Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Olsztyn
Elbląg
Słupsk
Malbork
Wejherowo

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów dziennych i i ii stopnia na Politechnice Gdańskiej, kierunek elektrotechnika Mam kilka lat doświadczenia praktycznego (zdobywane już jako nastolatek), jeśli chodzi o korepetycje, przekazywanie wiedzy i podejście indywidualne do każdej osoby Zależy mi na synergii czyli obopólnej korzyści dla każdej strony Treść ogłoszenia poniżej

Udzielę korepetycji z zadań z elektroenergetyki Zakres moich usług obejmuje:
1. Tory jednostronnie zasilane - liczenie mocy pozornych, spadków i strat napięcia, strat mocy w linii.
2. Tory dwustronnie zasilane - liczenie rozpływu prądów.
3. Zwarcia - dobór wyłączników, liczenie prądów zwarciowych.

Przyjmuję indywidualnie w Gdańsku. Cena za 1 osobę to 60 zł/60 minut i 90 zł za 2 osoby/60 minut (wychodzi wam po 45 zł). Nie przyjmuję więcej niż 2 osób jednocześnie na jedno spotkanie. 

Korepetycje na Skypie (poprzez tablicę interaktywną) i współpraca online (opis krok po kroku rozwiązania zadania)  – warunki do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo. Za korepetycje przez Internet biorę pieniądze z góry za zadeklarowany czas, za korepetycje stacjonarne płatnośc jest po zakończeniu zajęć.

Tematyka zadań z egzaminów i kolokwiów nie jest mi obca Mam ponad 90% skuteczności w zdawaniu. Tanio i solidnie Zapraszam: 507-539-892

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.