Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Serwis e-korepetycje.net został powołany do życia z myślą o pomaganiu w nauce, ułatwianiu odkrywania w sobie nowych pasji i zainteresowań. Publikujący u nas swoje ogłoszenia nauczyciele i korepetytorzy proponują różne formy wsparcia swoich uczniów. POMAGAJĄ.

Nasz serwis nie jest miejscem, w którym uczniowie znajdą gotowe rozwiązania. Chcemy edukować i kształcić, a przez to także wychowywać – nie chcemy wskazywać drogi "na skróty". Takie podejście do tej kwestii sprawia, że korepetytorzy dzielą się swoimi umiejętnościami i pasjami z uczniami, zamiast przekazywać im gotowe rozwiązania. To korzyść dla obu stron - dla nauczycieli to satysfakcja z niesionej przez siebie pomocy, a dla uczniów - zarazem rozwijanie umiejętności, przezwyciężanie problemów w nauce, jak i kształtowanie charakteru i właściwej postawy na przyszłość.

E-korepetycje.net nie jest "fabryką gotowców", lecz narzędziem, dzięki któremu użytkownicy stworzyć mogą coś wyjątkowego, własnego i niepowtarzalnego. Mogą się doskonalić, przekazywać innym swoje umiejętności, odkrywać talenty i pasje, często nadające ich życiu nowy sens i ułatwiający dokonanie wyboru odpowiedniej dla nich ścieżki zawodowej. Czy byłoby to możliwe, gdyby korepetytorzy po prostu wykonywali pracę za uczniów? Nie!

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by z łamów serwisu e-korepetycje.net znikały ogłoszenia mające na celu kupno/sprzedaż gotowej pracy, rozwiązanie zadania domowego czy napisania prezentacji maturalnej. Uważamy, że taki "handel" szkodzi uczniom, zamiast im pomagać. Kupując „produkt” nie zdobywają bowiem tego, co najcenniejsze - ani wiedzy na jego temat, ani umiejętności pozwalających im na stworzenie go we własnym zakresie. A kreatywność, logiczne myślenie, poszerzanie własnych horyzontów, są przecież bezcenne na dalszym etapie życia – zarówno szkolnego, jak i zawodowego.

Wszystkich, którzy zgadzają się z naszym stanowiskiem, zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Udostępniajcie opublikowany na naszym FanPage'u baner i pokażcie, że jesteście zwolennikami POMAGANIA swoim podopiecznym, a nie SZKODZENIA im i utrudniania ich dalszego rozwoju.

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Możecie także zamieścić na swoich stronach poniższy button:

Pomagam, nie szkodzę

W tym celu wystarczy zamieścić na stronie poniższy kod:

<a href="https://www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam">
<img src="https://www.e-korepetycje.net/images/press/button-pomagam.png" 
alt="Wspieram akcję: Pomagam, nie szkodzę" />
</a>
Wrześniowy powrót do hiszpańskiego

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

E-korepetycje.net najlepszą platformą wg Edutorial

Edutorial.pl opublikował w ostatnich dniach raport dotyczący postępów w cyfryzacji świata edukacji.

Jak grać kolędy na pianinie nawet bez znajomości nut - i robić to przepięknie!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czyli najlepszy i tak naprawdę jedyny czas w roku, aby grać kolędy i melodie świąteczne na pianinie. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki poradnik, dotyczący nauki gry na pianinie najpopularniejszych kolęd i melodii świątecznych.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Raport z cen 2021
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji