Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Zakopane (Zakopane)
Nowy Targ
Oświęcim
Warszawa
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Płock
Matematyka45 - 65 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/536 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów dziennych I i II stopnia na Politechnice Gdańskiej, kierunek Elektrotechnika. Mam kilkanaście lat doświadczenia praktycznego (zdobywane już jako nastolatek), jeśli chodzi o korepetycje, przekazywanie wiedzy i podejście indywidualne do każdej osoby. Zależy mi na synergii czyli obopólnej korzyści dla każdej strony. Treść ogłoszenia poniżej.

Chętnie i cierpliwie wytłumaczę uczniom szkół podstawowych i średnich zagadnienia z matematyki oraz przygotuję ucznia do egzaminów, matury podstawowej i rozszerzonej, sprawdzianów i prac klasowych. Zakres oferowanych zagadnień poniżej:

I SZKOŁA PODSTAWOWA:
1. Zbiory liczbowe.
2. Dodawanie, odejmowanie, dzielenie, mnożenie ułamków zwykłych i dziesiętnych. Kolejność wykonywania działań.
3. Zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne i odwrotnie. Okres ułamka dziesiętnego.
4. Sposoby rozwiązywania równań z jedną i dwiema niewiadomymi.
5. Wzory skróconego mnożenia.
6. Wyrażenia algebraiczne. Rozdzielność mnożenia i dzielenia względem dodawania i odejmowania.
7. Podstawowe wzory i działania na pierwiastkach.
8. Podstawowe wzory i działania na potęgach.
9. Szukanie NWW i NWD.
10. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie pisemne.
11. Cechy podzielności liczb.
12. Procenty.
13. symetria osiowa i środkowa.

II. SZKOŁA ŚREDNIA I TECHNIKUM:
1. Ciągi arytmetyczne i geometryczne. Własności tych ciągów. Liczenie sumy wyrazów ciągu.
2. Wartości bezwzględne w równaniach i nierównościach.
3. Równania i nierówności. Wzory Viete’a.
4. Wielomiany - dzielenie, reszta z dzielenia, ekstrema, pochodna, twierdzenie Bézouta. Sposoby wyznaczania pierwiastków wielomianu.
5. Podstawowe wzory i działania na logarytmach dziesiętnych.
6. Trygonometria - kofunkcje, twierdzenie sinusów i cosinusów. Równości trygonometryczne. Wartość bezwzględna w równościach trygonometrycznych
7. Funkcja liniowa - dziedzina, miejsca zerowe, monotoniczność, zadania z parametrem. Parzystość i nieparzystość funkcji.
8. Funkcja kwadratowa - dziedzina, miejsca zerowe, ekstrema, pochodna, granica funkcji.
9. Funkcja wykładnicza.
10. Funkcja logarytmiczna - dziedzina, funkcja rosnąca i malejąca. Zadania z parametrem.
11. Funkcje wymierne. Funkcja homograficzna.
12. Proste prostopadłe i równoległe. Punkty przecięcia. Styczne.
13. Równanie okręgu. Prosta styczna do okręgu. Okrąg wpisany i opisany na różnych figurach - twierdzenia i wzory.
14. Figury geometryczne płaskie - pole, obwód, długoć i środek odcinka, współrzędne punktów. Figury podobne.
15. Bryły obrotowe, graniastosłupy, ostrosłupy - pola i objętości.
16. Rachunek prawdopodobieństwa.
17. Zadania dowodowe (tożsamościowe).
18. Statystyka - średnia, mediana, odchylenie standardowe.
19. Procent składany. Kapitał, odsetki.

Cena za 1 osobę to 45 zł/60 minut w przypadku zajęć z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, 55 zł/60 min za zadania na poziomie liceum o profilu niematematycznym, 65 zł/60 min za zadania na poziomie liceum o profilu matematycznym. Za przygotowanie ucznia do matury podstawowej 55 zł/60 minut, rozszerzonej 65 zł/60 minut.

Korepetycje na Skypie (poprzez tablicę interaktywną) i współpraca online (opis krok po kroku rozwiązania zadania)  – warunki do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo. Za korepetycje przez Internet biorę pieniądze z góry za zadeklarowany czas, za korepetycje stacjonarne płatność jest po zakończeniu zajęć.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 36
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Zadania z elektrotechniki wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, nagle wszystko stałe się jasne. Pan Łukasz bardzo cierpliwy i nie ma zadania z którym miałby problem, żeby wytłumaczyć. Kwestie techniczne związane z lekcjami online również na duży plus. Bardzoo polecam!

avatar
D
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Bardzo polecam, kolokwium udało się zaliczyć

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Bardzo dobry kontakt i ogromna pomoc w zadaniach z matematyki

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Bardzo dobry kontakt i pomoc w zadaniach.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Polecam każdemu, Pan Łukasz bardzo mi pomógł ze zrozumieniem zadań z elektrotechniki.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2022

Jeżeli chodzi o Pana Łukasza to muszę przyznać że ma ogromną wiedzę oraz duza cierpliwość. Mialam ogromy problem z Elektrotechnika, jednak krok po kroku Pan Łukasz wytłumaczył mi podstawy az doszliśmy do skaplikowanych zagadnien. Mogę szczerze polecić jak ktoś nie miał wczesniej doczynienia z Elektrotechnika :)

avatar
Natalia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Pana Łukasza oceniam celująco.
Córka z niesamowitymi problemami z matematyki nagle zaczeła dostawac pozytywne stopnie.
Mielismy dużo korepetycjiz innymi ale ten Pan swoim podejściem,wytrwałością i dobrym tłumaczeniem zrobił niesamowitą robotę

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Z panem Łukaszem dogadałem się na temat zadania z elektrotechniki. Dostałem link na Skype do spotkania i muszę stwierdzić że wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Byłem bardzo zadowolony z lekcji, wszystko jasno i przejrzyście, doceniam również że Pan Łukasz przesłał materiały z naszej lekcji na maila. Serdecznie polecam

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Dobrze prowadzone lekcje online. Spora wiedza i pomocność w rozwiązywaniu zadań.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 grudnia 2021

Pan umówił się ze mną na zajęcia z korepetycji, kiedy dzwoniłam i pytał o tematykę zaczęłam czytać treści zadań, ale zostałam zbyta, że on to wszystko potrafi i nie musze mu czytać treści zadań. Przy czym już w trakcie lekcji wrzucając zadanie dostałam niemiła odpowiedz ze on tego zadania nie będzie robił, bo ustalaliśmy, że będziemy robić prąd przemienny. Przy czym szkoda, że nie wysłuchał do końca mojej wypowiedzi, może wtedy wiedziałby jaką podać stawkę, a nie rzucał się od razu jak wstawiłam zadanie, które mu nie odpowiada. Mówiąc, że dziś go nie zrobi i już, mimo że nawet powiedziałam, że dopłacę. Podziękowałam Panu i powiedziałam co myśle o takim zachowaniu. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby podczas korepetycji ktoś na mnie krzyczał i miał o coś pretensje. Myślę, że wszyscy, którzy płacą za lekcje oczekują, że osoba, która im ich udzieli będzie traktować klienta z należytą kulturą.

Łukasz

Pozwolę sobie odpowiedzieć na tą opinię. Sprawa wyglądała tak: umówiliśmy się na zajęcia z konkretnego tematu. Już podczas połączenia przedstawiała pani problemy - raz z opóźnieniem wynikającym z niezalogowania się na podany w mailu link, który został pani wysłany 6 minut wcześniej tak jak to ustaliliśmy, dwa - podczas obsługi tablicy interaktywnej na początku naszych zajęć. Umówiliśmy się na zagadnienia z prądu przemiennego, po czym po rozpoczęciu zajęć daje pani zadania ze stanów nieustalonych. Bez problemu byłem i jestem w stanie je rozwiązać, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów poniżej. Zwróciłem pani uwagę na początku zajęć, że nie tak się umówiliśmy, a pani zareagowała i odebrała to jako atak personalny na siebie i sama się rozłączyła (stąd nie miałem możliwości wysłuchania pani odpowiedzi do końca). Ja przygotowany na pani zajęcia byłem jak i na każde inne i proszę więcej nie przedstawiać po "dzień dobry" postawy roszczeniowej jak zwraca się pani uwagę i oskarżać innych o brak kultury. A pozostałe osoby zachęcam do zapoznania się z innymi opiniami, które zadowoleni uczniowie i ich rodzice wystawili.

avatar
Izabela Żak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Pan Łukasz jest cierpliwy, zawsze przygotowany, zajęcia prowadzone planowo w miłej atmosferze. Zagadnienia z elektrotechniki zostały dobrze wytłumaczone, co przełożyło się na uzyskane oceny. Serdecznie polecam !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Łukaszem. Jest miłą i kompetentną osobą o ogromnej wiedzy i niesamowitej cierpliwości wobec ucznia. Dzięki niemu udało mi się zdać tegoroczną maturę i opanować materiał w przeciągu 3 miesięcy mimo początkowych braków.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Zdecydowanie polecam! Łukasz to osoba z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Dzięki jego pomocy można naprawdę dużo się nauczyć oraz bezproblemowo zaliczyć kolokwia i egzaminy. Bardzo polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Świetne zajęcia, czas maksymalnie wykorzystany, żadne pytanie nie pozostawione bez odpowiedzi i po raz pierwszy w mojej przygodzie z korepetycjami online nie musiałam się martwić o kwestie techniczne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Kontakt super, zadania gotowe bardzo szybko. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Bardzo przyjazna atmosfera, Pan jest przemiły i dzięki niemu poprawiłam oceny. Materiał ze szkoły miałam świetnie wyjaśniony ponadto robiliśmy też zadania do matury.Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Pan Łukasz jest bardzo rzetelny, kompetentny i uczciwy. Posiada ogromną wiedzę oraz cierpliwie i klarownie tłumaczy każde zagadnienie. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze, a efekty nauki są natychmiastowe! Serdecznie polecam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Bardzo polecam, naprawdę świetny korepetytor :) Przyjazna atmosfera na zajęciach bardzo ułatwia naukę, do tego zawsze spokojnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dzięki tym zajęciom zupełnie niezrozumiałe dla mnie zagadnienia stały się bardziej przystępne.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Z czystym sumieniem polecam, pan Łukasz bardzo dobrze tłumaczy, córka wszystko rozumie-polubiła matematykę.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Bardzo bardzo serdecznie polecam! W kryzysowej sytuacji przed sprawdzianem zostałam niezwłocznie uratowana pomocą i wszystko zrozumiałam, super

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Bardzo polecam pana Łukasza. 100% zaangażowania i przygotowania, bardzo dobra organizacja pracy, spokojna atmosfera zajęć. Zajęcia online super sprawa, bez przeszkód łączę się z panem korepetytorem z południowej części Polski.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Zdecydowanie najlepszy korepetytor z elektroniki. Wszystkie problemy klarownie wytłumaczone, nie ma zadania, którego pan Łukasz nie byłby w stanie wytłumaczyć. Bardzo polecam wszystkim, którzy mają problemy z elektroniką. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Konkretnie, szybko, rzeczowo i tanio. Wszystkim bardzo polecam. Wspaniała współpraca !!!

avatar
Michall
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Korepetycje klasa światowa, wszystko wytłumaczone krok po kroku zrozumiale, niema pytania na które by pan Łukasz nie znał odpowiedzi.
Pozdrawiam !

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Bardzo rzetelny korepetytor. Szybka i adekwatna reakcja. Miły, sympatyczny i kompetentny. nic dodać, nic ująć - idealny korepetytor. Polecam z czystym sumieniem. Należy jeszcze dodać, że cel korepetycji zakończył się sukcesem!!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Super korepetycje, w czasie pandemii prowadzilismy je przez skype, rzeczowe i jasne wytlumaczenie, myslalam, ze internetowo sie nie da a tu bardzo pozytywnie sie zaskoczylam :) wszystko przedstawione poprzez udostepnianie ekranu i razem rozwiazywalismy zadania tak, bym wszystko zalapala. 10/10 ! Bede polecac :) atmosfera tez bardzo sympatyczna, zero stresu.

avatar
dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

starannie i sumiennie
polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Pełen profesjonalizm, bardzo szybka odpowiedź polecam wszystkim.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Profesjonalnie i konkretnie. Świetne przygotowanie do zajęć, przyjemna atmosfera, dobry i szybki kontakt. Zdecydowanie polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Z czystym sumieniem polecam 10/10

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Świetna współpraca, bardzo szybka odpowiedź jestem zadowolony.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Super szybka i bardzo dobra pomoc

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Świetny, błyskawiczny kontakt oraz pomoc! Polecam!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

JESTEM ZADOWOLONY BARDZO DOBRY KOREPETYTOR.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Wspaniały korepetytor. 10/10

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Zadania wykonane tanio i solidnie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.