Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Olsztyn
Budownictwo60 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów dziennych I i II stopnia na Politechnice Gdańskiej, kierunek Elektrotechnika. Mam kilka lat doświadczenia praktycznego (zdobywane już jako nastolatek), jeśli chodzi o korepetycje, przekazywanie wiedzy i podejście indywidualne do każdej osoby. Zależy mi na synergii czyli obopólnej korzyści dla każdej strony. Treść ogłoszenia poniżej.

Udzielę korepetycji z projektowania i kosztorysowania instalacji elektrycznych, teletechnicznych i ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej w obiektach użyteczności publicznej, halach przemysłowych, dobór zabezpieczeń i przewodów, obliczenia zwarciowe oraz zapotrzebowanie na moc czynną, rozmieszczenie czujek, budowa i struktura takich systemów. Powiem jak wypełniać protokoły pomiarowe i przy przeprowadzaniu pomiarów. Dobieram także rozdzielnice: podtynkowe, natynkowe, szafy wolnostojące (schematy i elewacje). Wyjaśnię jak pisać programy drabinkowe na sterowniki PLC (bez przerzutników). Pomogę ogarnąć obsługę programów: Eplan, Autocad, Dialux pod kątem elektrycznym. Mam kilka lat doświadczenia praktycznego w firmach projektowych, które zdobyłem równolegle podczas studiów. Posiadam dość dobrą wiedzę z zakresu obsługi programów: Norma PRO, Autocad, Inventor, Eplan, Dialux.

Tanio i solidnie. Zainteresowanych zapraszam: 507-539-892

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.