Magda Próchniak

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Poznań

Magda Próchniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magda Próchniak

O mnie

Zawodowo zajmuję się przede wszystkim uczeniem języka polskiego jako języka obcego. Mam doświadczenie nie tylko z dorosłymi (przede wszystkim - zajęcia indywidualne lub w małych grupach), lecz również z dziećmi z różnych krajów podejmującymi naukę w polskiej szkole. Orientuję się więc także w programach nauczania oraz wymaganiach egzaminacyjnych. Jestem wielokrotną laureatką ogólnopolskich olimpiad z języka polskiego i literatury oraz z filozofii.

Oprócz języka polskiego, uczę też niemieckiego, zwłaszcza na niższych poziomach (chętnie początkujący, lub osoby odświeżające znajomość).Studiowałam na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych zarówno na Uniwersytecie Warszawskim, jak i Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam historię, filologię klasyczną, a także zdobyłam dodatkowe doświadczenie na kierunku podyplomowym Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego I Drugiego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Kontakt z uczniami napędza mnie do pracy i dalszego rozwoju. Czasem udzielam również lekcji z łaciny albo filozofii, a dla wytrwałych pasjonatów kultury antycznej - z języka greckiego. Zawsze chętnie uczę się nowych rzeczy i zachęcam moich uczniów do korzystania z różnych materiałów. Jestem otwarta na propozycje i nowości.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne:historia (lic.)
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne: filologia klasyczna (mgr)
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Teaching Polish as a Foreign and Second Language/Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego i Drugiego
Kursy i szkolenia
06.2011
Laureat z I miejsca XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
06.2011
Laureat XXI i XXII Olimpiady Filozoficznej
08.2016
Teilnahme Bestätigung: DaF-Kurse für Internationale Studierende an der Universität des Saarlandes
05.2017
Certyfikat Austriackiego Ośrodka Kultury przy UAM: C1 Oberstufe Deutsch
07.2017
Udział w szkole żywej łaciny i greki na Uniwersytecie Adama Mickiewcza
07.2017
Udział w szkole letniej: "Akademia Platońska" w Lanckoronie
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Magda przygotowywała mnie do matury z języka łacińskiego. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, jak i z przebiegu lekcji. Elastyczne godziny, lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Pani Magda udzielała korepetycji z filozofii mojej córce. Bardzo rzetelnie przygotowywała lekcje i prowadziła je z dużym zaangażowaniem, w sposób kulturalny i empatyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.