Dodawanie oferty pracy na E-Korepetycje.net

W serwisie E-Korepetycje.net mamy ponad 120 tysięcy aktywnych korepetytorów. W tym gronie są przedsiębiorcy, osoby łączące pracę w szkole z korepetycjami, studenci czy osoby uczące innych ze swoich pasji, niekoniecznie z przedmiotów szkolnych. Wielu z nich jest otwartych na nowe propozycje zawodowe. Nasz serwis jest doskonałym miejscem do szukania pracowników z branży edukacyjnej.

Panel HR - czym jest?

Niedawno uruchomiliśmy Panel HR, którego celem jest pomoc w łączeniu firm szukających pracowników z osobami z branży edukacyjnej, które myślą o zmianach w swojej karierze zawodowej. Tworząc panel chcieliśmy stworzyć narzędzie, które pozwoli na dokładne dopasowanie kryteriów i szybko powiadomi o ofercie potencjalnych kandydatów. Wierzymy, że osoby rekrutujące docenią to, że ich oferta trafia tylko do wybranych użytkowników. Jeśli więc szukasz osoby, która zna język angielski, to możesz być pewien, że twoja oferta nie będzie prezentowana korepetytorom z matematyki, historii czy  muzyki. 

Jeśli chcesz skorzystać z Panelu HR wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie https://rekrutacja.e-korepetycje.net/. Możesz wybrać publikację pojedynczej oferty lub jeśli planujesz większą rekrutację, zakupić pakiety ofert pracy (3, 5 i 10 ofert w pakiecie). 

Jak dodać ofertę pracy w serwisie?

Po zalogowaniu się do panelu, w lewym menu znaleźć można przycisk "Dodaj ofertę".

Po jego kliknięciu, wyświetli się formularz dodawania oferty pracy. Pierwsza część formularza dotyczy kluczowych kryteriów: przedmiotu i lokalizacji. To na ich podstawie informacja o ofercie pracy trafi do użytkowników serwisu. 

Dodatkowo - umożliwiliśmy nie tylko targetowanie po miejscowościach, ale także na szukanie pracowników, którzy są zainteresowani otrzymaniem ofert o pracy zdalnej.

Po wyborze tych dwóch kryteriów, w prawej części formularza zobaczysz liczbę kandydatów z naszego serwisu, którzy spełniają kryteria. Dla przykładu prezentujemy, jak wyglądają te liczby dla dwóch warunków: Język angielski i Warszawa. Jak widać, takie warunki spełnia 3557 użytkowników. Dzięki temu rekrutacja pracowników ze znajomością języka będzie bardziej efektywna.

Następnie należy uzupełnić dane firmy, które będą wyświetlane w ofercie pracy. Domyślnie pobierane są tu dane, które podane zostały po rejestracji. Możesz je jednak zmienić, jeśli prowadzisz np. rekrutację dla swojego klienta.

Kolejnym punktem jest wybór opcji, jak chcesz otrzymywać zgłoszenia kandydatów. Pierwszą opcją jest skorzystanie z systemu do rekrutacji eRecruiter, drugą podanie adresu e-mail, na który będą spływać zgłoszenia.

Następnie przechodzimy do uzupełnienia treści oferty. Wybieramy m.in. charakter pracy, czyli umowę jaka będzie zawarta z kandydatem, podajemy wymagania, obowiązki, ale też naszą ofertę. Te trzy pola są obowiązkowe.

Jeśli wskażesz, że z potencjalnym kandydatem zawarta będzie umowa o pracę, to pozostaje jeszcze wskazać w jakim wymiarze czasu pracy.

 

Ostatnia część formularza dodawania ofert pracy to pola dodatkowe. Wskazaliśmy tu trzy elementy, które najczęściej stosowane są przy ofertach pracy:

  • Klauzule informacyjne, które często rekruterzy proszą, aby zostały dodane do zgłoszenia kandydatów. Gdy podasz w formularzu takie klauzule, to zostanie ona wyświetlona w ofercie. Jeśli ktoś będzie chciał aplikować na oferowane przez Ciebie stanowisko, to po kliknięciu "Aplikuj" w ofercie pracy, będzie musiał potwierdzić także, że klauzula zostanie wysłana razem z jego zgłoszeniem.
  • Szablon - pozwala na graficzne upiększenie oferty. Możesz dodać dwie grafiki - nagłówek i stopkę, które zostaną wyświetlone w ofercie. Mogą to być np. logotyp, nazwa stanowiska na wyróżniającym się tle.
  • Numer referencyjny - numer oferty pracy, który ułatwi osobom rekrutującym zarządzanie większą liczbą ofert pracy.

 

Na koniec należy wskazać datę zakończenia rekrutacji. Co istotne, w naszym serwisie maksymalny czas wyświetlania ofert to 30 dni. Możesz jednak ustawić krótszy okres, a w trakcie wyświetlania oferty wydłużyć go do 30 dni (liczonych od momentu opłacenia lub publikacji oferty). 

Ostatnia część, czyli publikacja oferty. Jeśli wcześniej zakupiłeś pakiet, to po kliknięciu "Opublikuj" oferta zostanie od razu opublikowana, a Twój pakiet zostanie pomniejszony o jedną ofertę. Jeśli chcesz opublikować pojedynczą ofertę, to w tym miejscu będzie widniał przycisk "Przejdź dalej", który przeniesie Cię do ekranu płatności. Co istotne, tam będziesz mógł wybrać jeszcze raz, czy wybierasz pojedynczą ofertę czy chcesz zdecydować się na pakiet.

 

 

Co się dzieje po publikacji oferty?

Po opublikowaniu oferty, my zajmiemy się resztą. Twoja oferta zostanie opublikowana na liście ofert pracy (oferty wyświetlane są chronologicznie), a także w zakładce Oferty pracy w panelu użytkownika, który spełnia kryteria Twojej oferty i wyraził zainteresowanie otrzymywaniem ofert.

To jednak nie wszystko, bo do kandydatów, którzy spełniają kryteria zostanie wysłane powiadomienie o tym, że w serwisie pojawiła się oferta pracy, która może ich zainteresować. Oferujemy więc nie tylko publikację oferty, ale aktywne dostarczanie jej do osób odpowiadających Twoim oczekiwaniom. 

W Panelu HR znajdziesz statystyki oferty pracy, które są aktualizowane na bieżąco. 

Jeśli chcesz dodać ofertę pracy - zarejestruj się w naszym Panelu HR. Jeśli masz pytania odnośnie tej formy, prosimy o kontakt.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Panel HR: szukaj pracowników z branży edukacyjnej

Panel HR to intuicyjne narzędzie do zarządzania rekrutacją w branży edukacyjnej. Wykorzystując dostępne w panelu narzędzia w łatwy sposób można dodać ofertę pracy, a my zajmiemy się jej dystrybucją.

Dlaczego warto u nas szukać pracy

Szukasz nowej pracy z branży edukacyjnej? Koniecznie zajrzyj na naszą listę ofert pracy. Wypełnij swój profil kandydata, aby otrzymywać spersonalizowane oferty pracy.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji