Karolina Tafesh

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Tarnów
Radom
Płock
Wołomin
Siedlce
Wieliczka
Kraków (Stare Miasto +10)
Faktura VAT

Karolina Tafesh

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Karolina Tafesh

O mnie

Cześć:-) Nazywam się Karolina Tafesh.

Jestem egzaminatorem maturalnym OKE z przedmiotu biologia oraz doświadczonym nauczycielem mianowanym w jednym z cenionych krakowskich liceów.W 2018 roku założyłam markę Tafesh & Tafesh Edukacja by jeszcze lepiej pomagać uczniom w nauce biologii i przygotowaniu do matury.Zajmuję się prowadzeniem indywidualnych lekcji online z biologii oraz przygotowuję materiały edukacyjne dostępne na mojej platformie edukacyjnej.Wykształcenie zdobyłam studiując biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i język angielski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie. Od wielu lat pomagam Uczniom w przygotowaniu do matury z biologii. Od kilku lat stale współpracuję z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie poprawiając prace maturzystów. Jako egzaminator maturalny wiem jakie są wymagania klucza poprawy matur i na moich zajęciach pokażę Ci jak udzielać odpowiedzi na pytania, by nie tracić punktów:-)Jestem nauczycielem w liceum, mam doświadczenie w pracy z maturzystami i wiem na jakie informacje należy zwrócić szczególną uwagę. Bardzo dobrze znam podstawę programową i wymagania do egzaminu maturalnego. Pomogłam już bardzo wielu Uczniom w nauce biologii do matury i postaram się pomóc i Tobie, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie:-)Zapraszam Cię do wspólnej nauki online, bez wychodzenia z domu, w miłej, spokojnej atmosferze.

Do zobaczenia na moich lekcjach:-)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 05.2006
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
.
"Zasady oceniania prac maturalnych z biologii". Szkolenia dla EGZAMINATORÓW MATURALNYCH. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
11.2022
Szkolenie dla egzaminatorów maturalnych Matura Nowa Formuła 2023
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
NAUCZYCIEL MIANOWANY PRZEDMIOTU BIOLOGIA Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
05.2015 - aktualnie
EGZAMINATOR EGZAMINU MATURALNEGO Z BIOLOGII Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2024

Super lekcje! Do tej pory miałam fatalne oceny z biologii. Dzięki Pani Karolinie oceny mi się bardzo poprawiły. Pani świetnie tłumaczy, jest bardzo miła. W szkole nie uczymy się rozwiązywania zadań maturalnych. Na szczęście Pani Karolina bardzo duży nacisk kładzie na zadania i uczy jak je rozwiązywać

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2024

Polecam bardzo:) Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i każde zadanie omawialiśmy pod klucz maturalny. Rozwiązywaliśmy z Panią mnóstwo zadań, jeśli trzeba Pani bardzo prosto tłumaczy skomplikowane zagadnienia. Dzięki tym lekcjom studiuję medycynę:)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Pani Karolina Tafesh jest bardzo kompetentna i doświadczona. Jeżeli komuś zależy na skutecznej pomocy w osiągnięciu wysokiego wyniku z matury biologicznej to jest to najlepsza osoba. Bardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Córka jest zachwycona lekcjami z panią Karoliną! Dla nas najważniejsze było znalezienie egzaminatora maturalnego, który przygotuje córkę do nowej matury. Lekcje są regularne, Pani jest punktualna, nie odwołuje zajęć. Świetnie tłumaczy trudne tematy. Na każdych zajęciach przerabianych jest dużo zadań maturalnych pod kątem nowej matury. Pani kładzie duży nacisk na słowa klucze, wskazuje nawet najmniejsze błędy, które mogą zaważyć na ocenie. Dzięki tym zajęciom córka świetnie radzi sobie na sprawdzianach z zadań maturalnych. Polecam zajęcia z tym egzaminatorem maturalnym!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Świetny nauczyciel!
Dlugo czekałam na miejsce u Pani Karoliny i w końcu się udało:)
Jestem bardzo zadowolona. Pani profesor na każdą lekcję wysyła dużo zadań do zrobienia. Każde zadanie później sprawdzamy i omawiamy.
Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i polecam lekcje tylko z takimi nauczycielami bo Pani wie co jest w kluczach maturalnych i pod tym kątem omawiamy wszystkie zadania. Pani pokazuje też nowe typy zadań, które pojawiaja się na nowej maturze.
Lekcje są wymagające, pani stawia na systematyczność ale warto się napracować dla bardzo dobrego wyniku na maturze.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

W szkole nie miałem rozszerzonej biologii, z Panią profesor wszystko musieliśmy przerabiać od początku. Na początku bałem się, że nie dam sobie rady ale Pani super wszystko tłumaczy i od początku uczyliśmy się rozwiązywania zadań maturalnych. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na korepetycje u Pani Karoliny, bo miejsca u niej szybko się kończą. Nic dziwnego, bo zajęcia są na najwyższym poziomie. Pani profesor jest wymagająca, ale bardzo miła. Jestem bardzo zadowolony, że do niej trafiłem. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Miałam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Pani Karoliny 2 lata.
To dzieki niej pokochałam biologię, w szczególności za to, że rozwiązując ogromną liczbę zadań maturalnych zaczęłam rozumieć biologię, więc nie musiałam uczyć się wszystkiego na pamięć. Zadania, notatki i wspaniałe tłumaczenie Pani Karoliny przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku na maturze z biologii. Sama Pani Profesor jest osobą ciepłą i serdeczną, ale także wymagającą i dokładną, każda odpowiedź udzielana przeze mnie na zajęciach była dogłębnie analizowana, dzięki czemu nauczyłam się odpowiadać na pytania pod klucz maturalny. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Cudowna!!! Zawsze, wszystko dopięte na ostatni guzik, materiały, systematyczność. Wiedza przedstawiana w super dostępny sposób. Dopiero po lekcjach z Karoliną, OTWOERZYŁAM OCZY, zobaczyłam jak można się uczyć, nigdy wcześniej, żaden nauczyciel tak nie prowadził lekcji, a skończyłam najlepsze Liceum w mieście. POLECA Z CAŁEGO SERCA !!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Pani Karolina jest cudownym nauczycielem, cierpliwym i zaangażowanym. Przed pierwszymi zajęciami bardzo się stresowałam ale zupełnie niepotrzebnie. Na lekcjach o wszystko można zapytać, Pani potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie. Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i zawsze kładzie nacisk na prawidłowe formułowanie odpowiedzi pod klucz. Polecam zajęcia kandydatom na medycynę. Naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.