Karolina Tafesh

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia170 / 60 min

Karolina Tafesh

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie:-) Nazywam się Karolina Tafesh. Jestem  egzaminatorem maturalnym OKE z przedmiotu biologia, nauczycielem mianowanym  i doświadczonym korepetytorem

Wszystkich maturzystów, absolwentów i uczniów zapraszam na indywidualne lekcje biologii online,  przygotowujące do matury " POD KLUCZ ".

Jak wyglądają moje zajęcia?
- rozwiązujemy z Uczniem bardzo dużo zadań maturalnych - do każdego zadania podaję rozwiązanie z klucza dla egzaminatorów
- w trakcie rozwiązywania zadań powtarzamy teorię
- wszystko dokładnie wytłumaczę  :)

Dlaczego polecam moje zajęcia ONLINE?

- są tak samo skuteczne jak zajęcia tradycyjne:)
- w trakcie zajęć używam nowoczesnych platform do nauki- na ekranie wyświetlam wszystkie zadania, widzisz wszystko co piszę, rysuję i masz dostęp do wszystkich notatek
- możesz uczyć się w domu - nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy
- nie musisz mieć wiedzy informatycznej- korzystanie z moich lekcji jest bardzo proste
- zajęcia odbywają się w miłej, spokojnej atmosferze:)

W prezentacji nad ogłoszeniem możesz zobaczyć fragment mojej lekcji:)

Wykształcenie zdobyłam studiując biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od wielu lat pomagam Uczniom w przygotowaniu do matury z biologii. Od kilku lat stale współpracuję z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie poprawiając prace maturzystów.

Jako egzaminator maturalny oceniam prace maturzystów i doskonale wiem, jakie są wymagania klucza poprawy matur i jakich błędów unikać by nie tracić punktów na maturze.

Co zyskujesz decydując się na lekcje biologii z egzaminatorem maturalnym i doświadczonym nauczycielem liceum ?

  • egzaminatorzy maturalni biorą udział w licznych szkoleniach dla egzaminatorów, jesteśmy na bieżąco z wymaganiami klucza poprawiania matur
  • nauczyciele w liceum doskonale znają podstawę programową i wymagania do egzaminu maturalnego
  • na co dzień przygotowuję maturzystów, uczniów klas biologicznych do matury rozszerzonej, powtórek i egzaminów poprawkowych, dzięki temu znam słabe strony uczniów i wiem na jakie informacje należy zwrócić szczególną uwagę.

Zapraszam na indywidualne lekcje online przygotowujące do matury z biologii. Na moich zajęciach możesz uczyć się komfortowo,  bez wychodzenia z domu.

Cena lekcji to 170 zł za 60 minut zajęć online.

Możliwe są również zajęcia w małych grupach 2 - 4 osób. Wówczas cena lekcji od osoby wynosi 120 zł za 60 minut.

Jeśli chcesz skorzystać z tych lekcji zadzwoń do mnie:
+48 513 770 157

Sprawdzimy, czy mam jeszcze wolne terminy i ustalimy wspólnie plan nauki:)

Zapraszam na moją stronę:
facebook. com/tafeshedukacja
Tłumaczę tam zagadnienia, ktore pojawiają się w zadaniach maturalnych☺️

Pomogłam już bardzo wielu Uczniom  w przygotowaniu do matury z biologii.

Wierzę, że pomogę i Tobie:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
.
"Zasady oceniania prac maturalnych z biologii". Szkolenia dla EGZAMINATORÓW MATURALNYCH. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
NAUCZYCIEL MIANOWANY PRZEDMIOTU BIOLOGIA Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
05.2015 - aktualnie
EGZAMINATOR EGZAMINU MATURALNEGO Z BIOLOGII Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

W szkole nie miałem rozszerzonej biologii, z Panią profesor wszystko musieliśmy przerabiać od początku. Na początku bałem się, że nie dam sobie rady ale Pani super wszystko tłumaczy i od początku uczyliśmy się rozwiązywania zadań maturalnych. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na korepetycje u Pani Karoliny, bo miejsca u niej szybko się kończą. Nic dziwnego, bo zajęcia są na najwyższym poziomie. Pani profesor jest wymagająca, ale bardzo miła. Jestem bardzo zadowolony, że do niej trafiłem. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Miałam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Pani Karoliny 2 lata.
To dzieki niej pokochałam biologię, w szczególności za to, że rozwiązując ogromną liczbę zadań maturalnych zaczęłam rozumieć biologię, więc nie musiałam uczyć się wszystkiego na pamięć. Zadania, notatki i wspaniałe tłumaczenie Pani Karoliny przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku na maturze z biologii. Sama Pani Profesor jest osobą ciepłą i serdeczną, ale także wymagającą i dokładną, każda odpowiedź udzielana przeze mnie na zajęciach była dogłębnie analizowana, dzięki czemu nauczyłam się odpowiadać na pytania pod klucz maturalny. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Cudowna!!! Zawsze, wszystko dopięte na ostatni guzik, materiały, systematyczność. Wiedza przedstawiana w super dostępny sposób. Dopiero po lekcjach z Karoliną, OTWOERZYŁAM OCZY, zobaczyłam jak można się uczyć, nigdy wcześniej, żaden nauczyciel tak nie prowadził lekcji, a skończyłam najlepsze Liceum w mieście. POLECA Z CAŁEGO SERCA !!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Pani Karolina jest cudownym nauczycielem, cierpliwym i zaangażowanym. Przed pierwszymi zajęciami bardzo się stresowałam ale zupełnie niepotrzebnie. Na lekcjach o wszystko można zapytać, Pani potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie. Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i zawsze kładzie nacisk na prawidłowe formułowanie odpowiedzi pod klucz. Polecam zajęcia kandydatom na medycynę. Naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.