Poetycki kącik Korepetytora z nagrodami

Już 25 maja czeka nas wielkie święto. Czyje? Oczywiście Twoje Drogi Korepetytorze.

W tym roku chcemy je zorganizować nieco inaczej. Jak? O tym poniżej.

Każdy z nas podobno ma jakiś ukryty talent. My natomiast odkryliśmy u części z Was talent pisarski. I to całkiem niezależny od przedmiotu, którego uczycie. W różnych konkursach czy ankietach otrzymywaliśmy od Was odpowiedzi prozą i wierszem pisane, których nie powstydziłby się sam Adam Mickiewicz.

Talent prozatorski to zdolność wyskakiwania z własnej skóry, to umiejętność stawania się w myślach kimś całkiem innym, prezesem spółdzielni, brzuchomówcą w cyrku, kobietą oczekującą dziecka, robotnikiem wysłanym na kurs, wdowcem i pięcioletnią dziewczynką.

Wisława Szymborska

 

Dlatego przygotowaliśmy dla Was małe wyzwanie.

Napiszcie wiersz, piosenkę, rymowankę, poemat, epopeję czy fraszkę o swojej pracy. Każda forma jest dopuszczalna. Śmieszną, straszną, całkiem na serio lub z przymrużeniem oka. Z rymami lub całkiem nieposkładaną. Pokażcie, co Was w pracy bawi, kręci, denerwuje, frustruje. Może to być sytuacja śmieszna lub całkiem nie do śmiechu. Liczy się kreatywność i zabawa. Najlepsze dzieła zbierzemy w specjalny tomik poezji „(Od)twórczych myśli splątanych”. Na wieszczów i mistrzów stalówki czekają nagrody.

I nie marudźcie, że nie macie talentu, bo macie umysł ścisły i uczyć możecie jedynie matmy ;) W każdym z nas ukryte jest ziarenko Eminema, pomieszane z wrażliwością Szymborskiej i okraszone nutą Jeff’a Dunhama.

Ankieta, w której możecie pokazać nam swoje ukryte zdolności, poniżej :) A nagrodzimy aż 15 osób! Nie czekajcie i zawalczcie o nie. Macie czas do 22 maja 2022 roku.

Regulamin Konkursu

"Poetycki kącik Korepetytora"

1. W Konkursie może wziąć udział osoba, która do dnia 22.05.2022 roku wypełni ankietę.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie poza wypełnieniem ankiety jest podanie adresu mailowego, pod którym administracja serwisu będzie mogła skontaktować się z uczestnikiem oraz zaznaczenie dołączonej na dole zgody.

3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

4. Informujemy, że chronimy Twoje dane osobowe (adres e-mail) zgodnie z obowiązującym prawem (m.in. RODO) i będziemy je przetwarzać wyłącznie do czasu rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania o wynikach. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie https://www.e-korepetycje.net/polityka-prywatnosci

5. Nagrody w konkursie:

Miejsca 1-3

  • Kampania bannerowa - 10 000 odsłon na okres 2 tygodni.
    (kreacja graficzna przygotowana przez nas, kierująca do wybranego ogłoszenia w naszym serwisie. W przypadku większej liczby ogłoszeń uczestnik ma 3 dni od otrzymania maila potwierdzającego wygraną na wybór promowanego ogłoszenia. Kampania zostanie uruchomiona w ciągu 7 dni od wyłonienia zwycięzców).
     
  • Wyróżnienie ogłoszenia na 6 miesięcy
  • Subdomena 

Miejsca 4-10

  • Wyróżnienie ogłoszenia na 3 miesiące
  • Opcja statystyk w serwisie

Miejsca 11-15

  • Wyróżnienie ogłoszenia na 1 miesiąc 

6. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na równowartość pieniężną.

8. Wśród nadesłanych odpowiedzi, zespół serwisu wybierze 15 zwycięzców. Wybór będzie subiektywny, na podstawie odczuć i preferencji uczestników komisji konkursowej.
 

Gotowi? To bierzemy się do dzieła! 

O autorze

MF
artykul_agata_uczy

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Zawiesiłeś działalność gospodarczą na czas wakacji? Zobacz, jak ją odwiesić

Wakacje to dla wielu korepetytorów „czas posuchy”. Uczniowie latem koncentrują się zazwyczaj na wypoczynku, a nie na nauce. Dlatego mogło zdarzyć się, że – z myślą o zaoszczędzeniu pieniędzy – zawiesiłeś swoją działalność gospodarczą. Ale wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Być może przyszedł więc czas, aby ją odwiesić? Zobacz, jak to zrobić i kiedy jest najlepszy moment na wznowienie działalności.

Lekcje w trakcie ferii – jak je urozmaicić?

Tegoroczne ferie świąteczne i zimowe zapowiadają się całkiem obiecująco, jeśli myślisz o tym, aby złapać chwilę oddechu od udzielania lekcji. Co jednak, jeśli wolałbyś jednak popracować trochę na przełomie najbliższych miesięcy, żeby nie stracić finansowej płynności i kontaktu z uczniami? W takiej sytuacji musisz… przekonać ich, żeby w tym wyjątkowym okresie nie rezygnowali z lekcji. Jak to zrobić? Oto kilka sposobów, które mogą zadziałać!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport