Poetycki kącik Korepetytora z nagrodami

Już 25 maja czeka nas wielkie święto. Czyje? Oczywiście Twoje Drogi Korepetytorze.

W tym roku chcemy je zorganizować nieco inaczej. Jak? O tym poniżej.

Każdy z nas podobno ma jakiś ukryty talent. My natomiast odkryliśmy u części z Was talent pisarski. I to całkiem niezależny od przedmiotu, którego uczycie. W różnych konkursach czy ankietach otrzymywaliśmy od Was odpowiedzi prozą i wierszem pisane, których nie powstydziłby się sam Adam Mickiewicz.

Talent prozatorski to zdolność wyskakiwania z własnej skóry, to umiejętność stawania się w myślach kimś całkiem innym, prezesem spółdzielni, brzuchomówcą w cyrku, kobietą oczekującą dziecka, robotnikiem wysłanym na kurs, wdowcem i pięcioletnią dziewczynką.

Wisława Szymborska

 

Dlatego przygotowaliśmy dla Was małe wyzwanie.

Napiszcie wiersz, piosenkę, rymowankę, poemat, epopeję czy fraszkę o swojej pracy. Każda forma jest dopuszczalna. Śmieszną, straszną, całkiem na serio lub z przymrużeniem oka. Z rymami lub całkiem nieposkładaną. Pokażcie, co Was w pracy bawi, kręci, denerwuje, frustruje. Może to być sytuacja śmieszna lub całkiem nie do śmiechu. Liczy się kreatywność i zabawa. Najlepsze dzieła zbierzemy w specjalny tomik poezji „(Od)twórczych myśli splątanych”. Na wieszczów i mistrzów stalówki czekają nagrody.

I nie marudźcie, że nie macie talentu, bo macie umysł ścisły i uczyć możecie jedynie matmy ;) W każdym z nas ukryte jest ziarenko Eminema, pomieszane z wrażliwością Szymborskiej i okraszone nutą Jeff’a Dunhama.

Ankieta, w której możecie pokazać nam swoje ukryte zdolności, poniżej :) A nagrodzimy aż 15 osób! Nie czekajcie i zawalczcie o nie. Macie czas do 22 maja 2022 roku.

Regulamin Konkursu

"Poetycki kącik Korepetytora"

1. W Konkursie może wziąć udział osoba, która do dnia 22.05.2022 roku wypełni ankietę.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie poza wypełnieniem ankiety jest podanie adresu mailowego, pod którym administracja serwisu będzie mogła skontaktować się z uczestnikiem oraz zaznaczenie dołączonej na dole zgody.

3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

4. Informujemy, że chronimy Twoje dane osobowe (adres e-mail) zgodnie z obowiązującym prawem (m.in. RODO) i będziemy je przetwarzać wyłącznie do czasu rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania o wynikach. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie https://www.e-korepetycje.net/polityka-prywatnosci

5. Nagrody w konkursie:

Miejsca 1-3

  • Kampania bannerowa - 10 000 odsłon na okres 2 tygodni.
    (kreacja graficzna przygotowana przez nas, kierująca do wybranego ogłoszenia w naszym serwisie. W przypadku większej liczby ogłoszeń uczestnik ma 3 dni od otrzymania maila potwierdzającego wygraną na wybór promowanego ogłoszenia. Kampania zostanie uruchomiona w ciągu 7 dni od wyłonienia zwycięzców).
     
  • Wyróżnienie ogłoszenia na 6 miesięcy
  • Subdomena 

Miejsca 4-10

  • Wyróżnienie ogłoszenia na 3 miesiące
  • Opcja statystyk w serwisie

Miejsca 11-15

  • Wyróżnienie ogłoszenia na 1 miesiąc 

6. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na równowartość pieniężną.

8. Wśród nadesłanych odpowiedzi, zespół serwisu wybierze 15 zwycięzców. Wybór będzie subiektywny, na podstawie odczuć i preferencji uczestników komisji konkursowej.
 

Gotowi? To bierzemy się do dzieła! 

O autorze

MF

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Korepetycje dla firm – jak współpracować z klientem biznesowym?

​Korepetycje wielu osobom kojarzą się przede wszystkim z dawaniem lekcji dzieciom i młodzieży. Tymczasem uczymy się przez całe życie, a wiele kompetencji, np. tych językowych, jest niezbędnych również w życiu zawodowym. Dlatego coraz większa grupa korepetytorów współpracuje również z klientami biznesowymi. Sprawdź, w jakich obszarach jest to możliwe i jak taka współpraca wygląda w praktyce.

Edukacja okiem belfra [e-book] - świętujemy Dzień Nauczyciela

Dziś święto wszystkich Nauczycieli, czyli Dzień Edukacji Narodowej. Jeżeli już o edukacji i szkolnictwie mowa, to czy zastanawiacie się czasem, w jakim kierunku ona zmierza? Albo kim jest wasz nauczyciel po godzinach pracy?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Biochemia luty 23
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022