteresowań.

Podziękowania i Wasze oczekiwania

Z końcem marca zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w badaniu ankietowym dotyczącym poczytności bloga. W ankiecie wzięło udział ponad 1500 użytkowników.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022