Po raz 3 gramy z WOŚP - dołączysz?

Styczeń każdego roku, to już u nas tradycyjnie czas na działania charytatywne. Już po raz trzeci chcemy dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wspomóc zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Poprzez nasze działania zapraszamy Was drodzy Użytkownicy, do dołączenia do akcji.

Zachęcamy do składania datków na ten szczytny cel poprzez naszą zbiórkę na siepomaga.pl, którą znajdziesz poniżej. Mamy ambitny cel, ponieważ znowu chcemy przebić kwotę sprzed roku, czyli 1794 zł.

 

Co proponujemy w zamian za wpłaty?

Chcemy zachęcić do pomocy jak najwięcej osób, dlatego też każda osoba, która dokona nawet najmniejszej wpłaty, otrzyma dostęp do strony, na której będą publikowane kody na wyróżnienia.

Oczywiście przygotowaliśmy także pakiety dla największych darczyńców, a mianowicie 3 osoby z najwyższymi wpłatami (min. 100 zł po zsumowaniu) nagrodzimy pakietami:

 • 2 lata wyróżnienia
 • subdomena
 • usługa powiadomienia o ogłoszeniach ucznia

Łączna wartość pakietu, to ponad 200 zł, zatem mamy nadzieję, że okażecie swoje dobre serce i wspomożecie WOŚP jak największymi datkami.

Jak wesprzeć WOŚP i otrzymać bonus od e-korepetycje.net?

 1. Wejdź na stronę zbiórki
 2. Wpisz określoną kwotę wsparcia, nie ukrywaj jej, ani nie rób wpłaty anonimowej.
 3. W podpisie koniecznie napisz swój login z e-korepetycje.net (nie e-mail). Możesz dopisać coś jeszcze, ale login musi być, abyśmy wiedzieli, że to Ty.
 4. Możesz wpisać słowa wsparcia – będzie nam miło :)
 5. Kliknij „Wpłać teraz”.
 6. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Złote Rady:

 • Możesz dokonać wielu wpłat, ale pamiętaj, żeby zawsze podać login. Przy wyłanianiu największych darczyńców zsumujemy Twoje wpłaty.
 • Zachęcaj swoich uczniów i znajomych do wsparcia WOŚP poprzez zbiórkę e-korepetycje.net. Jeśli poprosisz ich, aby w podpisie zamieszczali Twój login, wpłaty będą szły „na Twoje konto”.

Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki i czynienia dobra. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Siema!

Zbiórka trwa do 15 stycznia 2019 roku.

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz informację o zbiórce w swoich social mediach.

artykul_agata_uczy

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Rekordowa zbiórka na WOŚP 2019 – dziękujemy!

Jedyne co nam przychodzi na myśl, to słowa – JESTEŚCIE WIELCY! Takich wyników zbiórki nie spodziewał się nikt z nas. Bardzo chcieliśmy pobić wartość zbiórki z 2018 roku chociaż o 1 zł, a Wy przebiliście tę wartość prawie 3-krotnie!

WOŚP 2022: Dorzuć się do skarbonki i zdobądź NAGRODY

Jak co roku, w styczniu, włączamy się do zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Robimy to razem z Wami i... co roku zaskakujecie nas swoją szczodrością. Fundacja zbiera w tym roku na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Wspieramy ten cel, dlatego uruchamiamy skarbonkę e-korepetycje.net, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport