Nowe logo

Odświeżenie logo serwisu e-korepetycje.net to zapowiedź zbliżających się zmian, do których już od dawna się przygotowujemy. Nowy będzie nie tylko cały wygląd strony, ale przede wszystkim zastosowane technologie i funkcjonalność.

Już teraz chcemy podziękować osobom, które w jednej z ankiet dały nam sporo wskazówek odnośnie nowych opcji, jakie uważacie za najważniejsze. Dziękujemy również za sugestie wysyłane mailowo, z których część również trafiła na listę "to do". Mimo że już wcześniej mieliśmy ciekawe pomysły na zmiany, to głównie dzięki Wam byliśmy w stanie ocenić, na których z nich skupić się w największym stopniu.

Sami nie możemy się doczekać nowej wersji serwisu. Jednak tak duże zmiany wymagają czasu, dlatego wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość. Możemy Wam jednak obiecać, że będziecie zadowoleni.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Nowy TEST - sprawdź swoją poprawność językową

Czy dobrze mówisz po polsku? Czy umiesz stosować wszystkie zasady poprawności językowej? Czy nie popełniasz popularnych błędów, które sprawiają trudność nawet polonistom? Sprawdź się w nowym teście!.

Dlaczego warto u nas szukać pracy

Szukasz nowej pracy z branży edukacyjnej? Koniecznie zajrzyj na naszą listę ofert pracy. Wypełnij swój profil kandydata, aby otrzymywać spersonalizowane oferty pracy.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book




Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji