Magda Próchniak

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT

Magda Próchniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Magda Próchniak

O mnie

Ukończyłam Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i od paru lat z powodzeniem przygotowuję dzieci, młodzież i dorosłych zarówno do egzaminów państwowych, jak i różnego rodzaju egzaminów wewnętrznych (do szkół prywatnych, na studia). Szczególną wagę przywiązuję do umiejętności pisania, wyciągania wniosków i argumentowania. Jestem także otwarta na potrzeby, sugestie i charakter ucznia - praca zawsze ma charakter indywidualny.

Moje wykształcenie pozwala mi także na udzielanie zajęć z łaciny. Mam w tym zakresie różnorodne zlecenia, parę razy pracowałam np. z osobami uczącymi się łaciny w krajach niemieckojęzycznych, nie jest mi więc obca terminologia używana w tym języku (płynnie mówię po niemiecku i angielsku, znam podstawy rosyjskiego i francuskiego). Przygotowuję zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe.

Pracowałam z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą z różnych krajów, ucząc języka polskiego jako obcego, jako drugiego (język, w którym uczniowie zdają egzaminy w polskiej szkole) i odziedziczonego (osoby o polskim pochodzeniu wychowujące się za granicą). Mam w tym kierunku specjalistyczne wykształcenie (glottodydaktyczne).

Praca z uczniem jest moją pasją i stale rozwijam się w tym kierunku, poszukując nowych inspiracji i czerpiąc z różnorodnych doświadczeń.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne:historia (lic.)
10.2016 - 09.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne: filologia klasyczna (mgr)
10.2018 - 02.2020
Uniwersytet Wrocławski
Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego i Drugiego/Teaching Polish as a Foreign and Second Language
Kursy i szkolenia
07.2017
Udział w szkole żywej łaciny i greki na Uniwersytecie Adama Mickiewcza
07.2017
Udział w szkole letniej: "Akademia Platońska" w Lanckoronie
09.2020
Szkolenie z pozytywnej dyscypliny
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Korepetycje - własna działalność
11.2019 - 06.2022
Ultimate Center
03.2020 - aktualnie
Korepetycje z polskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Bardzo dziękujemy za współpracę! Córka została finalistką Olimpiady Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych, zrobiła duże postępy w pisaniu rozprawek:) i uwierzyła w swoje możlwości.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2023

Szczerze polecam ! Korepetycje i nauka w przyjemnej atmosferze przeprowadzona z zaangażowaniem i w sposób w pełni profesjonalny. Dzięki pomocy p. Magdaleny córka zdała egzamin i odzyskała wiarę w siebie.
Szczerze polecam

Magda Próchniak Korepetycje

Chodzi zapewne o egzamin poprawkowy z łaciny. Bardzo się cieszę i dziękuję za miłą opinię! Oby już córka nie spotykała dalszych przeszkód na drodze.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Gorąco polecam, super kontakt, olimpiada syna zakończona sukcesem.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Syn dzięki pracy z panią Magdą opanował od zera pisanie rozprawki (w szkole niestety temat został przerobiony bardzo niedokładnie). Pozwoliło to na osiągnięcie ponad 90% punktów na egzaminie ósmoklasisty, w tym maksymalna liczba punktów za pracę pisemną. Polecam współpracę z Panią Magdą!

avatar
François
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Od roku chodzę na lekcje polskiego z Magdą. Muszę powiedzieć, że bardzo się poprawiłem: chodzę na godzinę zajęć tygodniowo, wykonuję ćwiczenia, które mi daje i teraz mam poziom mniej więcej A1-A2.
Jej metody nauczania są bardzo zróżnicowane i dostosowane do moich potrzeb. Wykorzystuje materiały pisane, interaktywne ćwiczenia lub spontaniczne rozmowy. W razie potrzeby, potrafi też przetłumaczyć nowe słowo na angielski lub francuski.

Gorąco polecam Magdę każdemu, kto chce nauczyć się tego wspaniałego języka. To prawdziwa ekspertka, która z pasją i życzliwością poprowadzi Cię przez cały proces nauki.

Magda Próchniak Korepetycje

Dziękuję za staranne napisanie tekstu, nie ma błędów ❤️. I bardzo dziękuję za opinię, uczenie
takich zdeterminowanych uczniów to przyjemność!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Polecam korepetycje z panią Magdaleną. Przygotowała syna do egzaminu osmoklasisty. Syn stwierdzil, ze te zajecia daly mu wiecej niz kilka lat nauki w szkole..
Jedyne to, co bym teraz zrobiła, to skorzystala ze wsparcia Pani Magdalenu wczesniej;)
Kontakt byl bardzo dobry.. Elastycznie ustalalysmy godziny zajec.
Serdecznie polecam!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Syn miał ogromne braki w szkole, wyniki egzaminów próbnych były fatalne. W lutym zwróciliśmy się do Pani Magdy z prośbą o pomoc. Dzięki intensywnej pracy skończył z wynikiem 56%, jesteśmy zachwyceni postępem, który Krystian zrobił w tak krótkim czasie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2022

Córka uzyskała 98% z egzaminu ósmoklasisty, w tym maksymalną liczbę punktów za rozprawkę. Uważam, że wynik mówi sam za siebie. Zajęcia online świetnie się sprawdziły, ponieważ trudno byłoby jej dojeżdżać na zajęcia (mieszkamy w małej miejscowości).

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2021

Najważniejsze się uczyć z osobą, która jest zaangażowana całym sercem w swoją pracę, wtedy wyniki mówią same za siebie :) Serdecznie polecam !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Magda przygotowywała mnie do matury z języka łacińskiego. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, jak i z przebiegu lekcji. Elastyczne godziny, lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Pani Magda udzielała korepetycji z filozofii mojej córce. Bardzo rzetelnie przygotowywała lekcje i prowadziła je z dużym zaangażowaniem, w sposób kulturalny i empatyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.