Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online

Piotr Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/531 opinii
Dla użytkownika Piotr Szulc

O mnie

Od 2012 roku zajmuję się analizą danych, statystyką i uczeniem maszynowym, zarówno od strony komercyjnej, jak i naukowej. Na co dzień używam środowiska R, jestem m.in. twórcą pakietu bigstep. Współpracuję z wrocławskimi firmami z branży finansowej, jak również z biostatystykami, lekarzami i psychologami, pomagając w wykonaniu analiz do publikacji naukowych. Prowadzę blog o statystyce, uczestniczę w turniejach kaggle, a czasem je wygrywam.

Z wykształcenia jestem matematykiem/statystykiem (uzyskałem stopień doktora na Wydziale Matematyki PWr). Naukowo zajmowałem się zastosowaniami modeli regresji na danych genetycznych. Współpracowałem z Politechniką Wrocławską (7 lat) i Uniwersytetem Stanforda (5 lat). Prezentowałem referaty na kilkunastu konferencjach naukowych, m.in. reprezentowałem Polskę na 18th European Young Statisticians Meeting. Publikowałem artykuły w najlepszym czasopismach naukowych (Genetics).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2016
Politechnika Wrocławska
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na naukę analizy danych w R i trafiłam na takiego nauczyciela jak Piotr. Nie zdawałam sobie sprawy, że nauka statystyki może być taka fajna i satysfakcjonująca :).
Zajęcia z Piotrem przebiegają zawsze w miłej i wesołej atmosferze, a jednocześnie są bardzo profesjonalnie przygotowane.
Mimo że zagadnienia poruszane na zajęciach nie należą do najłatwiejszych (przynajmniej dla mnie), są one wyjaśniane przez Piotra w bardzo zrozumiały sposób, a materiały, na których pracujemy są super dobrane i przygotowane. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Z Piotrem pracuję już kilka miesięcy. Szkolenia są świetnie zorganizowane i przemyślane. Duża ilość zadań praktycznych, bardzo dobrze wyjaśniona teoria.
Pracuję w IT już długi czas a dzięki Piotrowi z każdą lekcją uczę się nowych rzeczy. Uważam, że jest to bardzo dobrze wykorzystany czas. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Każdy kto podchodził do nauki statystki / środowiska R ma świadomość, że na tle ogromu dostępnych materiałów online, ciężko jest wybrać tą wiedze, która jest aktualna, wiarygodna i zrozumiała. Dodatkowa trudność pojawia się z tym, że każdy startuje z innej bazy wiedzy i większość kursów w stylu Datacamp/Codeacademy jest zbyt prosta. Z drugiej strony, czytanie publikacji źródłowych / książek dedykowanych danej analizie jest zazwyczaj na poziomie specjalistycznych studiów wyższych. W tym względzie, zajęcia z Piotrem są niezastąpione - zagadnienia przedstawione okiem eksperta, z praktycznymi aplikacjami, matematyka odsiana do meritum. Gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Fantastyczny nauczyciel statystyki i programowania. Prawdziwy pasjonat tematu, profesjonalista (z doktoratem z statystyki, specjalizacja to regresja) potrafi zarazić swoim entuzjazmem chyba każdego! Mi bardzo pomógł w analizie danych medycznych, jest „ojcem chrzestnym” kilku moich publikacji naukowych, ale też przy samodzielnej nauce statystyki i R, przez co mogę teraz wykonać większość analizy samodzielnie. Zawsze pomocny, także przy krótkich deadlinach. Korzystam z pomocy od prawie dwóch lat i polecam każdemu znajomemu który chce zacząć przygodę ze / programem R. Moja ocena to 10/10, z niecierpliwością czekam na każdą cotygodniową lekcję!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Bardzo wartościowe zajęcia. Materiały profesjonalnie przygotowane i niezwykle przystępnie zaprezentowane. Serdecznie polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Z Piortkiem współpracuję juz od ponad roku. To wielkie szczęście, że na Niego trafiłam. Zawsze znajdzie dla mnie czas, a do tego zagmartwane zagadnienia potrafi wytłumaczyć w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Myślałam, że nie mam szans jednocześnie nauczyć się i podstaw statystyki i programowania w R. I prawdopodobnie, nie udałoby się, gdyby nie Piotr. Polecam każdemu, zarówno osobie, dla której to wszystko wydaje się czarną magią, jak i osobie, która chciałaby jedynie coś skonsultować. Szkoda, że nie miałam takiego nauczyciela na studiach.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Świetny wykładowca i nauczyciel. Trudne zagadnienia z zakresu programowania w R połączone z ogromną wiedzą z zakresu statystyki są w wykonaniu Piotra bardzo przejrzyste, zrozumiałe i łatwe do przyswojenia. Doskonale opracowany program zajęć i wprowadzenie w tajniki trudnego przedmiotu pozwalają na optymalne przyswojenie materiału szkoleń a w połączeniu z dobrym kontaktem z ludźmi czynią współpracę i naukę przyjemniejszą. Polecam serdecznie! Dziękuję

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Współpracuję z Piotrem już od dwóch miesięcy i jedyne co mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Wiedza i objaśnienia są na bardzo głębokim poziomie. W każdej z lekcji temat jest omawiany z wielu stron co pozwala mi zrozumieć temat lepiej i dokładniej. Zadania domowe są dobrze przemyślane i na lekcji gdy przez nie przechodzimy dostaję dużą dawkę informacji i wskazówek jak można na to inaczej spojrzeć. Po prostu bardzo polecam i myślę, że cena jest całkowicie adekwatna do jakości.
Pozdrawiam,
Mateusz

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Piotr prowadzi najlepszą szkołę nauczania z jaką się spotkałem. Jest świetnym nauczycielem, co w wypadku matematyki jest niezwykle istotne. Razem, głównie Piotr, pokonujemy problemy, które ciągle znajduję. Jestem bardzo gorączkowym człowiekiem, a z Piotrem statystka i R staja się zrozumiałe i uporządkowane. Gorąco polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Korepetycje z Piotrem to czysta przyjemność. Posiada spójny program nauczania, co jest naprawdę dużym atutem. Piotr jest też merytorycznym korepetytorem ale też można zauważyć, że ma bogata praktykę, którą też wykłada i tłumaczy w sposób zrozumiały dla osoby początkującym w tym fachu.Zaskoczyć może też fakt jak łatwo, potrafi wręcz wczuć się w dane, a to już jest wartość dodaną do jego konsultacji. Polecam korepetycję z Piotrem z czystym sumieniem

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Profesjonalna wiedza, która niewątpliwie wynika z wiloletniego doświadczenia przy pracy z danymi w środowisku RStudio to zdecydowany atut Piotra. Piotr to prawdziwy Data Scientist. Dzięki regularnym korepetycjom (przez Skypa) i programowaniu w R zgłębiam zagadnienia z dot. analizy danych i uczenia maszynowego. Wszystkie zagadnienia, które poruszamy podczas lekcji Piotr wykłada w sposób lekkostrawny, często odwołując się do życiowych przykładów - prawdziwa wiedza "żywa". Bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Piotr nie tylko ma bardzo szeroką i praktyczną wiedzę w zakresie uczenia maszynowego i jego zastosowania w środowisku R, ale przede wszystkim bardzo dobrze potrafi ją przekazać. Tłumaczy bardzo zrozumiale - uczenie maszynowe staje się prostsze. Zajęcia mieliśmy przez Skype, żałuję obowiązkowej herbaty;), ale poza tym nie doświadczyłem żadnych problemów z tą formą zajęć. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i polecam Piotra.

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Każda lekcja to nowa dawka solidnej wiedzy. Statystyka w takiej formie jest łatwa do przyswojenia nawet dla laika, bazuje na praktycznych przykładach i porównaniach. Pan Piotr jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do każdej lekcji, co ważne, wyczerpująco odpowie również na pytania wychodzące poza materiał. Pozwala to dobrze przygotować się do zawodu data scientista. Korepetycje z takim nauczycielem to sama przyjemność.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Ogromna wiedza i umiejetnosc tlumaczenia prostymi slowami skomplikowanych zagadnien

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Współpraca z Piotrem to zaszczyt! Pełen profesjonalizm i ekspert w jednym.
Konsultacje prowadzone na bardzo wysokim poziomie i jednocześnie w sposób przystępny dla początkujących. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i nie zamierzam rezygnować ;-)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Zdecydowanie polecam konsultacje u Piotra każdemu kto potrzebuje wsparcia zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Trudne zagadnienia wyjaśniane w sposób intuicyjny i bez zbędnych komentarzy. Dzieki temu latwo zrozumiec trudna tematykę i szybko przyswoić material. Duze wsparcie również od strony praktycznej - widać lata pracy na rynku. Niezwykle cenne w przypadku nie-akademickich zagadnień. Dodatkowo mila i bezposrednia atmosfera.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

W okresie od września do grudnia 2017 Piotr udzielał mi korepetycji z zakresu statystyki oraz R/R-studio.
Moim zdaniem Piotr jest osobą doskonale przygotowaną merytorycznie. Jego nieszablonowe podejście do nauczania pozwoliło mi na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy i zrozumienie tematów.
Na podstawie doświadczeń z tych lekcji oraz wyników jakie osiągnąłem po cyklu korepetycji mogę z pełnym przekonaniem zarekomendować Piotra jako godnego polecenia nauczyciela.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Moim zdaniem wypracowane metody nauczania ma na bardzo wysokim poziomie. Potrafi przestawić stosunkowo złożone rzeczy w prosty i zrozumiały sposób. Widać, że się zajmuje statystyką bo to lubi.
Sam trafiłem zupełnie przypadkiem chyba nawet przez ten portal, polecam 10/10.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Piotr jest bardzo kompetentny. Swietnie zna sie na statystyce i na R (co akurat dla mnie jest istotne). Podoba mi sie rowniez to, iz czesto ma nie tylko jeden, ale pare pomyslow jak rozwiazac dany problem. Bardzo polecam. Ocena 6.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Najlepszy korepetytor jakiego możecie znaleźć. Piotr obecnie pomaga mi ze środowiskiem R. Ma niesamowitą wiedzę i wszystko świetnie tłumaczy. Nie mam słów wdzięczności, że zgodził się ze mną pracować. Ocena 6/5.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Świetny nauczyciel, bardzo polecam. Pełny profesjonalizm i wiedza. Piotr okazał się bardzo fajnym człowiekiem, który wie w jaki łatwy sposób wytłumaczyć rzeczy, które są trudne. Statystyka okazała się nie tak trudna jak na początku myślałam.
Bardzo szybki kontakt a wszystkie przedmioty zdane na 5!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Polecam . Profesjonalizm , terminowość i co najważniejsze wiedza

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardo bardzo polecam! Egzamin bez zadnych problemow zdany na 4. Juz po drugim spotakniu statystyka okazala sie przyjemna. Piotr tlumaczy w sposob bardzo przejrzysty, pelen przykladow. Ogromna wiedza!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji oferowanych przez Piotra. Profesjonalne i skrupulatne wytłumaczenie pojęć z zakresu statystyki i programowania oraz bardzo dobrze wykonane, a co za tym idzie wysoko oceniane projekty, będące oznaką dużej wiedzy nauczyciela, mówią same za siebie.
Zdecydowanie POLECAM!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Szybki kontakt, sensowne rozwiązanie trudnego zagadnienia z pogranicza statystyki i programowania wykonane w krótkim terminie. Do tego należy dodać wspaniałe wytłumaczenie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam. Dzięki Piotrowi udało mi się zdać dwa ciężkie egzaminy. Bardzo dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia i ma dużą wiedzę. Dobry, bezproblemowy kontakt z uczniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, jasne i czytelne tłumaczenie. Ogromna wiedza zarówno w dziedzinie programowania jak i innych przedmiotów ścisłych. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2015

Dokładnie taka pomoc jakiej szukałam. Bardzo otwarty człowiek o szerokiej wiedzy. Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Polecam Pana Piotra kazdemu, kto ma problemy ze środowiskiem R, to bardzo miły, uczciwy i solidny nauczyciel, odpowiada na każde pytanie a projekt jest wykonany na 100%!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

POLECAM! Szybko sprawnie i dokładnie tak jak chciałem, wszystko wytłumaczone wyjaśnione!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.