Poetycki kącik Korepetytora z nagrodami

Już 25 maja czeka nas wielkie święto. Czyje? Oczywiście Twoje Drogi Korepetytorze.

W tym roku chcemy je zorganizować nieco inaczej. Jak? O tym poniżej.

Każdy z nas podobno ma jakiś ukryty talent. My natomiast odkryliśmy u części z Was talent pisarski. I to całkiem niezależny od przedmiotu, którego uczycie. W różnych konkursach czy ankietach otrzymywaliśmy od Was odpowiedzi prozą i wierszem pisane, których nie powstydziłby się sam Adam Mickiewicz.

Talent prozatorski to zdolność wyskakiwania z własnej skóry, to umiejętność stawania się w myślach kimś całkiem innym, prezesem spółdzielni, brzuchomówcą w cyrku, kobietą oczekującą dziecka, robotnikiem wysłanym na kurs, wdowcem i pięcioletnią dziewczynką.

Wisława Szymborska

 

Dlatego przygotowaliśmy dla Was małe wyzwanie.

Napiszcie wiersz, piosenkę, rymowankę, poemat, epopeję czy fraszkę o swojej pracy. Każda forma jest dopuszczalna. Śmieszną, straszną, całkiem na serio lub z przymrużeniem oka. Z rymami lub całkiem nieposkładaną. Pokażcie, co Was w pracy bawi, kręci, denerwuje, frustruje. Może to być sytuacja śmieszna lub całkiem nie do śmiechu. Liczy się kreatywność i zabawa. Najlepsze dzieła zbierzemy w specjalny tomik poezji „(Od)twórczych myśli splątanych”. Na wieszczów i mistrzów stalówki czekają nagrody.

I nie marudźcie, że nie macie talentu, bo macie umysł ścisły i uczyć możecie jedynie matmy ;) W każdym z nas ukryte jest ziarenko Eminema, pomieszane z wrażliwością Szymborskiej i okraszone nutą Jeff’a Dunhama.

Ankieta, w której możecie pokazać nam swoje ukryte zdolności, poniżej :) A nagrodzimy aż 15 osób! Nie czekajcie i zawalczcie o nie. Macie czas do 22 maja 2022 roku.

Regulamin Konkursu

"Poetycki kącik Korepetytora"

1. W Konkursie może wziąć udział osoba, która do dnia 22.05.2022 roku wypełni ankietę.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie poza wypełnieniem ankiety jest podanie adresu mailowego, pod którym administracja serwisu będzie mogła skontaktować się z uczestnikiem oraz zaznaczenie dołączonej na dole zgody.

3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

4. Informujemy, że chronimy Twoje dane osobowe (adres e-mail) zgodnie z obowiązującym prawem (m.in. RODO) i będziemy je przetwarzać wyłącznie do czasu rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania o wynikach. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie https://www.e-korepetycje.net/polityka-prywatnosci

5. Nagrody w konkursie:

Miejsca 1-3

  • Kampania bannerowa - 10 000 odsłon na okres 2 tygodni.
    (kreacja graficzna przygotowana przez nas, kierująca do wybranego ogłoszenia w naszym serwisie. W przypadku większej liczby ogłoszeń uczestnik ma 3 dni od otrzymania maila potwierdzającego wygraną na wybór promowanego ogłoszenia. Kampania zostanie uruchomiona w ciągu 7 dni od wyłonienia zwycięzców).
     
  • Wyróżnienie ogłoszenia na 6 miesięcy
  • Subdomena 

Miejsca 4-10

  • Wyróżnienie ogłoszenia na 3 miesiące
  • Opcja statystyk w serwisie

Miejsca 11-15

  • Wyróżnienie ogłoszenia na 1 miesiąc 

6. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na równowartość pieniężną.

8. Wśród nadesłanych odpowiedzi, zespół serwisu wybierze 15 zwycięzców. Wybór będzie subiektywny, na podstawie odczuć i preferencji uczestników komisji konkursowej.
 

Gotowi? To bierzemy się do dzieła! 

O autorze

MF
e-book_jak_napisac_article

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Czy umowa pisemna z uczniem jest potrzebna?

Spisanie na wstępie zasad obowiązujących obie strony, a także regulujących płatności wydaje się sprawą prostą i oczywistą. W praktyce mało który korepetytor to robi. Co jest powodem tego, że korepetytorzy nie podpisują umowy z uczniem?

Zarządzanie czasem w pracy korepetytora

Zarządzanie czasem, a dokładniej zarządzanie sobą i swoimi zadaniami w czasie jest odwiecznym problemem wielu korepetytorów. Niestety nikt nie ma możliwości zwiększenia liczby godzin jednej doby, a natłok obowiązków z różnych kategorii jest tak wielki, że ciężko poradzić sobie z wykonaniem ich wszystkich, kiedy ma się na głowie zarówno pracę na etacie, popołudniowe zajęcia oraz obowiązki domowe i rodzinne. Jak do tego podejść? Jak ułatwić sobie pracę i osiąganie celów? Czy możemy to zrobić? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule oraz w e-booku „Zawód: Korepetytor”, do pobrania którego zachęcamy, gdyż jest dostępny za darmo.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Dzień Korepetytora 2022
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport