Nowe przedmioty i lokalizacje w naszej bazie

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu, wychodząc na przeciw oczekiwaniom ogłaszających się korepetytorów, z dniem 1 kwietnia nastąpiła aktualizacja listy przedmiotów oraz bazy obszarów działania.

Niezmiernie cieszy nas ciągły rozwój osób trudniących się korepetycjami. Na ten moment do listy przedmiotów, o które najczęściej były nadsyłane zapytania, zostały dodane:

 • Obrona przed czarną magią
 • Wiedza o jednorożcach
 • Gra na nerwach
 • Wiedza o operach mydlanych
 • Obsługa programów do zdalnej nauki

Grono osób świadczących usługi nauczania stale powiększa się. Konieczne było również wprowadzenie nowych obszarów działania, aby nie wykluczać nikogo z usług. Tym samym na liście miejsc wykonywania działalności dodano:

 • Hogwart
 • Nibylandię
 • Narnię
 • San Escobar

Jeżeli nie znalazłeś swojego przedmiotu, z którego nauczasz, czy miasta, w którym prowadzisz zajęć, nie informuj nas. I tak go nie dodamy ;) 

Po dogłębnej analizie aktualnych ogłoszeń w serwisie oraz mając na względzie troskę o edukację dzieci i dorosłych, z dniem 5 kwietnia z list przedmiotów zostaną usunięte:

 • matematyka - ponieważ każdy ma w telefonie kalkulator
 • język polski - nikt i tak nie szanuje czystości języka
 • geografia - Google Maps i nawigacja samochodowa są wystarczające

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj jest Prima Aprilis. Prosimy jednak o potraktowanie powyższej informacji całkiem poważnie. Informacje o postępach w pracach modernizacyjnych już wkrótce. Jeszcze się zdziwicie :). Przy dodawaniu ogłoszenia możecie wybierać już nowe przedmioty i lokalizację. 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Ciekawe miejsca do podróżowania - najlepsze kierunki pod względem obcowania z kulturą i językiem cz.1

Najczęściej urlop kojarzy nam się z latem, wakacjami i ciepłymi krajami. Większość osób decyduje się na podróżowanie wraz z biurem podróży, gdzie wszystko jest zaplanowane od A do Z. Wśród dostępnych ofert turystycznych niezmiennie królują znane kurorty, w których już mało pozostało z kultury danego kraju, a większość nastawiona jest na turystę i komercję. Takie sposób podróżowania jest wygodny, ale nie zawsze satysfakcjonujący.

Stephen Hawking (1942-2018) - biografia

W dniu dzisiejszym, tj. 14 marca 2018, nad ranem zmarł brytyjski astrofizyk Stephen Hawking. Miał 76 lat. Informację o śmierci tego wybitnego profesora matematyki i fizyki przekazała jego rodzina.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji