Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne zajęcia z języka włoskiego. 

W Beit Safot korzystamy z najlepszych, często niedostępnych w Polsce materiałów dydaktycznych – te materiały otrzymasz od nas w cenie kursu. Nauka języka to jednak nie tylko podręczniki i słowniki, ale przede wszystkim wspaniała przygoda, w której warto przyjąć pomoc doświadczonego nauczyciela, który nie tylko doskonale posługuje się danym językiem, ale również potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, by Cię zainspirować.
W Beit Safot nauczymy Cię rozumieć język i dobrze się nim posługiwać. Nie uznajemy dróg na skróty – przeciwnie, liczy się dla nas dokładność i staranność, dzięki czemu w przyszłości będziesz w stanie wyrażać swoje myśli precyzyjnie i poprawnie.
Z nami poznasz także bogaty świat kultury, piękne miejsca oraz niezwykłą historię kraju/regionu. Pozwól nam się zaprosić w tę niezwykłą podróż!
Kierunek – Włochy!   

Dodatkowe informacje –  

1.     Wszystkie kursy w Beit Safot odbywają się on-line. 
2.     Cennik – 65 zł/osoba za godzinę przy minimum dwóch słuchaczach, 75 zł/osoba za godzinę dla jednego słuchacza.
3.     Przed wysłaniem wiadomości prosimy o zapoznanie się z treścią rubryczki „O mnie – dziękujemy. Znajdą tam Państwo dodatkowe informacje o naszych kursach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Beit Safot
ul. Żurawia 6/12 lok. 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2009
University of Cambridge
10.2009 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
02.2016 - 08.2016
University of Lapland
10.2017 - aktualnie
Sofia University
10.2020 - aktualnie
Batumi Shota Rustaveli State University
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 64
avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Uczę się języka norweskiego. W trakcie nauki poza posiadaniem szerokiej wiedzy z tego języka, Pan Martin doskonale wszystko tłumaczy. Poza umiejętnościami w mowie i piśmie jest w stanie wytłumaczyć co się skąd wzięło, jaką historię powstania mają dane zwroty, różnice i podobieństwa w danych słowach. Perfekcyjnie nawiązywał norweski do języka niemieckiego i angielskiego, których wcześniej sam się uczyłem, przez co łatwiej przychodziła mi nauka. Byłem w stanie z łatwością przyswoić nowe konstrukcje, słowa, rodzajniki i czasy, na podstawie posiadanej już wcześniej wiedzy, czego nawet bym się nie domyślił. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Od kilku miesięcy uczę się języka hebrajskiego. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć. Teoria jest wytłumaczona w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Podczas zajęć poruszane są również zagadnienia kulturalne co sprawia że zajęcia są bardzo ciekawe. Polecam w 100%

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, duża ilość materiałów dydaktycznych.Duża kreatywność i dostosowanie wymagań do poziomu kursanta. Szczerze polecam

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Od września 2018 uczestniczę w zajęciach języka hebrajskiego. Oceniam je bardzo wysoko ze względu na profesjonalizm i ogromną wiedzę prowadzącego oraz cierpliwe i życzliwe podejście do ucznia. Pan Martin wprowadza konteksty kulturowe, dzieli się swoją niezwykłą znajomością literatury i językoznawstwa oraz proponuje różnorodne materiały do nauki języka. Elastyczne terminy zajęć są również nie bez znaczenia. Jednym słowem jest to nie tylko nauka języka, to nauka świata.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Od półtora miesiąca uczę się języka islandzkiego. Język trudny, wymagający, ale z takim nauczycielem na pewno sobie poradzę :) Duża wiedza, zaangażowanie, elastyczność w ustalaniu terminów lekcji, to wszystko sprawia, że nauka jest przyjemna, efektywna i bezstresowa. Polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Pan Martin jest jednym z najlepszych nauczycieli jakiego miałam. Dysponuje świetnymi materiałami i zaraża ciekawościa do języków co sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Najlepszy nauczyciel jaki moze byc w 100 % polecam, brac w ciemno

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Witam , czy ktoś z Was posiada numer kom ?
Pozdrawiam .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Cieszę się, że na swojego nauczyciela wybrałam Pana Martina, z którym mam przyjemność poznawać język norweski. Pan Martin nie tylko posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu nauczania, ale także umiejętności pozwalające w sposób prosty i rzeczowy przekazać oraz przyswoić nowe zagadnienia, niezbędne w celu opanowania języka. Ponadto każde zajęcia są urozmaicane przez odniesienia zarówno do kultury, sztuki, czy zwyczajnie do codzienności życia społeczno - politycznego. Mój nauczyciel to profesjonalista, którego szczerze polecam wszystkim, którzy chcą "dobrze" nauczyć się władać językiem obcym.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2017

Nauka języka niderlandzkiego z Panem Martinem, to czysta przyjemność. Każda lekcja prowadzona jest bardzo profesjonalnie, ale nie ma miejsca na nudę! Pan Martin, posiada bardzo rozległą wiedzę (która nie raz potrafi słuchacza onieśmielić ;) ), jednak przekazuje ją w bardzo przystępny sposób. Okazało się, że niderlandzki nie jest wcale taki trudny, kiedy znam język angielski i niemiecki :) Bardzo ciekawe materiały, nawiązania do sytuacji do życia codziennego, sztuki, literatury - to wszystko sprawia, że nauka daje radość i poszerza horyzonty. Ponadto zaangażowanie Pana Martina i jego umiejętność motywowania są na najwyższym poziomie. Cierpliwość, wsparcie i wyrozumiałość, to cechy prawdziwego nauczyciela z powołania. Wiem, że nie zrezygnuję z nauki, dopóki nie opanuję języka biegle :) Szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Pan Martin uświadomił mnie, już po pierwszej lekcji że język niderlandzki nie jest w cale taki moeilijk ;) jak myślałam. Każda lekcja jest wymagająca (powtórka materiału, sprawdzanie tłumaczeń, pytanie ze znajomości słownictwa) i poprzedzona bardzo dobrze dobranym materiałem. Cieszy mnie również to, że Pan Martin wspiera i motywuje ucznia do nauki, dzięki czemu poznawanie języka staje się przyjemniejsze. Jestem świadoma, wręcz pewna, że cel biegłego posługiwania się językiem niderlandzkim zostanie zrealizowany. Polecam więc każdemu :) !

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Pan Martin to profesjonalista. Lekcje z nim to czysta przyjemność. Mieć ogromną wiedzę to jedno, ale umieć ją przekazać w taki sposób, żeby nie zanudzić i nauczyć jak najwięcej drugą osobę to sztuka. A Pan Martin tę umiejętność posiada. Zacząłem uczyć się Duńskiego z myślą o wyjeździe do Danii, jednak teraz wiem, że nie poprzestanę na tym i będę kontynuował naukę tego języka właśnie dzięki podejściu Pana Martina. Polecam w 100%!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Korepetycje z Panem Martinem to kompozycja idealna: niezwykła umiejętność przekazywania wiedzy, poczucie humoru, urozmaicanie zajęć ciekawymi materiałami, konstruktywna ocena postępów (dokładne i sumienne sprawdzanie zadanej pracy) i przede wszystkim skuteczne zachęcanie do samodzielnej nauki. W moim przypadku motywacja do poszerzania swojej wiedzy językowej pojawiła się już od pierwszego spotkania. Lekcje są bardzo ciekawe - masa anegdot, ciekawostek, faktów językowych, uwag na temat innych języków, ich podobieństw itp. Ponadto wiele niezwykle ciekawych odniesień do sztuki, literatury. Szczerze polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Gdyby każdy wykładowca prowadził zajęcia w taki sposób jak pan Marcin, nauka byłaby czystą przyjemnością. Wiedza Pana Marcina jest tak rozległa i do tego przekazywana w tak niesamowicie ciekawy sposób, że zagina czasoprzestrzeń - zajęcia dobiegają końca po 15 minutach, a zegar uparcie twierdzi, że upłynęła już godzina... I na dodatek cierpliwość z jaką Pan Marcin podchodzi do nawet najgłupszych i powielanych po raz kolejny błędów... :) Nic dodać nic ująć - polecam z czystym sumieniem :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Pan Marcin sprawia ze kazda lekcja islandzkiego jest przyjemnoscia, a wiedza, mimo szerokiego zakresu, przekazywana jest bardzo przystepnie :)
Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Najlepszy korepetytor z jakim kiedykolwiek miałem przyjemność pracować. Wiedza Pana Marcina jest wprost przytłaczająca, a jednak potrafi ją wyłożyć w przystępny sposób, dodając do smaku garść anegdot i ciekawostek. Ponadto atmosfera podczas spotkań jest wręcz koleżeńska. Innymi słowy 10/10 polecam każdemu!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Ogromna wiedza, dobry kontakt, super lekcje. Polecam w 100% dużo się nauczyłem, a uczę się języka od podstaw.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2016

W 100% polecam zajęcia z P. Marcinem. Bardzo życzliwy i cierpliwy, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób. Wszelkie zagadnienia wyjaśnia tak, aby było to jak najlepiej zrozumiałe oraz daje dużo wskazówek odnośnie metod nauki języka, które świetnie się sprawdzają. Lekcje odbywają się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.
Same pozytywy :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Niewiele ponad pół roku temu rozpoczęłam naukę norweskiego od podstaw. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie, pan Marcin najwyraźniej wie wszystko o językach i literaturze...
Naprawdę warto!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Wyjątkowo dobry nauczyciel! Co równie ważne lekcje z panem Marcinem upływają w bardzo sympatycznej atmosferze.
Człowiek o imponującej wiedzy, nie stresuje swoich uczniów :)
Serdecznie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Uczę się u pana Marcina j.serbskiego, lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, ciekawie i praktycznie. Po kilku pierwszych lekcjach służbowo wyjechałam do Belgradu z już podstawowym
zasobem wiedzy o tym języku dzięki Panu Marcinowi, wcześniej nie
uczyłam się serbskiego. Nauka z Panem Marcinem to przyjemność, szczerze polecam !!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2015

Polecam,
Pan Marcin udziela mi korepetycji z języka rumuńskiego - nauka od podstaw. Bardzo przystępnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia, lekcje prowadzone są bardzo ciekawie, i Pan Marcin dostarcza wszelakie pomoce dodatkowe do nauki.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marcinem! Uczę się NORWESKIEGO od zera. Nie byłem przekonany do lekcji via skype, ale jest super. Pan Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem. Zajęcia odbywają się bez stresu, w spokojnej i miłej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy się wahają. Naprawdę warto !!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

P. Marcin to profesjonalista i bardzo życzliwy i pomocny człowiek. Polecam i pozdrawiam, Krzysztof.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

bardzo polecam lekcje z Panem Marcinem, zyczliwy, pomocny, z ogromna wiedza i talentem pedagogicznym. Norweski od razu wydaje sie prostszy....serdecznie polecam ...

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Polecam!
Pan Marcin to profesjonalista z ogromną wiedzą. Z oddaniem podchodzi do tego, co robi. Jest człowiekiem bardzo życzliwym i pomocnym.
Jak islandzki, to tylko z panem Marcinem!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marcinem! Uczę się fińskiego od podstaw. Nie byłam przekonana do lekcji via skype, ale cieszę się, że się zdecydowałam, bo to zdaje egzamin w 100%. Pan Marcin jest niezwykle inteligentny i przemiły. Zajęcia odbywają się bez stresu, w przyjemnej atmosferze. I to daje efekty! Polecam i zachęcam wszystkich, którzy obawiają się lekcji przez intenet, żeby spróbowali, bo warto!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Po wcześniejszych doświadczeniach byłam przekonana, że języki obce to czarna magia, a na samą myśl o nich pojawiał się stres i zniechęcenie. Wtedy poznałam swojego pierwszego coacha językowego, który mimo że sam siebie tak nie nazywa, to pomógł mi dokonać pewnego przełomu. Swoim podejściem zmienił absolutnie wszystko od emocji, przez przekonania, aż-mam nadzieję, że wkrótce - do językowej biegłości (choć w ogromnej mierze zależy to ode mnie).Istnieją wspaniali nauczyciele języków. Nauczyciele, którzy naprawdę pomagają innym nauczyć się języków skutecznie. Ci najlepsi, świadomie bądź nieświadomie wyróżniają się pewną cechą i tworzą nową jakość nauki języka.To właśnie Pan Marcin! Nie tylko uczy języka, ale maksymalnie wspiera w językowym rozwoju pracując na 4 poziomach-mentalności, motywacji, wiedzy i treningu. Dla mnie nauczyciel kompletny, w 300 procentach kompetentny i profesjonalny. Bardzo polecam!!!!!!!!!!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedzą i cierpliwość. Język norweski okazał się być łatwiejszy niż myślałam ;) w 100% polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje z Panem Marcinem. Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze z pełnym profesjonalizmem. Zakres wiedzy Pana Marcina jest naprawdę imponujący. Człowiek z pasją, który motywuje do nauki języka. Uczę się jez. norweskiego i jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Zajęcia z Panem Marcinem to sama przyjemność! Ogromna dawka wiedzy i talent w nauczaniu powodują, że wciąż nie mogę wyjść z podziwu. Pan Marcin nie tylko 'ma' wiedzę, lecz także potrafi ją doskonale przekazać w przystępny sposób. Krótko mówiąc, człowiek z pasją. Polecam!

avatar
Magdalena i Peter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Bardzo polecamy Pana Marcina. Lekcje norweskiego to sama przyjemnosc. Lekcje sa ciekawe, cwiczymy zarowno wymowe jak i gramatyke. Nic dodaj nic ujac, Pan Marcin to lignwistyczny geniusz

avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

POLECAM PO STOKROĆ!
Pan Marcin to pasjonat i profesjonalista... i nie ma co się rozwodzić w tym temacie. Życzę wszystkim aby poznali to na własnym przykładzie :)
Żałuję tylko, że nie znalazłam tego nauczyciela wcześniej.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Bardzo polecam naukę niderlandzkiego z Panem Marcinem. Zajęcia są interesujące, urozmaicane przez różne ciekawostki. Po prostu rewelacja. Szkoda, że nie istnieje 8 dzień tygodnia może wtedy Pan Marcin byłby bardziej dostępny :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Ogromna wiedza i talent lingwistyczny. Do tego sposób podejścia do ucznia, szeroki zakres dostarczanych materiałów i sukces murowany. Pan Marcin posiada receptę na sukces i dziękuję mu za to, że chce się tym dzielić!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Z Panem Marcinem zaczęłam naukę serbskiego, i już stawiam pierwsze kroki, mimo iż upłynął zaledwie drugi miesiąc mojej nauki. Dzięki temu, że jest lingwistą z naprawdę niesamowitą wiedzą, nauka nie sprawiają żadnych problemów. Dostosowując się zarówno do etapu nauki, poprzez dobór ciekawych materiałów, a na godzinach nauki kończąc. Na pewno również niedługo zacznę naukę kolejnych języków, gdyż postępy jakie już teraz zauważam są najlepszym potwierdzeniem tego, jak świetnie lekcje są prowadzone.

avatar
Kasia i Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Pan Marcin jest profesjonalnym lingwistą. Sposób prowadzenia zajęć i udostępnione materiały są idealnie dobrane do potrzeb i poziomu słuchaczy. Niesamowity zasób wiedzy i zdolność jej przekazywania sprawiają, że lekcje z Panem Marcinem są bardzo efektywne i przyjemne. Gorąco polecamy !!! Warto zainwestować w lekcje z tym nauczycielem.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Ogrom wiedzy lingwistycznej i literackiej sprawia, że dobierane materiały są ciekawe i niepowtarzalne; wielkie pokłady cierpliwości sprawiają, że na zajęciach panuje fantastyczna atmosfera a do tego, jeśli pojawia się jakiś językowy kłopot, pan Marcin znajduje wyszukane porównania z innych języków, które już znam. To jeden z moich ulubionych nauczycieli i bardzo żałuję, że lekcja trwa tylko 60 minut. Dzięki Niemu uwierzyłam, że w końcu będę mówić po rosyjsku.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2014

Super nauczyciel, kompetentny, zyczliwy oraz posiadajacy anielska cierpliwosc. Co do terminow zajec jest elastyczny oraz bardzo punktualny co w tych czasach jest duza zaleta. Goraco polecam!! Tusen takk! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Najlepszy nauczyciel jakiego znam!!!nie tylko ma niesamowita wiedze ale potrafi ja przekazac w sposob zrozumialy i ciekawy.Nie zanudza :)wrecz sprawia ze nauka staje sie fantastyczna przygoda...Mimo ze mieszkam juz trzy lata w Szwecji moj szwedzki nie byl nawet na poziomie podstawowym :(na szczescie odkad zaczelam nauke z panem Marcinem jestem pewna ze wreszcie ta bariera przestanie istniec:)Szczerze polecam!!!!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2014

Jeśli szukasz nauczyciela, który prezentuje: Profesjonalizm, Rzetelność, Uwagę, Szczerość, Wiedzę naukową zdobytą na studiach, Kompetencje, Umiejętności, Doświadczenie to więcej niż milion procent polecam Pana Marcina!
Czas spędzona na lekcjach z j.norweskiego z Panem Marcinem jest najlepszym wyborem w moim życiu. Gdybym miała większy worek pieniędzy, umawiałabym się CODZIENNIE. Każda zainwestowana złotówka jest warta każdej sekundy. Pan Marcin spadł mi z nieba. Pozdrawiam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Pan Marcn jest jednym z najzdolniejszych ludzi, jakich spotkałam. Bardzo rzetelny, utalentowany, ale przede wszystkim ma doskonałe podejście do prowadzonych zajęć. Języka fińskiego uczę się z niesłabnącym entuzjazmem, właśnie dzięki niemu. bardzo miły, błyskotliwy, celny w ripostach. najlepiej wydane pieniądze ostatnich miesięcy. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Przeogromna wiedza. Ciekawy i przystępny sposób ich przekazywania.
Elastyczność co do terminów zajęć. Materiały do lekcji udostępnia korepetytor. Polecam zajęcia z Panem Marcinem.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Lekcje języka duńskiego z Panem Marcinem są bardzo konkretne. Pan Marcin większość słów i zasad gramatyki stara się skojarzyć ze słowami i zasadami z języka, który już znam, dzięki temu nauka jest zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza. Lekcje są ciekawe, wszystko co chcę zostaje na bieżąco dokładnie i logicznie wyjaśniane, a dzięki temu nauka jest bardziej efektywna.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2014

Niezwykle utalentowany korepetytor - poliglota.Pan Marcin posiada nie tylko ogromną wiedzę ale także umiejętność jej przekazywania w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Zawsze rzetelny, cierpliwy i zaangażowany w lekcje. Gorąco polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

rozległa wiedza przekazywana w przystępny sposób - ciekawie i efektywnie. bardzo polecam

avatar
Magda i Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

Polecam korepetycje z jezyka niderlandzkiego u Pana Marcina. Lekcje sa intensywne, ciekawe i efektywne, a przy okazji prowadzone w sympatycznej atmosferze. Znajomosc tak wielu jezykow to nie zart, a dzieki licznym i umiejetnym porownaniom do innych jezykow nauka jest przyjemniejsza, ciekawsza i skuteczniejsza. Serdecznie polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2014

Polecam zajęcia z Panem Marcinem, ogromna wiedza, ciekawe materiały- oprócz wiedzy książkowej: artykuły, piosenki i język którym Anglicy posługują się na co dzień.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Bardzo ciekawe i intensywne zajęcia, duża wiedza korepetytora i bardzo dobre materiały do nauki. Polecam wszytskim.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2014

Jeśli szukasz korepetytora poligloty, profesjonalisty, specjalisty do spraw gramatyki i słownicta który sprawi że ani się obejrzysz a już zaczniesz mówić lub udoskonalać język , to właśnie znalazłeś!Nasze lekcje norweskiego - nauka z kilku podrecznikow, slowniki, nagrania, materialy, rozmowy.. i pasja:) bardzo polecam!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2014

Bardzo rzetelny nauczyciel, obdarzony niebywałym talentem pedagogicznym. Dzięki nawiązywaniu w rakcie lekcji do całego wachlarza jezyków jakimi się posługuje, nauka hiszpańskiego staje się wyjątkowo urozmaicona. Polecam!

avatar
Cola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z j. duńskiego z panem Marcinem. Widać, że korepetytor wie o czym mówi, bo ma ogromny zasób wiedzy, a dodatkowo umie ją w uporządkowany i prosty sposób przekazać. Pan Marcin odpowiada na każde pytanie i ułatwia mi niesamowicie naukę przez porównywanie duńskiego np. do języka angielskiego czy niemieckiego. W ten sposób łatwiej mi uczyć się słówek czy zrozumieć gramatykę. Jeśli w przyszłości zdecyduje się uczyć nowego języka, na pewno wybiorę pana Marcina! ;-)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Pan Marcin w logiczny sposób tłumaczy gramatykę języka norweskiego odnosząc się do gramatyki innych znanych uczniom języków.Korzystamy z kilku różnych podręczników dzięki czemu wiedza, którą przyswajamy jest kompletna. Bardzo polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Nauczyciel jak najbardziej godny polecenia. Duża wiedza + umiejętność jej przekazania. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Pan Marcin posiada nie tylko ogromną wiedzę ale również potrafi ją w klarowny i interesujący sposób wyłożyć. Podczas tłumaczenia nowego materiału bazuje na wiedzy z wcześniejszych lekcji lub na wiedzy z innych języków przez co informacje łączą się w jedną logiczną całość.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

To mój dopiero początek współpracy z Marcinem ale już mogę potwierdzić, że w jasny i logiczny sposob tłumaczy nie łatwy przecież język hebrajski. Wreszcie mam wiedzę uporządkowaną. A nie tak chaotycznie jak do tej pory. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, świetny dobór materiałów. W czasie zajęć można bardzo dużo się nauczyć, a wiedza jest przekazywana w uporządkowany sposób. Podziwiam również wiedzę gramatyczną z innych języków.
Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Kompetentny,nie przynudza,ciekawe lekcje i przykłady które łatwo się zapamiętuje.Profesjonalne podejście,b.duża wiedza i łatwość jej przekazywania.Polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Najbardziej kompetentny, rzetelny i sympatyczny nauczyciel w Krakowie. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący, zagadnienia językowe podparte prostymi, pozostającymi w pamięci przykładami, a gramatyczna wiedza Pana Marcina imponująca. Nigdzie indziej nie znajdziecie również tak sympatycznej atmosfery i osobistego podejścia,które bynajmniej nie rozpieszcza, ale daje porządną motywację do pracy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2014

Bardzo kompetentny i konkretny. Posiada ogromną wiedzę gramatyczną z wielu języków. Zawsze przygotowany. Odpowiedzialnie podchodzący do swych zajęć i cierpliwy. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Uważam, że Pan Marcin jest nie tylko doskonale przygotowany merytorycznie do zajęć, świetnie zorganizowany i wymagający, ale też niezwykle sympatyczny, komunikatywny i życzliwy :)
Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Uczęszczam do Pana Marcina na zajęcia z języka hiszpańskiego z których jestem bardzo zadowolony.
Pan Marcin jest zawsze rzetelnie przygotowany do zajęć, wcześniej przesyła wszystkie potrzebne materiały na kolejne zajęcia.
Posiada ogromną wiedzę gramatyczną z języka hiszpańskiego. Dodatkowo zajęcia są miłe, na luzie, a co najważniejsze terminy elastyczne.
Serdecznie polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2014

Witam wszystkich ;). Od początku roku uczęszczam na korepetycje z języka norweskiego do Pana Marcina i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów realizacji mojego postanowienia noworocznego :). Zajęcia zawsze odbywają się bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pan Michał niezwykle rzetelnie tłumaczy mi róże zawiłości języka norweskiego i cierpliwie odpowiada na moje pytania. Na każdych zajęciach otrzymuję wcześniej przygotowane materiały, które bardzo mi ułatwiają kontrolę stanu mojej wiedzy. Bardzo sobie cenię indywidualne podejście i tryb nauki do mojej osoby oraz umiejętności lingwistyczne i korepetytorskie Pana Michała. Mam nadzieję, że nie wykorzystam całego limitu cierpliwości Pana Michała i że dane wam jeszcze będzie skorzystanie z jego pomocy przy zgłębianiu języka norweskiego ;p.
Ha det godt!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2014

Niezwykle utalentowany, kompetentny, systematyczny i zorganizowany nauczyciel. Dobór materiałów idealnie dopasowany do możliwości ucznia. Zajęcia prowadzi rzetelnie i sumiennie, a z pewnością ani nie męcząco, ani nie nudnie. Pan Marcin jest dość wymagający i konkretny, nie ma mowy o mitrężeniu czasu i pieniędzy, a więc odradzam go leniom, leserom i mało pojętnym. Uczę się w systemie on-line, gdyż mieszkam daleko od Krakowa. Z początku miałem wątpliwości czy taki system nauki się sprawdzi, ale okazało się, że jest wspaniale. Zaoszczędza się mnóstwo czasu, lepiej można sobie zorganizować dzień, a jakość nauki jest taka sama jak w kontakcie bezpośrednim. Zdecydowanie polecam pana Marcina.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.