Pomagam, nie szkodzę! - ankieta

Kolejny raz chcemy podkreślić, że misją i powołaniem Korepetytora jest pomoc w nauce. Pomoc ta jednak nie powinna polegać na wyręczaniu ucznia z jego obowiązków. Korepetytor to osoba, która ma za zadanie wytłumaczyć trudniejsze zagadnienia, pokazać sposób rozwiązania problemu, czy zadania, upewnić się, że omawiany materiał jest w pełni zrozumiały.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że uczniowie niekoniecznie zwracają się do korepetytorów jedynie w sprawie zajęć i nauki.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jak często dostajecie prośby o napisanie za kogoś pracy zaliczeniowej i jak często stykacie się z problemem oszukiwania? Poznać Waszą opinię na ten temat i podejście do sprawy ściągania.

Czy proceder ściągania wśród uczniów przybrał na sile w związku z przejściem na naukę zdalną? I dlaczego Waszym zdaniem uczeń szuka drogi na skróty?

Tym samym zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej, całkowicie anonimowej ankiety, dotyczącej nauczania i procederu ściągania.

Ankietę możecie wypełnić bezpośrednio w formularzu poniżej lub przejść na stronę: http://bit.ly/pomagam-nie-szkodzę

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Wypełnij ankietę i wygraj 6 miesięcy wyróżnienia

Nadszedł czas, aby znów zapytać Was, o czym chcielibyście czytać na blogu e-korepetycje.net. Przeprowadzamy tę ankietę właśnie po to, aby poznać Wasze preferencje.

Korepetytor - Superbohater - wyniki ankiety

W ostatnim miesiącach świat, z powodu epidemii koronawirusa, stanął trochę na głowie. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia, dostosować się do nowej rzeczywistości. Jak w tej sytuacji zmieniła się praca Korepetytora? Czy wymuszone przejście na zdalną formę nauczania spowodowało zmiany na rynku korepetycji?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji