Po raz 4 gramy z WOŚP - wesprzesz akcję?

Po raz czwarty razem z Wami włączamy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zbiera na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

W naszych kalendarzach początek stycznia zawsze związany jest z działaniami charytatywnymi. Welka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jak co roku, rusza z wielką zbiórką. Po raz czwarty, razem z Wami, chcemy się zaangażować w ten szczytny cel. A przypomnijmy, że w 2019 roku "rozbiliście bank" i na akcję przekazaliście ponad 5 tysięcy złotych!

W tym roku również zapraszamy Was do dołączenia do akcji. Zachęcamy do składania datków na WOŚP przez naszą zbiórkę na siepomaga.pl. Znajdziesz ją poniżej, razem z aktualnym stanem zbiórkę.

Co proponujemy w zamian za wpłaty?

W tym roku przygotowaliśmy pakiety dla największych darczyńców. Trzy osoby z najwyższą jednorazową wpłatą (min. 30 zł) nagrodzimy pakietami:

 • wyróżnienie ogłoszenia o wartości 156 złotych
 • unikalna subbdomena na okres 12 miesięcy
 • usługa powiadomienia o ogłoszeniach uczniach
 • zestaw gadżetów E-Korepetycje.net

Osoba, która wpłaci do naszej puszki na siepomaga.pl największą kwotę, poza gwarantowanym już zestawem nagród, otrzyma OSTATNI DRUKOWANY EGZEMPLARZ naszej książki "Zawód Korepetytor". To ponad 180 stron merytorycznej wiedzy dotyczącej m.in: zakładania działalności, przygotowywania materiałów na lekcje, opracowywania harmonogramów i umów.

Wyróżnienia, subdomena oraz zestaw gadżetów dotyczą także użytkowników serwisu e-tlumacze.net.

Jak wesprzeć WOŚP i otrzymać bonus od e-korepetycje.net?

 1. Wejdź na stronę zbiórki
 2. Wpisz określoną kwotę wsparcia, nie ukrywaj jej, ani nie rób wpłaty anonimowej.
 3. W podpisie koniecznie napisz swój login z e-korepetycje.net (nie e-mail). Możesz dopisać jeszcze link do swojego ogłoszenia, ale login musi być, abyśmy wiedzieli, że to Ty.
 4. Możesz wpisać słowa wsparcia – będzie nam miło :)
 5. Kliknij „Wpłać teraz”.
 6. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Złote Rady:

 • Możesz dokonać wielu wpłat. Pamiętaj jednak, że nagrodzimy tylko te najwyższe.
 • Zachęcaj swoich uczniów i znajomych do wsparcia WOŚP poprzez zbiórkę e-korepetycje.net. Wspieramy szczytny cel - zadbajmy o to, żeby jak najwięcej pieniążków trafiło do dzieci!

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki i czynienia dobra. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Siema!

Finał WOŚP 2020 odbędzie się 12 stycznia, ale nasza zbiórka potrwa dłużej - do 17 stycznia 2020 roku.

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz informację o zbiórce w swoich social mediach.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Po raz 3 gramy z WOŚP - dołączysz?

Trzeci rok z rzędu dokładamy swoją cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbiera na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

Rekordowa zbiórka na WOŚP 2019 – dziękujemy!

Jedyne co nam przychodzi na myśl, to słowa – JESTEŚCIE WIELCY! Takich wyników zbiórki nie spodziewał się nikt z nas. Bardzo chcieliśmy pobić wartość zbiórki z 2018 roku chociaż o 1 zł, a Wy przebiliście tę wartość prawie 3-krotnie!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji