Karolina Tafesh

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Tarnów
Radom
Płock
Wołomin
Siedlce
Wieliczka
Kraków (Stare Miasto +10)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia115 - 170 / 60 min

Karolina Tafesh

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie:-) Nazywam się Karolina Tafesh. Jestem  egzaminatorem maturalnym OKE z przedmiotu biologia, nauczycielem mianowanym , ekspertką maturalną
i doświadczonym korepetytorem  .

Średni wynik moich uczniów z matury z biologii 2023   to 87%

Posiadam certyfikat uprawniający do oceniania matury w NOWEJ FORMULE 2023 . Bardzo dobrze zmam zasady oceniania nowego egzaminu, który jest oceniany jako dużo trudniejszy niż stara formuła.

Wszystkich maturzystów i uczniów młodszych klas zapraszam na indywidualne lekcje biologii online,  przygotowujące do matury " POD KLUCZ ".

Jak wyglądają moje zajęcia?

- rozwiązujemy z Uczniem bardzo dużo zadań maturalnych - do każdego zadania podaję rozwiązanie z klucza dla egzaminatorów
- w trakcie rozwiązywania zadań powtarzamy teorię
- wszystko dokładnie wytłumaczę  :)

Dlaczego polecam moje zajęcia ONLINE?

- są tak samo skuteczne jak zajęcia tradycyjne:)
- w trakcie zajęć używam nowoczesnych platform do nauki- na ekranie wyświetlam wszystkie zadania, widzisz wszystko co piszę, rysuję i masz dostęp do wszystkich notatek
- możesz uczyć się w domu - nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy
- nie musisz mieć wiedzy informatycznej- korzystanie z moich lekcji jest bardzo proste
- zajęcia odbywają się w miłej, spokojnej atmosferze:)

W prezentacji nad ogłoszeniem mogą Państwo zobaczyć fragment mojej lekcji:)

Wykształcenie zdobyłam studiując biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od wielu lat pomagam Uczniom w przygotowaniu do matury z biologii. Stale współpracuję z Okręgową Komisją Egzaminacyjną poprawiając prace maturzystów.

Jako egzaminator maturalny oceniam prace maturzystów i doskonale wiem, jakie są wymagania klucza poprawy matur i jakich błędów unikać by nie tracić punktów na maturze.

Co zyskują Państwo decydując się na lekcje biologii z egzaminatorem maturalnym i doświadczonym nauczycielem liceum ?

  • egzaminatorzy maturalni biorą udział w licznych szkoleniach dla egzaminatorów, jesteśmy na bieżąco z wymaganiami klucza poprawiania matur
  • nauczyciele w liceum doskonale znają podstawę programową i wymagania do egzaminu maturalnego
  • na co dzień przygotowuję maturzystów, uczniów klas biologicznych do matury rozszerzonej, powtórek i egzaminów poprawkowych, dzięki temu znam słabe strony uczniów i wiem na jakie informacje należy zwrócić szczególną uwagę.

Zapraszam na indywidualne lekcje online przygotowujące do matury z biologii. Na moich zajęciach można uczyć się komfortowo,  bez wychodzenia z domu.

Cena lekcji to 170 zł za 60 minut zajęć indywidualnych online.

Możliwe są również zajęcia w małych grupach 2 - 4 osób. Wówczas cena lekcji od osoby wynosi 115 zł za 60 minut.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z moich lekcji można do mnie zadzwonić:
+48 513 770 157

Sprawdzimy, czy mam jeszcze wolne terminy i ustalimy wspólnie plan nauki:)

Zapraszam na moją stronę:
facebook. com/tafeshedukacja
Tłumaczę tam zagadnienia, ktore pojawiają się w zadaniach maturalnych☺️

Pomogłam już bardzo wielu Uczniom  w przygotowaniu do matury z biologii.

Wierzę, że pomogę i Państwu:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Karolina Tafesh
Niepołomice
32-005 Niepołomice
NIP: 6842283409

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 05.2006
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
.
"Zasady oceniania prac maturalnych z biologii". Szkolenia dla EGZAMINATORÓW MATURALNYCH. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
11.2022
Szkolenie dla egzaminatorów maturalnych Matura Nowa Formuła 2023
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
NAUCZYCIEL MIANOWANY PRZEDMIOTU BIOLOGIA Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
05.2015 - aktualnie
EGZAMINATOR EGZAMINU MATURALNEGO Z BIOLOGII Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Pani Karolina Tafesh jest bardzo kompetentna i doświadczona. Jeżeli komuś zależy na skutecznej pomocy w osiągnięciu wysokiego wyniku z matury biologicznej to jest to najlepsza osoba. Bardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Córka jest zachwycona lekcjami z panią Karoliną! Dla nas najważniejsze było znalezienie egzaminatora maturalnego, który przygotuje córkę do nowej matury. Lekcje są regularne, Pani jest punktualna, nie odwołuje zajęć. Świetnie tłumaczy trudne tematy. Na każdych zajęciach przerabianych jest dużo zadań maturalnych pod kątem nowej matury. Pani kładzie duży nacisk na słowa klucze, wskazuje nawet najmniejsze błędy, które mogą zaważyć na ocenie. Dzięki tym zajęciom córka świetnie radzi sobie na sprawdzianach z zadań maturalnych. Polecam zajęcia z tym egzaminatorem maturalnym!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Świetny nauczyciel!
Dlugo czekałam na miejsce u Pani Karoliny i w końcu się udało:)
Jestem bardzo zadowolona. Pani profesor na każdą lekcję wysyła dużo zadań do zrobienia. Każde zadanie później sprawdzamy i omawiamy.
Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i polecam lekcje tylko z takimi nauczycielami bo Pani wie co jest w kluczach maturalnych i pod tym kątem omawiamy wszystkie zadania. Pani pokazuje też nowe typy zadań, które pojawiaja się na nowej maturze.
Lekcje są wymagające, pani stawia na systematyczność ale warto się napracować dla bardzo dobrego wyniku na maturze.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

W szkole nie miałem rozszerzonej biologii, z Panią profesor wszystko musieliśmy przerabiać od początku. Na początku bałem się, że nie dam sobie rady ale Pani super wszystko tłumaczy i od początku uczyliśmy się rozwiązywania zadań maturalnych. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na korepetycje u Pani Karoliny, bo miejsca u niej szybko się kończą. Nic dziwnego, bo zajęcia są na najwyższym poziomie. Pani profesor jest wymagająca, ale bardzo miła. Jestem bardzo zadowolony, że do niej trafiłem. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Miałam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Pani Karoliny 2 lata.
To dzieki niej pokochałam biologię, w szczególności za to, że rozwiązując ogromną liczbę zadań maturalnych zaczęłam rozumieć biologię, więc nie musiałam uczyć się wszystkiego na pamięć. Zadania, notatki i wspaniałe tłumaczenie Pani Karoliny przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku na maturze z biologii. Sama Pani Profesor jest osobą ciepłą i serdeczną, ale także wymagającą i dokładną, każda odpowiedź udzielana przeze mnie na zajęciach była dogłębnie analizowana, dzięki czemu nauczyłam się odpowiadać na pytania pod klucz maturalny. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Cudowna!!! Zawsze, wszystko dopięte na ostatni guzik, materiały, systematyczność. Wiedza przedstawiana w super dostępny sposób. Dopiero po lekcjach z Karoliną, OTWOERZYŁAM OCZY, zobaczyłam jak można się uczyć, nigdy wcześniej, żaden nauczyciel tak nie prowadził lekcji, a skończyłam najlepsze Liceum w mieście. POLECA Z CAŁEGO SERCA !!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Pani Karolina jest cudownym nauczycielem, cierpliwym i zaangażowanym. Przed pierwszymi zajęciami bardzo się stresowałam ale zupełnie niepotrzebnie. Na lekcjach o wszystko można zapytać, Pani potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie. Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i zawsze kładzie nacisk na prawidłowe formułowanie odpowiedzi pod klucz. Polecam zajęcia kandydatom na medycynę. Naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.