Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Serwis e-korepetycje.net został powołany do życia z myślą o pomaganiu w nauce, ułatwianiu odkrywania w sobie nowych pasji i zainteresowań. Publikujący u nas swoje ogłoszenia nauczyciele i korepetytorzy proponują różne formy wsparcia swoich uczniów. POMAGAJĄ.

Nasz serwis nie jest miejscem, w którym uczniowie znajdą gotowe rozwiązania. Chcemy edukować i kształcić, a przez to także wychowywać – nie chcemy wskazywać drogi "na skróty". Takie podejście do tej kwestii sprawia, że korepetytorzy dzielą się swoimi umiejętnościami i pasjami z uczniami, zamiast przekazywać im gotowe rozwiązania. To korzyść dla obu stron - dla nauczycieli to satysfakcja z niesionej przez siebie pomocy, a dla uczniów - zarazem rozwijanie umiejętności, przezwyciężanie problemów w nauce, jak i kształtowanie charakteru i właściwej postawy na przyszłość.

E-korepetycje.net nie jest "fabryką gotowców", lecz narzędziem, dzięki któremu użytkownicy stworzyć mogą coś wyjątkowego, własnego i niepowtarzalnego. Mogą się doskonalić, przekazywać innym swoje umiejętności, odkrywać talenty i pasje, często nadające ich życiu nowy sens i ułatwiający dokonanie wyboru odpowiedniej dla nich ścieżki zawodowej. Czy byłoby to możliwe, gdyby korepetytorzy po prostu wykonywali pracę za uczniów? Nie!

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by z łamów serwisu e-korepetycje.net znikały ogłoszenia mające na celu kupno/sprzedaż gotowej pracy, rozwiązanie zadania domowego czy napisania prezentacji maturalnej. Uważamy, że taki "handel" szkodzi uczniom, zamiast im pomagać. Kupując „produkt” nie zdobywają bowiem tego, co najcenniejsze - ani wiedzy na jego temat, ani umiejętności pozwalających im na stworzenie go we własnym zakresie. A kreatywność, logiczne myślenie, poszerzanie własnych horyzontów, są przecież bezcenne na dalszym etapie życia – zarówno szkolnego, jak i zawodowego.

Wszystkich, którzy zgadzają się z naszym stanowiskiem, zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Udostępniajcie opublikowany na naszym FanPage'u baner i pokażcie, że jesteście zwolennikami POMAGANIA swoim podopiecznym, a nie SZKODZENIA im i utrudniania ich dalszego rozwoju.

Akcja: Pomagam, nie szkodzę!

Możecie także zamieścić na swoich stronach poniższy button:

Pomagam, nie szkodzę

W tym celu wystarczy zamieścić na stronie poniższy kod:

<a href="https://www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam">
<img src="https://www.e-korepetycje.net/images/press/button-pomagam.png" 
alt="Wspieram akcję: Pomagam, nie szkodzę" />
</a>

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Wyniki konkursu

W połowie miesiąca zaprosiliśmy Was o udziału w ankiecie, w której udział umożliwiał Wam otrzymanie atrakcyjnych nagród od serwisu.

Terminy egzaminów CAE 2017 w Polsce

Certificate in Advanced English (CAE) – jeden z najbardziej popularnych angielskich certyfikatów językowych wśród Polaków, chcących sprawdzić swój angielski na poziomie zaawansowanym. Sprawdź daty egzaminów CAE 2017 oraz miejsca jego przeprowadzenia.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji