Jak podbić pozycję ogłoszenia

Czy zwróciłeś już uwagę na liczby przy wyróżnionych ogłoszeniach? Zobaczysz je po zalogowaniu się do serwisu i przeglądaniu list ogłoszeń z wybranego przedmiotu i lokalizacji.

Informują one o tym, jaką liczbę punktów wyróżnienia posiada dany korepetytor. Pamiętaj, że kolejność wyświetlania ogłoszeń wyróżnionych zależy właśnie od tego. Jeśli więc chcesz podbić pozycję swojego ogłoszenia, wybierz pozycję, która Cię interesuje i dokup dodatkowe punkty wyróżnienia.

Aby uzyskać pozycję wyższą niż ogłoszenie tego korepetytora z powyższej grafiki, przy swoim ogłoszeniu musisz posiadać minimum 285 punktów wyróżnienia. Pamiętaj, aby na bieżąco sprawdzać, czy nikt Cię nie przebił.

W szybkim ustaleniu aktualnie zajmowanej pozycji na liście ogłoszeń, oraz możliwej do osiągnięcia pozycji ogłoszenia po zakupie określonej liczby punktów wyróżnienia, pomogą Ci statystyki.

Nie daj się wyprzedzić innym!

Inwestuj w wyróżnienia, zajmuj wysokie pozycje na listach ogłoszeń i zdobywaj nowych uczniów. 

 

 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Korepetycje – moda czy konieczność?

Kiedyś nauczyciel pracował tylko w szkole i nie miał żadnego dodatkowego oraz dochodowego zajęcia. We współczesnych czasach prywatne lekcje to niemalże drugi etat pedagoga. Korepetycji udzielają też studenci, sami uczniowie, eksperci w jakiejś dziedzinie. Żyjemy w rzeczywistości, w której panuje pogoń za karierą, pieniędzmi, wykształceniem. Żeby osiągnąć te cele niezbędne jest uczęszczanie na korepetycje czy może to tylko chwilowa moda?

16 zabawnych historii korepetytorów cz.1

Po raz pierwszy serwis ogłoszeń e-korepetycje.net przeprowadził konkurs z okazji Dnia Korepetytora, który odbył się 25 maja. Oto pierwsze 8 historii przesłanych przez korepetytorów z całej Polski.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport