Magda Próchniak

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT
łacina90 - 95 / 60 min

Magda Próchniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

- Udzielę zajęć z łaciny od podstaw, na życzenie: z zastosowaniem metody mówionej, stosowanej z powodzeniem na kursach żywej łaciny. Metoda ta pozwala także ugruntować wiedzę gramatyczną i leksykalną, ułatwiając czytanie zaawansowanych tekstów. W razie potrzeby, chętnie wprowadzę elementy kultury antycznej: specjalizuję się zwłaszcza w filozofii greckiej.

- Przygotuję Cię do kolokwiów w mniej bolesny sposób, niż zajęcia na uczelni, i pokażę bardziej skuteczne metody uczenia - możemy przerobić dowolne zagadnienia gramatyczne, unikając metody tabelek, która od lat zniechęca uczniów do nauki tego języka.

Ucząc Cię, na pewno wykażę się cierpliwością, będziemy też do skutku szukać sposobu na zrozumienie trudniejszych zagadnień. Gwarantuję, że łacina nie jest tak straszna, jak się wydaje!

Pracowałam też z polskojęzycznymi osobami uczącymi się w szkołach w Niemczech i w Austrii (znam język niemiecki), szczegóły do uzgodnienia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Magda Próchniak
Podwale, 52/1
50-039 Wrocław
NIP: 8961519397

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne:historia (lic.)
10.2016 - 09.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne: filologia klasyczna (mgr)
10.2018 - 02.2020
Uniwersytet Wrocławski
Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego i Drugiego/Teaching Polish as a Foreign and Second Language
Kursy i szkolenia
07.2017
Udział w szkole żywej łaciny i greki na Uniwersytecie Adama Mickiewcza
07.2017
Udział w szkole letniej: "Akademia Platońska" w Lanckoronie
09.2020
Szkolenie z pozytywnej dyscypliny
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Korepetycje - własna działalność
11.2019 - 06.2022
Ultimate Center
03.2020 - aktualnie
Korepetycje z polskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Bardzo dziękujemy za współpracę! Córka została finalistką Olimpiady Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych, zrobiła duże postępy w pisaniu rozprawek:) i uwierzyła w swoje możlwości.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2023

Szczerze polecam ! Korepetycje i nauka w przyjemnej atmosferze przeprowadzona z zaangażowaniem i w sposób w pełni profesjonalny. Dzięki pomocy p. Magdaleny córka zdała egzamin i odzyskała wiarę w siebie.
Szczerze polecam

Magda Próchniak Korepetycje

Chodzi zapewne o egzamin poprawkowy z łaciny. Bardzo się cieszę i dziękuję za miłą opinię! Oby już córka nie spotykała dalszych przeszkód na drodze.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Gorąco polecam, super kontakt, olimpiada syna zakończona sukcesem.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Syn dzięki pracy z panią Magdą opanował od zera pisanie rozprawki (w szkole niestety temat został przerobiony bardzo niedokładnie). Pozwoliło to na osiągnięcie ponad 90% punktów na egzaminie ósmoklasisty, w tym maksymalna liczba punktów za pracę pisemną. Polecam współpracę z Panią Magdą!

avatar
François
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Od roku chodzę na lekcje polskiego z Magdą. Muszę powiedzieć, że bardzo się poprawiłem: chodzę na godzinę zajęć tygodniowo, wykonuję ćwiczenia, które mi daje i teraz mam poziom mniej więcej A1-A2.
Jej metody nauczania są bardzo zróżnicowane i dostosowane do moich potrzeb. Wykorzystuje materiały pisane, interaktywne ćwiczenia lub spontaniczne rozmowy. W razie potrzeby, potrafi też przetłumaczyć nowe słowo na angielski lub francuski.

Gorąco polecam Magdę każdemu, kto chce nauczyć się tego wspaniałego języka. To prawdziwa ekspertka, która z pasją i życzliwością poprowadzi Cię przez cały proces nauki.

Magda Próchniak Korepetycje

Dziękuję za staranne napisanie tekstu, nie ma błędów ❤️. I bardzo dziękuję za opinię, uczenie
takich zdeterminowanych uczniów to przyjemność!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Polecam korepetycje z panią Magdaleną. Przygotowała syna do egzaminu osmoklasisty. Syn stwierdzil, ze te zajecia daly mu wiecej niz kilka lat nauki w szkole..
Jedyne to, co bym teraz zrobiła, to skorzystala ze wsparcia Pani Magdalenu wczesniej;)
Kontakt byl bardzo dobry.. Elastycznie ustalalysmy godziny zajec.
Serdecznie polecam!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Syn miał ogromne braki w szkole, wyniki egzaminów próbnych były fatalne. W lutym zwróciliśmy się do Pani Magdy z prośbą o pomoc. Dzięki intensywnej pracy skończył z wynikiem 56%, jesteśmy zachwyceni postępem, który Krystian zrobił w tak krótkim czasie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2022

Córka uzyskała 98% z egzaminu ósmoklasisty, w tym maksymalną liczbę punktów za rozprawkę. Uważam, że wynik mówi sam za siebie. Zajęcia online świetnie się sprawdziły, ponieważ trudno byłoby jej dojeżdżać na zajęcia (mieszkamy w małej miejscowości).

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2021

Najważniejsze się uczyć z osobą, która jest zaangażowana całym sercem w swoją pracę, wtedy wyniki mówią same za siebie :) Serdecznie polecam !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Magda przygotowywała mnie do matury z języka łacińskiego. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, jak i z przebiegu lekcji. Elastyczne godziny, lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Pani Magda udzielała korepetycji z filozofii mojej córce. Bardzo rzetelnie przygotowywała lekcje i prowadziła je z dużym zaangażowaniem, w sposób kulturalny i empatyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.