Karolina Tafesh

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Radom
Płock
Wieliczka
Wołomin
Faktura VAT

Karolina Tafesh

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Karolina Tafesh

O mnie

Cześć:-) Nazywam się Karolina Tafesh.

Jestem egzaminatorem maturalnym OKE z przedmiotu biologia oraz doświadczonym nauczycielem mianowanym w jednym z cenionych krakowskich liceów.W 2018 roku założyłam markę Tafesh & Tafesh Edukacja by jeszcze lepiej pomagać uczniom w nauce biologii i przygotowaniu do matury.Zajmuję się prowadzeniem indywidualnych lekcji online z biologii oraz przygotowuję materiały edukacyjne dostępne na mojej platformie edukacyjnej.Wykształcenie zdobyłam studiując biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i język angielski w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Krakowie. Od wielu lat pomagam Uczniom w przygotowaniu do matury z biologii. Od kilku lat stale współpracuję z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie poprawiając prace maturzystów. Jako egzaminator maturalny wiem jakie są wymagania klucza poprawy matur i na moich zajęciach pokażę Ci jak udzielać odpowiedzi na pytania, by nie tracić punktów:-)Jestem nauczycielem w liceum, mam doświadczenie w pracy z maturzystami i wiem na jakie informacje należy zwrócić szczególną uwagę. Bardzo dobrze znam podstawę programową i wymagania do egzaminu maturalnego. Pomogłam już bardzo wielu Uczniom w nauce biologii do matury i postaram się pomóc i Tobie, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie:-)Zapraszam Cię do wspólnej nauki online, bez wychodzenia z domu, w miłej, spokojnej atmosferze.

Do zobaczenia na moich lekcjach:-)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Biologia
Kursy i szkolenia
.
"Zasady oceniania prac maturalnych z biologii". Szkolenia dla EGZAMINATORÓW MATURALNYCH. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
NAUCZYCIEL MIANOWANY PRZEDMIOTU BIOLOGIA Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
05.2015 - aktualnie
EGZAMINATOR EGZAMINU MATURALNEGO Z BIOLOGII Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

W szkole nie miałem rozszerzonej biologii, z Panią profesor wszystko musieliśmy przerabiać od początku. Na początku bałem się, że nie dam sobie rady ale Pani super wszystko tłumaczy i od początku uczyliśmy się rozwiązywania zadań maturalnych. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na korepetycje u Pani Karoliny, bo miejsca u niej szybko się kończą. Nic dziwnego, bo zajęcia są na najwyższym poziomie. Pani profesor jest wymagająca, ale bardzo miła. Jestem bardzo zadowolony, że do niej trafiłem. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Miałam przyjemność uczęszczać na korepetycje do Pani Karoliny 2 lata.
To dzieki niej pokochałam biologię, w szczególności za to, że rozwiązując ogromną liczbę zadań maturalnych zaczęłam rozumieć biologię, więc nie musiałam uczyć się wszystkiego na pamięć. Zadania, notatki i wspaniałe tłumaczenie Pani Karoliny przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku na maturze z biologii. Sama Pani Profesor jest osobą ciepłą i serdeczną, ale także wymagającą i dokładną, każda odpowiedź udzielana przeze mnie na zajęciach była dogłębnie analizowana, dzięki czemu nauczyłam się odpowiadać na pytania pod klucz maturalny. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Cudowna!!! Zawsze, wszystko dopięte na ostatni guzik, materiały, systematyczność. Wiedza przedstawiana w super dostępny sposób. Dopiero po lekcjach z Karoliną, OTWOERZYŁAM OCZY, zobaczyłam jak można się uczyć, nigdy wcześniej, żaden nauczyciel tak nie prowadził lekcji, a skończyłam najlepsze Liceum w mieście. POLECA Z CAŁEGO SERCA !!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Pani Karolina jest cudownym nauczycielem, cierpliwym i zaangażowanym. Przed pierwszymi zajęciami bardzo się stresowałam ale zupełnie niepotrzebnie. Na lekcjach o wszystko można zapytać, Pani potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie. Pani Karolina jest egzaminatorem maturalnym i zawsze kładzie nacisk na prawidłowe formułowanie odpowiedzi pod klucz. Polecam zajęcia kandydatom na medycynę. Naprawdę warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.