Jak podbić pozycję ogłoszenia

Czy zwróciłeś już uwagę na liczby przy wyróżnionych ogłoszeniach? Zobaczysz je po zalogowaniu się do serwisu i przeglądaniu list ogłoszeń z wybranego przedmiotu i lokalizacji.

Informują one o tym, jaką liczbę punktów wyróżnienia posiada dany korepetytor. Pamiętaj, że kolejność wyświetlania ogłoszeń wyróżnionych zależy właśnie od tego. Jeśli więc chcesz podbić pozycję swojego ogłoszenia, wybierz pozycję, która Cię interesuje i dokup dodatkowe punkty wyróżnienia.

Aby uzyskać pozycję wyższą niż ogłoszenie tego korepetytora z powyższej grafiki, przy swoim ogłoszeniu musisz posiadać minimum 285 punktów wyróżnienia. Pamiętaj, aby na bieżąco sprawdzać, czy nikt Cię nie przebił.

W szybkim ustaleniu aktualnie zajmowanej pozycji na liście ogłoszeń, oraz możliwej do osiągnięcia pozycji ogłoszenia po zakupie określonej liczby punktów wyróżnienia, pomogą Ci statystyki.

Nie daj się wyprzedzić innym!

Inwestuj w wyróżnienia, zajmuj wysokie pozycje na listach ogłoszeń i zdobywaj nowych uczniów. 

 

 

Wrześniowy powrót do hiszpańskiego

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jakie wydatki można wrzucić w koszty firmy korepetytorskiej?

Jak zmniejszyć wysokość odprowadzanego podatku dochodowego? Co można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności? Prowadzenie działalności pociąga za sobą konieczność uiszczania obowiązkowych składek i podatków. Koszty prowadzenia firmy zależne będą od rodzaju opodatkowania, jaki zostanie wybrany podczas rejestracji.

Jak utrzymać się na rynku jako korepetytor?

Rynek korepetytorów staje się coraz bardziej konkurencyjny, a z zapotrzebowaniem na lekcje… bywa różnie. Zauważyłeś lekki przestój lub spadek zainteresowania klientów Twoimi usługami? A może nadal jest dobrze, ale chcesz działać w myśl zasady, że „lepiej dmuchać na zimne”? Mamy dla Ciebie garść porad, które możesz wykorzystać, aby ustabilizować swoją pozycję w branży.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji