Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język albański70 - 120 / 60 min

Beit Safot

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/589 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne zajęcia z języka albańskiego .

W Beit Safot korzystamy z najlepszych, często niedostępnych w Polsce materiałów dydaktycznych – te materiały otrzymasz od nas w cenie kursu.
Nauka języka to jednak nie tylko podręczniki i słowniki, ale przede wszystkim wspaniała przygoda, w której warto przyjąć pomoc doświadczonego nauczyciela, który nie tylko doskonale posługuje się danym językiem, ale również potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, by Cię zainspirować.
W Beit Safot nauczymy Cię rozumieć język i dobrze się nim posługiwać. Nie uznajemy dróg na skróty – przeciwnie, liczy się dla nas dokładność i staranność, dzięki czemu w przyszłości będziesz w stanie wyrażać swoje myśli precyzyjnie i poprawnie.
Z nami poznasz także bogaty świat kultury, piękne miejsca oraz niezwykłą historię kraju/regionu. Pozwól nam się zaprosić w tę niezwykłą podróż!
Kierunek – Albania i Kosowo!

Dodatkowe informacje –  

1.    Wszystkie kursy w Beit Safot odbywają się on-line. 
2.    Cennik – 70 zł/osoba za godzinę przy minimum dwóch słuchaczach (poziom A1, czyli początkujący), 105 zł/osoba za godzinę dla jednego słuchacza (poziom A1, czyli początkujący), 85 zł/osoba za godzinę przy minimum dwóch słuchaczach (poziomy A2-C2), 120 zł/osoba za godzinę dla jednego słuchacza (poziomy A2-C2).
3.    Przed wysłaniem wiadomości prosimy o zapoznanie się z treścią rubryczki „O mnie" – dziękujemy. Znajdą tam Państwo dodatkowe informacje o naszych kursach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 08.2010
University of Cambridge
10.2010 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 89
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2024

Zajęcia z Islandzkiego z Panem Martinem są bardzo dobrze merytorycznie prowadzone. Jestem bardzo zadowolona po niemalże roku nauki nie tylko nauczyłam się języka islandzkiego, ale również dzięki materiałom w języku innym niż polski miałam świetną powtórkę z języka angielskiego i dzisiaj komunikatywnie rozmawiam w tym języku. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2024

Kurs języka fińskiego z Panem Martinem to niesamowita przygoda. Pan Martin dostosowuje tempo zajęć do moich potrzeb, wszystko dokładnie tłumaczy, motywuje, wzbogaca lekcje ciekawostkami z wielu różnych dziedzin, a przy tym jest niezwykle sympatycznym i serdecznym człowiekiem. To wielkie szczęście spotkać takiego nauczyciela na swojej drodze. Polecam gorąco!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2023

Bardzo dobry kurs, nadążający za słuchaczem. Zaangażowany prowadzący. Zajęcia to chwila wytchnienia w życiu codziennym. Polecam!

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2023

Świetne zajęcia z języka hebrajskiego. Pan Martin dokładnie przekazuje wiedzę i efektywnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Bardzo polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z języka tureckiego. Pan Martin w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę i skutecznie tłumaczy bardziej skomplikowane zagadnienia. Dodatkowo zajęcia wzbogacane są często informacjami kulturowymi co sprawia, że są jeszcze bardziej interesujące! Bardzo polecam. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2023

Od pół roku uczestniczę w zajęciach z języka akkadyjskiego prowadzonych przez Pana Martina. Jestem pod ogromnym wrażeniem rozległej wiedzy językowej Prowadzącego oraz umiejętności przekazywania jej w sposób klarowny i bardzo interesujący. Proszę mi uwierzyć, że jestem językowym anty talentem (i z polskim mam często problemy :D), ale po tych zajęciach nie bardzo muszę nawet powtarzać materiał . Bardzo polecam!

avatar
Matylda & Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2022

Bardzo polecamy lekcje fińskiego. Niezwykła wiedza i osobowość Pana Martina sprawiają, że pomimo stopnia trudności języka i ilości materiału z jakim przychodzi się mierzyć, zajęcia to przyjemność. Dodatkową zaletą są pomoce dydaktyczne jakie otrzymaliśmy, możliwość odbywania zajęć w dwie osoby oraz wygodna forma zajęć online.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Jestem bardzo zadowolona z kursu jezyka niderlandzkiego. Pan Martin ma ogromna wiedze i potrafi ja przekazac w sposob bardzo zrozumialy. Otrzymane materialy sa szczegolowo omawiane i nigdy nie ma problemu aby wracac i omawiac trudnejsze zawilosci jezykowe :) Dodatkowo otrzymalam liste polecanych ksiazek, ktore rowniez mozna realizowac podczas kursu.
Polecam w 100%!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2022

Jestem niesamowicie zadowolony z zajęć z Panem Martinem. Uwzględnia nie tylko potrzeby, ale też braki ucznia :). Z całego serca polecam kursy Francuskiego oraz Arabskiego. Dodatkowa wiedza z języków pokrewnych oraz językoznastwa jest równie interesująca co rzadka na kursach językowych.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Z całego serca polecam ten kurs. Pan Martin nie tylko potrafi przystępnie i ciekawie opowiadać o wszystkich zawiłościach języka fińskiego, ale też od czasu do czasu dzieli się głęboką wiedzą z językoznawstwa w prostych słowach. Materiał przerabiamy w moim tempie, wszystko jest jasno wytłumaczone i mam poczucie ugruntowanego zdobywania wiedzy :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

Jestem bardzo zadowolony z kursu j. litewskiego, który wybrałem w szkole Beit Safot. Wreszcie odnotowałem postępy! Naprawdę sporo się na uczyłem i wciąż się uczę. Z zadowoleniem kontynuuję swój kurs.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2022

Niełatwo znaleźć nauczyciela, który w przystępny i przyjemny sposób przekaże wiedzę, jednak mi się to udało! Pan Martin nie tylko wyśmiecie uczy języków, ale także posiada szeroką wiedzę o kulturze, literaturze, historii i sztuce, czym zawsze chętnie się dzieli, sprawiając, że nauka staje się dużo ciekawsza. Pan Martin tłumacząc zagadnienia zawsze stara się nawiązać do języków, które już znam, co znacznie ułatwia zrozumienie tematu. Pomimo faktu, że chodzę na zajęcia z języka norweskiego, Pan Martin jest niezmiernie pomocny również w sprawie materiałów odnośnie języka hiszpańskiego, który studiuję (a także w sprawie magisterki). Na plus elastyczność odnośnie terminów zajęć. Ze świecą szukać drugiego takiego nauczyciela!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Nauka języka duńskiego z Panem Martinem to nie obowiązek, a czysta przyjemność. Nauczyciel skrupulatnie organizuje przebieg całych zajęć i wykorzystuje każdą minutę na przekazanie cennych i merytorycznych informacji. Poleca i udostępnia świetne materiały dydaktyczne, które urozmaicają cały proces nauki. Każda lekcja wzbogacona jest o ciekawostki z zakresu historii, kultury i obyczajów. Duża cierpliwość, zaangażowanie i docenianie drobnych postępów kursanta zachęcają do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i motywują do dalszej nauki.
Polecam ten kurs wszystkim, którzy pragną rozpocząć przygodę z językiem duńskim. Pan Martin to zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałam przyjemność pracować :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji jezyka perskiego. Zajecia sa prowadzone w milej atmosferze. Poznaje nie tylko jezyk, ale i kulture Iranu. Nauczyciel starannie i cierpiliwie tlumaczy zagadnienia gramatyczne. Postepy w nauce sprawdzamy na kartkowkach.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Nauka języka duńskiego nigdy wcześniej nie była tak łatwa i przyjemna. Pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy przekazany w łatwy i zrozumiały sposób spowodował bardzo duży postęp. Dziękuję jeszcze raz za wspólnie spędzony czas! Polecam z całego serca!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Kiedy z ciekawości zgłosiłem się na kurs hebrajskiego zainspirowany serialem na Netfliksie, nastawiałem się na maksymalnie dwa zajęcia. Nie spodziewałem się, że ta przygoda potrwa tak długo. Nauka hebrajskiego z Panem Martinem to niezwykłe przeżycie lingwistyczne. Zajęcia są szczodrze okraszone ciekawymi anegdotami, które wciągają ucznia w kontekst kulturowy i polityczny. Rozległa wiedza, którą chętnie dzieli się Pan Martin na pewno usatysfakcjonuje ambitnych, a mentoring językowy miękko przeprowadzi przez meandry gramatyki. Filologiczny cymes!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Od ponad roku uczę się hebrajskiego z Panem Martinem. Zajęcia mam raz w tygodniu, zatem niewiele, a jednak widzę swoje postępy, a przede wszystkim mój nie gasnący zapał i radość uczenia się! Są to profesjonalne, doskonale przemyślane zajęcia. Wiedza, fachowość i sposób przekazywania wiedzy godna podziwu. Polecam!
תודה רבה

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Uczę się z Panem Martinem języka norweskiego i języka niemieckiego. Zawsze zadziwia mnie jego wiedza, a przede wszystkim to w jak prosty i przemyślany sposób potrafi przedstawić wszystkie zagadnienia. Za pomocne i bardzo ciekawe uważam również to, że w trakcie omawiania danego zagadnienia Pan Martin często odwołuje się do języków, które w jakimś stopniu znam – pozwala mi to na poszerzenie perspektywy, a przede wszystkim na jeszcze lepsze zapamiętanie przedstawianego zagadnienia. W zajęciach cenię to, że Pan Martin zawsze potrafi, w celach poglądowych, ciekawie i zrozumiale przedstawić wiele rzeczy związanych z kulturą i historią danego języka – zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego. Nauczyciel kładzie też nacisk na dokładną, staranną i systematyczną naukę. Najlepszy nauczyciel, przy którym nauka to czysta przyjemność – polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Islandzkiego z Panem Martinem uczę się od niecałego roku. Długo szukałam nauczyciela, który nie tylko znałby język, ale również który potrafiłby przekazać wiedzę w odpowiedni sposób. Czuję, że robię postępy, na każdych zajęciach uczę się czegoś nowego, a najważniejsze - ja to rozumiem! Pan Martin jest bardzo cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą i pasją; często potrafi sięgnąć "głębiej" jeśli chodzi o wytłumaczenie jakichś językowych zawiłości wplątując w to genezę, historię języka. Czasami jestem sama pod wrażeniem, że gramatyka może być tak interesująca i nie mam wątpliwości, że jest to zasługa kompetencji nauczyciela. Serdecznie i szczerze polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Martinem, bardzo się cieszę, że mam możliwość nauki języka z kimś tak kompetentnym. Dzięki tej nauce wróciła moja wiara, że jednak jestem w stanie nauczyć się języka fińskiego. Najlepszy nauczyciel jakiego znam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Gorąco polecam kurs języka hebrajskiego.! Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć. Teoria przekazywana jest w niezwykle przystępny i zrozumiały sposób. Bardzo interesujące jest także poruszanie wątków oraz zagadnień kulturalnych, co sprawia że zajęcia są bardzo ciekawe. Polecam w 100000%!

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2021

Aktualnie uczęszczam na zajęcia z języka islandzkiego. Myślę, że trafiłem najlepiej jak to było możliwe. Lekcje są na wysokim poziomie, dużo można z nich wynieść, a niejednokrotnie są uzupełniane informacjami z dziedziny kultury czy zwyczajów krajów Skandynawii.

Niedługo rozpocznę zajęcia z języka norweskiego - polecam każdemu, kto liczy na bardzo dobry przyrost wiedzy!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Lekcje on-line z języka fińskiego są czystą przyjemnością. Nauczyciel prowadzi je z zaangażowaniem, odpowiada rzeczowo na wszelkie pytania, z poza podręcznika również. Szczerze polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Zacząłem naukę języka arabskiego kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony w jaki sposób prowadzone są zajęcia. Nauczyciel ma dużą wiedzę, potrafi ją przekazać i zainteresować. Każde zajęcia uczą nowego nie tylko z zakresu języka, ale i kultury co bardzo cenię. Polecam każdemu naukę w szkole Beit Safot.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Uczę się języka katalońskiego, niedawno ukończyłem kurs dla osób początkujących i jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć. Otrzymałem wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne. Lekcje są ciekawe, merytoryczne, nierzadko wzbogacane dodatkowymi informacjami dotyczącymi kultury regionu, gdzie usłyszeć można język kataloński, ponadto podczas zajęć mogę poznać wiele ciekawostek słowotwórczych, które wzbudzają moją uwagę i zainteresowanie, co powoduje, że z chęcią wracam do lekcji a nauka dostarcza mi wiele satysfakcji. Jeśli ktoś chciałby rozpocząć naukę języka katalońskiego, to szczerze polecam !

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Uczę się języka norweskiego. W trakcie nauki poza posiadaniem szerokiej wiedzy z tego języka, Pan Martin doskonale wszystko tłumaczy. Poza umiejętnościami w mowie i piśmie jest w stanie wytłumaczyć co się skąd wzięło, jaką historię powstania mają dane zwroty, różnice i podobieństwa w danych słowach. Perfekcyjnie nawiązywał norweski do języka niemieckiego i angielskiego, których wcześniej sam się uczyłem, przez co łatwiej przychodziła mi nauka. Byłem w stanie z łatwością przyswoić nowe konstrukcje, słowa, rodzajniki i czasy, na podstawie posiadanej już wcześniej wiedzy, czego nawet bym się nie domyślił. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Od kilku miesięcy uczę się języka hebrajskiego. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć. Teoria jest wytłumaczona w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Podczas zajęć poruszane są również zagadnienia kulturalne co sprawia że zajęcia są bardzo ciekawe. Polecam w 100%

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, duża ilość materiałów dydaktycznych.Duża kreatywność i dostosowanie wymagań do poziomu kursanta. Szczerze polecam

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Od września 2018 uczestniczę w zajęciach języka hebrajskiego. Oceniam je bardzo wysoko ze względu na profesjonalizm i ogromną wiedzę prowadzącego oraz cierpliwe i życzliwe podejście do ucznia. Pan Martin wprowadza konteksty kulturowe, dzieli się swoją niezwykłą znajomością literatury i językoznawstwa oraz proponuje różnorodne materiały do nauki języka. Elastyczne terminy zajęć są również nie bez znaczenia. Jednym słowem jest to nie tylko nauka języka, to nauka świata.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Od półtora miesiąca uczę się języka islandzkiego. Język trudny, wymagający, ale z takim nauczycielem na pewno sobie poradzę :) Duża wiedza, zaangażowanie, elastyczność w ustalaniu terminów lekcji, to wszystko sprawia, że nauka jest przyjemna, efektywna i bezstresowa. Polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Pan Martin jest jednym z najlepszych nauczycieli jakiego miałam. Dysponuje świetnymi materiałami i zaraża ciekawościa do języków co sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Najlepszy nauczyciel jaki moze byc w 100 % polecam, brac w ciemno

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Witam , czy ktoś z Was posiada numer kom ?
Pozdrawiam .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Cieszę się, że na swojego nauczyciela wybrałam Pana Martina, z którym mam przyjemność poznawać język norweski. Pan Martin nie tylko posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu nauczania, ale także umiejętności pozwalające w sposób prosty i rzeczowy przekazać oraz przyswoić nowe zagadnienia, niezbędne w celu opanowania języka. Ponadto każde zajęcia są urozmaicane przez odniesienia zarówno do kultury, sztuki, czy zwyczajnie do codzienności życia społeczno - politycznego. Mój nauczyciel to profesjonalista, którego szczerze polecam wszystkim, którzy chcą "dobrze" nauczyć się władać językiem obcym.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2017

Nauka języka niderlandzkiego z Panem Martinem, to czysta przyjemność. Każda lekcja prowadzona jest bardzo profesjonalnie, ale nie ma miejsca na nudę! Pan Martin, posiada bardzo rozległą wiedzę (która nie raz potrafi słuchacza onieśmielić ;) ), jednak przekazuje ją w bardzo przystępny sposób. Okazało się, że niderlandzki nie jest wcale taki trudny, kiedy znam język angielski i niemiecki :) Bardzo ciekawe materiały, nawiązania do sytuacji do życia codziennego, sztuki, literatury - to wszystko sprawia, że nauka daje radość i poszerza horyzonty. Ponadto zaangażowanie Pana Martina i jego umiejętność motywowania są na najwyższym poziomie. Cierpliwość, wsparcie i wyrozumiałość, to cechy prawdziwego nauczyciela z powołania. Wiem, że nie zrezygnuję z nauki, dopóki nie opanuję języka biegle :) Szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Pan Martin uświadomił mnie, już po pierwszej lekcji że język niderlandzki nie jest w cale taki moeilijk ;) jak myślałam. Każda lekcja jest wymagająca (powtórka materiału, sprawdzanie tłumaczeń, pytanie ze znajomości słownictwa) i poprzedzona bardzo dobrze dobranym materiałem. Cieszy mnie również to, że Pan Martin wspiera i motywuje ucznia do nauki, dzięki czemu poznawanie języka staje się przyjemniejsze. Jestem świadoma, wręcz pewna, że cel biegłego posługiwania się językiem niderlandzkim zostanie zrealizowany. Polecam więc każdemu :) !

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Pan Martin to profesjonalista. Lekcje z nim to czysta przyjemność. Mieć ogromną wiedzę to jedno, ale umieć ją przekazać w taki sposób, żeby nie zanudzić i nauczyć jak najwięcej drugą osobę to sztuka. A Pan Martin tę umiejętność posiada. Zacząłem uczyć się Duńskiego z myślą o wyjeździe do Danii, jednak teraz wiem, że nie poprzestanę na tym i będę kontynuował naukę tego języka właśnie dzięki podejściu Pana Martina. Polecam w 100%!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Korepetycje z Panem Martinem to kompozycja idealna: niezwykła umiejętność przekazywania wiedzy, poczucie humoru, urozmaicanie zajęć ciekawymi materiałami, konstruktywna ocena postępów (dokładne i sumienne sprawdzanie zadanej pracy) i przede wszystkim skuteczne zachęcanie do samodzielnej nauki. W moim przypadku motywacja do poszerzania swojej wiedzy językowej pojawiła się już od pierwszego spotkania. Lekcje są bardzo ciekawe - masa anegdot, ciekawostek, faktów językowych, uwag na temat innych języków, ich podobieństw itp. Ponadto wiele niezwykle ciekawych odniesień do sztuki, literatury. Szczerze polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Gdyby każdy wykładowca prowadził zajęcia w taki sposób jak pan Marcin, nauka byłaby czystą przyjemnością. Wiedza Pana Marcina jest tak rozległa i do tego przekazywana w tak niesamowicie ciekawy sposób, że zagina czasoprzestrzeń - zajęcia dobiegają końca po 15 minutach, a zegar uparcie twierdzi, że upłynęła już godzina... I na dodatek cierpliwość z jaką Pan Marcin podchodzi do nawet najgłupszych i powielanych po raz kolejny błędów... :) Nic dodać nic ująć - polecam z czystym sumieniem :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Pan Marcin sprawia ze kazda lekcja islandzkiego jest przyjemnoscia, a wiedza, mimo szerokiego zakresu, przekazywana jest bardzo przystepnie :)
Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Najlepszy korepetytor z jakim kiedykolwiek miałem przyjemność pracować. Wiedza Pana Marcina jest wprost przytłaczająca, a jednak potrafi ją wyłożyć w przystępny sposób, dodając do smaku garść anegdot i ciekawostek. Ponadto atmosfera podczas spotkań jest wręcz koleżeńska. Innymi słowy 10/10 polecam każdemu!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Ogromna wiedza, dobry kontakt, super lekcje. Polecam w 100% dużo się nauczyłem, a uczę się języka od podstaw.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2016

W 100% polecam zajęcia z P. Marcinem. Bardzo życzliwy i cierpliwy, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób. Wszelkie zagadnienia wyjaśnia tak, aby było to jak najlepiej zrozumiałe oraz daje dużo wskazówek odnośnie metod nauki języka, które świetnie się sprawdzają. Lekcje odbywają się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.
Same pozytywy :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Niewiele ponad pół roku temu rozpoczęłam naukę norweskiego od podstaw. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie, pan Marcin najwyraźniej wie wszystko o językach i literaturze...
Naprawdę warto!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Wyjątkowo dobry nauczyciel! Co równie ważne lekcje z panem Marcinem upływają w bardzo sympatycznej atmosferze.
Człowiek o imponującej wiedzy, nie stresuje swoich uczniów :)
Serdecznie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Uczę się u pana Marcina j.serbskiego, lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, ciekawie i praktycznie. Po kilku pierwszych lekcjach służbowo wyjechałam do Belgradu z już podstawowym
zasobem wiedzy o tym języku dzięki Panu Marcinowi, wcześniej nie
uczyłam się serbskiego. Nauka z Panem Marcinem to przyjemność, szczerze polecam !!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2015

Polecam,
Pan Marcin udziela mi korepetycji z języka rumuńskiego - nauka od podstaw. Bardzo przystępnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia, lekcje prowadzone są bardzo ciekawie, i Pan Marcin dostarcza wszelakie pomoce dodatkowe do nauki.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marcinem! Uczę się NORWESKIEGO od zera. Nie byłem przekonany do lekcji via skype, ale jest super. Pan Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem. Zajęcia odbywają się bez stresu, w spokojnej i miłej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy się wahają. Naprawdę warto !!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

P. Marcin to profesjonalista i bardzo życzliwy i pomocny człowiek. Polecam i pozdrawiam, Krzysztof.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2015

bardzo polecam lekcje z Panem Marcinem, zyczliwy, pomocny, z ogromna wiedza i talentem pedagogicznym. Norweski od razu wydaje sie prostszy....serdecznie polecam ...

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Polecam!
Pan Marcin to profesjonalista z ogromną wiedzą. Z oddaniem podchodzi do tego, co robi. Jest człowiekiem bardzo życzliwym i pomocnym.
Jak islandzki, to tylko z panem Marcinem!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marcinem! Uczę się fińskiego od podstaw. Nie byłam przekonana do lekcji via skype, ale cieszę się, że się zdecydowałam, bo to zdaje egzamin w 100%. Pan Marcin jest niezwykle inteligentny i przemiły. Zajęcia odbywają się bez stresu, w przyjemnej atmosferze. I to daje efekty! Polecam i zachęcam wszystkich, którzy obawiają się lekcji przez intenet, żeby spróbowali, bo warto!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Po wcześniejszych doświadczeniach byłam przekonana, że języki obce to czarna magia, a na samą myśl o nich pojawiał się stres i zniechęcenie. Wtedy poznałam swojego pierwszego coacha językowego, który mimo że sam siebie tak nie nazywa, to pomógł mi dokonać pewnego przełomu. Swoim podejściem zmienił absolutnie wszystko od emocji, przez przekonania, aż-mam nadzieję, że wkrótce - do językowej biegłości (choć w ogromnej mierze zależy to ode mnie).Istnieją wspaniali nauczyciele języków. Nauczyciele, którzy naprawdę pomagają innym nauczyć się języków skutecznie. Ci najlepsi, świadomie bądź nieświadomie wyróżniają się pewną cechą i tworzą nową jakość nauki języka.To właśnie Pan Marcin! Nie tylko uczy języka, ale maksymalnie wspiera w językowym rozwoju pracując na 4 poziomach-mentalności, motywacji, wiedzy i treningu. Dla mnie nauczyciel kompletny, w 300 procentach kompetentny i profesjonalny. Bardzo polecam!!!!!!!!!!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedzą i cierpliwość. Język norweski okazał się być łatwiejszy niż myślałam ;) w 100% polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje z Panem Marcinem. Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze z pełnym profesjonalizmem. Zakres wiedzy Pana Marcina jest naprawdę imponujący. Człowiek z pasją, który motywuje do nauki języka. Uczę się jez. norweskiego i jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2015

Zajęcia z Panem Marcinem to sama przyjemność! Ogromna dawka wiedzy i talent w nauczaniu powodują, że wciąż nie mogę wyjść z podziwu. Pan Marcin nie tylko 'ma' wiedzę, lecz także potrafi ją doskonale przekazać w przystępny sposób. Krótko mówiąc, człowiek z pasją. Polecam!

avatar
Magdalena i Peter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Bardzo polecamy Pana Marcina. Lekcje norweskiego to sama przyjemnosc. Lekcje sa ciekawe, cwiczymy zarowno wymowe jak i gramatyke. Nic dodaj nic ujac, Pan Marcin to lignwistyczny geniusz

avatar
Adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

POLECAM PO STOKROĆ!
Pan Marcin to pasjonat i profesjonalista... i nie ma co się rozwodzić w tym temacie. Życzę wszystkim aby poznali to na własnym przykładzie :)
Żałuję tylko, że nie znalazłam tego nauczyciela wcześniej.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Bardzo polecam naukę niderlandzkiego z Panem Marcinem. Zajęcia są interesujące, urozmaicane przez różne ciekawostki. Po prostu rewelacja. Szkoda, że nie istnieje 8 dzień tygodnia może wtedy Pan Marcin byłby bardziej dostępny :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Ogromna wiedza i talent lingwistyczny. Do tego sposób podejścia do ucznia, szeroki zakres dostarczanych materiałów i sukces murowany. Pan Marcin posiada receptę na sukces i dziękuję mu za to, że chce się tym dzielić!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Z Panem Marcinem zaczęłam naukę serbskiego, i już stawiam pierwsze kroki, mimo iż upłynął zaledwie drugi miesiąc mojej nauki. Dzięki temu, że jest lingwistą z naprawdę niesamowitą wiedzą, nauka nie sprawiają żadnych problemów. Dostosowując się zarówno do etapu nauki, poprzez dobór ciekawych materiałów, a na godzinach nauki kończąc. Na pewno również niedługo zacznę naukę kolejnych języków, gdyż postępy jakie już teraz zauważam są najlepszym potwierdzeniem tego, jak świetnie lekcje są prowadzone.

avatar
Kasia i Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Pan Marcin jest profesjonalnym lingwistą. Sposób prowadzenia zajęć i udostępnione materiały są idealnie dobrane do potrzeb i poziomu słuchaczy. Niesamowity zasób wiedzy i zdolność jej przekazywania sprawiają, że lekcje z Panem Marcinem są bardzo efektywne i przyjemne. Gorąco polecamy !!! Warto zainwestować w lekcje z tym nauczycielem.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Ogrom wiedzy lingwistycznej i literackiej sprawia, że dobierane materiały są ciekawe i niepowtarzalne; wielkie pokłady cierpliwości sprawiają, że na zajęciach panuje fantastyczna atmosfera a do tego, jeśli pojawia się jakiś językowy kłopot, pan Marcin znajduje wyszukane porównania z innych języków, które już znam. To jeden z moich ulubionych nauczycieli i bardzo żałuję, że lekcja trwa tylko 60 minut. Dzięki Niemu uwierzyłam, że w końcu będę mówić po rosyjsku.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2014

Super nauczyciel, kompetentny, zyczliwy oraz posiadajacy anielska cierpliwosc. Co do terminow zajec jest elastyczny oraz bardzo punktualny co w tych czasach jest duza zaleta. Goraco polecam!! Tusen takk! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Najlepszy nauczyciel jakiego znam!!!nie tylko ma niesamowita wiedze ale potrafi ja przekazac w sposob zrozumialy i ciekawy.Nie zanudza :)wrecz sprawia ze nauka staje sie fantastyczna przygoda...Mimo ze mieszkam juz trzy lata w Szwecji moj szwedzki nie byl nawet na poziomie podstawowym :(na szczescie odkad zaczelam nauke z panem Marcinem jestem pewna ze wreszcie ta bariera przestanie istniec:)Szczerze polecam!!!!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2014

Jeśli szukasz nauczyciela, który prezentuje: Profesjonalizm, Rzetelność, Uwagę, Szczerość, Wiedzę naukową zdobytą na studiach, Kompetencje, Umiejętności, Doświadczenie to więcej niż milion procent polecam Pana Marcina!
Czas spędzona na lekcjach z j.norweskiego z Panem Marcinem jest najlepszym wyborem w moim życiu. Gdybym miała większy worek pieniędzy, umawiałabym się CODZIENNIE. Każda zainwestowana złotówka jest warta każdej sekundy. Pan Marcin spadł mi z nieba. Pozdrawiam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Pan Marcn jest jednym z najzdolniejszych ludzi, jakich spotkałam. Bardzo rzetelny, utalentowany, ale przede wszystkim ma doskonałe podejście do prowadzonych zajęć. Języka fińskiego uczę się z niesłabnącym entuzjazmem, właśnie dzięki niemu. bardzo miły, błyskotliwy, celny w ripostach. najlepiej wydane pieniądze ostatnich miesięcy. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Przeogromna wiedza. Ciekawy i przystępny sposób ich przekazywania.
Elastyczność co do terminów zajęć. Materiały do lekcji udostępnia korepetytor. Polecam zajęcia z Panem Marcinem.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Lekcje języka duńskiego z Panem Marcinem są bardzo konkretne. Pan Marcin większość słów i zasad gramatyki stara się skojarzyć ze słowami i zasadami z języka, który już znam, dzięki temu nauka jest zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza. Lekcje są ciekawe, wszystko co chcę zostaje na bieżąco dokładnie i logicznie wyjaśniane, a dzięki temu nauka jest bardziej efektywna.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2014

Niezwykle utalentowany korepetytor - poliglota.Pan Marcin posiada nie tylko ogromną wiedzę ale także umiejętność jej przekazywania w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Zawsze rzetelny, cierpliwy i zaangażowany w lekcje. Gorąco polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

rozległa wiedza przekazywana w przystępny sposób - ciekawie i efektywnie. bardzo polecam

avatar
Magda i Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

Polecam korepetycje z jezyka niderlandzkiego u Pana Marcina. Lekcje sa intensywne, ciekawe i efektywne, a przy okazji prowadzone w sympatycznej atmosferze. Znajomosc tak wielu jezykow to nie zart, a dzieki licznym i umiejetnym porownaniom do innych jezykow nauka jest przyjemniejsza, ciekawsza i skuteczniejsza. Serdecznie polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2014

Polecam zajęcia z Panem Marcinem, ogromna wiedza, ciekawe materiały- oprócz wiedzy książkowej: artykuły, piosenki i język którym Anglicy posługują się na co dzień.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Bardzo ciekawe i intensywne zajęcia, duża wiedza korepetytora i bardzo dobre materiały do nauki. Polecam wszytskim.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2014

Jeśli szukasz korepetytora poligloty, profesjonalisty, specjalisty do spraw gramatyki i słownicta który sprawi że ani się obejrzysz a już zaczniesz mówić lub udoskonalać język , to właśnie znalazłeś!Nasze lekcje norweskiego - nauka z kilku podrecznikow, slowniki, nagrania, materialy, rozmowy.. i pasja:) bardzo polecam!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2014

Bardzo rzetelny nauczyciel, obdarzony niebywałym talentem pedagogicznym. Dzięki nawiązywaniu w rakcie lekcji do całego wachlarza jezyków jakimi się posługuje, nauka hiszpańskiego staje się wyjątkowo urozmaicona. Polecam!

avatar
Cola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z j. duńskiego z panem Marcinem. Widać, że korepetytor wie o czym mówi, bo ma ogromny zasób wiedzy, a dodatkowo umie ją w uporządkowany i prosty sposób przekazać. Pan Marcin odpowiada na każde pytanie i ułatwia mi niesamowicie naukę przez porównywanie duńskiego np. do języka angielskiego czy niemieckiego. W ten sposób łatwiej mi uczyć się słówek czy zrozumieć gramatykę. Jeśli w przyszłości zdecyduje się uczyć nowego języka, na pewno wybiorę pana Marcina! ;-)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Pan Marcin w logiczny sposób tłumaczy gramatykę języka norweskiego odnosząc się do gramatyki innych znanych uczniom języków.Korzystamy z kilku różnych podręczników dzięki czemu wiedza, którą przyswajamy jest kompletna. Bardzo polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Nauczyciel jak najbardziej godny polecenia. Duża wiedza + umiejętność jej przekazania. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Pan Marcin posiada nie tylko ogromną wiedzę ale również potrafi ją w klarowny i interesujący sposób wyłożyć. Podczas tłumaczenia nowego materiału bazuje na wiedzy z wcześniejszych lekcji lub na wiedzy z innych języków przez co informacje łączą się w jedną logiczną całość.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

To mój dopiero początek współpracy z Marcinem ale już mogę potwierdzić, że w jasny i logiczny sposob tłumaczy nie łatwy przecież język hebrajski. Wreszcie mam wiedzę uporządkowaną. A nie tak chaotycznie jak do tej pory. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, świetny dobór materiałów. W czasie zajęć można bardzo dużo się nauczyć, a wiedza jest przekazywana w uporządkowany sposób. Podziwiam również wiedzę gramatyczną z innych języków.
Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Kompetentny,nie przynudza,ciekawe lekcje i przykłady które łatwo się zapamiętuje.Profesjonalne podejście,b.duża wiedza i łatwość jej przekazywania.Polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Najbardziej kompetentny, rzetelny i sympatyczny nauczyciel w Krakowie. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący, zagadnienia językowe podparte prostymi, pozostającymi w pamięci przykładami, a gramatyczna wiedza Pana Marcina imponująca. Nigdzie indziej nie znajdziecie również tak sympatycznej atmosfery i osobistego podejścia,które bynajmniej nie rozpieszcza, ale daje porządną motywację do pracy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2014

Bardzo kompetentny i konkretny. Posiada ogromną wiedzę gramatyczną z wielu języków. Zawsze przygotowany. Odpowiedzialnie podchodzący do swych zajęć i cierpliwy. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Uważam, że Pan Marcin jest nie tylko doskonale przygotowany merytorycznie do zajęć, świetnie zorganizowany i wymagający, ale też niezwykle sympatyczny, komunikatywny i życzliwy :)
Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Uczęszczam do Pana Marcina na zajęcia z języka hiszpańskiego z których jestem bardzo zadowolony.
Pan Marcin jest zawsze rzetelnie przygotowany do zajęć, wcześniej przesyła wszystkie potrzebne materiały na kolejne zajęcia.
Posiada ogromną wiedzę gramatyczną z języka hiszpańskiego. Dodatkowo zajęcia są miłe, na luzie, a co najważniejsze terminy elastyczne.
Serdecznie polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2014

Witam wszystkich ;). Od początku roku uczęszczam na korepetycje z języka norweskiego do Pana Marcina i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów realizacji mojego postanowienia noworocznego :). Zajęcia zawsze odbywają się bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pan Michał niezwykle rzetelnie tłumaczy mi róże zawiłości języka norweskiego i cierpliwie odpowiada na moje pytania. Na każdych zajęciach otrzymuję wcześniej przygotowane materiały, które bardzo mi ułatwiają kontrolę stanu mojej wiedzy. Bardzo sobie cenię indywidualne podejście i tryb nauki do mojej osoby oraz umiejętności lingwistyczne i korepetytorskie Pana Michała. Mam nadzieję, że nie wykorzystam całego limitu cierpliwości Pana Michała i że dane wam jeszcze będzie skorzystanie z jego pomocy przy zgłębianiu języka norweskiego ;p.
Ha det godt!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2014

Niezwykle utalentowany, kompetentny, systematyczny i zorganizowany nauczyciel. Dobór materiałów idealnie dopasowany do możliwości ucznia. Zajęcia prowadzi rzetelnie i sumiennie, a z pewnością ani nie męcząco, ani nie nudnie. Pan Marcin jest dość wymagający i konkretny, nie ma mowy o mitrężeniu czasu i pieniędzy, a więc odradzam go leniom, leserom i mało pojętnym. Uczę się w systemie on-line, gdyż mieszkam daleko od Krakowa. Z początku miałem wątpliwości czy taki system nauki się sprawdzi, ale okazało się, że jest wspaniale. Zaoszczędza się mnóstwo czasu, lepiej można sobie zorganizować dzień, a jakość nauki jest taka sama jak w kontakcie bezpośrednim. Zdecydowanie polecam pana Marcina.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.