Ostatnia aktywność:
6 dni temu
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka100 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli chcesz nauczyć się statystyki / machine learningu lub obsługi R/RStudio czy SPSS, to mogę Ci pomóc. Lekcji ze statystyki udzielam od 10 lat, lubię ją i lubię o niej opowiadać. Specjalizuję się w uczeniu maszynowym (machine learning), prowadzę szkolenia z tej tematyki w firmach.

Jeśli Twoja jedyna styczność ze statystyką to kursy na polskich uczelniach, już po pierwszej godzinie zobaczysz, że to wszystko wcale nie jest nudne i niepotrzebne. Jeśli z kolei nie miałeś lub nie miałaś żadnej styczności ze statystyką czy matematyką, nie martw się -- ucząc, zakładam zerową znajomość tych dziedzin. Na dodatek szybko przekonasz się, że aby zrozumieć i efektywnie używać statystyki i uczenia maszynowego, znajomość matematyki wcale nie jest potrzebna.

Lekcji udzielam u siebie w domu (Wrocław), w koleżeńskiej atmosferze, z obowiązkową herbatą i przejściem na "ty". Możemy się również umówić na rozmowę przez Skype’a + program do dzielenia pulpitu, niestety herbata nie jest wtedy możliwa. Poza tą niedogodnością nie ma większej różnicy między uczeniem stacjonarnym a zdalnym (oprócz oczywistego zysku, że nie musisz dojeżdżać).

Dla kogo są te lekcje? Głównie dla osób, które:
- pracują i okazało się, że przyda im się umiejętność analizy danych i obsługi R/SPSS,
- chciałyby pracować w branży, która wymaga tych umiejętności,
- są studentami i chcą nauczyć się statystyki,
- chciałyby wiedzieć, jak nauczyć komputer grać w szachy lub rozpoznawać obrazy.
Nie zajmuję się rozwiązywaniem zadań ani pisaniem prac zaliczeniowych. Jeśli potrzebujecie nauczyć się statystyki do kolokwium, ostrzegam -- będę starał się nauczyć Was tego NAPRAWDĘ. W konsekwencji może to potrwać dłużej, niż u innych nauczycieli. Jeśli macie problem z analizą statystyczną do pracy naukowej, też będę w stanie pomóc.

Z wykształcenia jestem matematykiem/statystykiem, naukowo zajmowałem się zastosowaniami modeli regresji w modnym dziś problemie ‘big data’ (głównie dane genetyczne), współpracując z Politechniką Wrocławską (7 lat), Uniwersytetem Stanforda (5 lat), Uniwersytetem Wiedeńskim (5 lat) oraz Uniwersytetem Wrocławskim (1 rok). Środowiska R używam na co dzień, analizując dane i tworząc modele predykcyjne, ale również biorę udział w jego rozwoju poprzez tworzenie nowych pakietów (‘bigstep’). Pracowałem też dużo z psychologami, pomagając w wykonaniu analiz.

Jeśli jesteście zainteresowani, proszę o wiadomość na adres
konsultacje (kropka) statystyka (kropka) wro (małpa) gmail (kropka) com
Lekcji udzielam od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17. Jeśli pracujecie w tym czasie, możemy umówić się w godzinach 17-19, niestety cena jest wtedy wyższa, 150 zł za godzinę. Działam legalnie, mogę wystawić rachunek.

Na koniec dodam, że jeśli odstrasza Was cena, warto przejrzeć oferty szkoleń z uczenia maszynowego dostępne np. we Wrocławiu. Koszt to zwykle 3000-5000 zł za 2-5 dni szkolenia (7-8 godzin dziennie). Nie uważam, by to, co mam do zaoferowania, było na niższym poziomie. A w przeciwieństwie do tego typu szkoleń, lekcje są indywidualne (zamiast w grupach 10-osobowych), a co najważniejsze, umawiamy się np. na dwie-cztery godziny w tygodniu, nie więcej. Uczenie maszynowe jest tak rozległym tematem, że próba ogarnięcia go w kilka dni jest z góry skazana na niepowodzenie. To wszystko trzeba na spokojnie przećwiczyć i dać mózgowi czas na przyswojenie. Oprócz tego dostaniecie ode mnie sporo materiałów (np. kody w R), które w moim odczuciu same w sobie stanowią dużą wartość. Oczywiście to wszystko, co piszę, nie zmniejsza ceny -- ale być może zwiększy Wasze poczucie, że pieniądze, które wydajecie, idą na coś, co rzeczywiście jest tego warte.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2016
Politechnika Wrocławska
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Profesjonalna wiedza, która niewątpliwie wynika z wiloletniego doświadczenia przy pracy z danymi w środowisku RStudio to zdecydowany atut Piotra. Piotr to prawdziwy Data Scientist. Dzięki regularnym korepetycjom (przez Skypa) i programowaniu w R zgłębiam zagadnienia z dot. analizy danych i uczenia maszynowego. Wszystkie zagadnienia, które poruszamy podczas lekcji Piotr wykłada w sposób lekkostrawny, często odwołując się do życiowych przykładów - prawdziwa wiedza "żywa". Bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Piotr nie tylko ma bardzo szeroką i praktyczną wiedzę w zakresie uczenia maszynowego i jego zastosowania w środowisku R, ale przede wszystkim bardzo dobrze potrafi ją przekazać. Tłumaczy bardzo zrozumiale - uczenie maszynowe staje się prostsze. Zajęcia mieliśmy przez Skype, żałuję obowiązkowej herbaty;), ale poza tym nie doświadczyłem żadnych problemów z tą formą zajęć. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i polecam Piotra.

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Każda lekcja to nowa dawka solidnej wiedzy. Statystyka w takiej formie jest łatwa do przyswojenia nawet dla laika, bazuje na praktycznych przykładach i porównaniach. Pan Piotr jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do każdej lekcji, co ważne, wyczerpująco odpowie również na pytania wychodzące poza materiał. Pozwala to dobrze przygotować się do zawodu data scientista. Korepetycje z takim nauczycielem to sama przyjemność.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Ogromna wiedza i umiejetnosc tlumaczenia prostymi slowami skomplikowanych zagadnien

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Współpraca z Piotrem to zaszczyt! Pełen profesjonalizm i ekspert w jednym.
Konsultacje prowadzone na bardzo wysokim poziomie i jednocześnie w sposób przystępny dla początkujących. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i nie zamierzam rezygnować ;-)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Zdecydowanie polecam konsultacje u Piotra każdemu kto potrzebuje wsparcia zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Trudne zagadnienia wyjaśniane w sposób intuicyjny i bez zbędnych komentarzy. Dzieki temu latwo zrozumiec trudna tematykę i szybko przyswoić material. Duze wsparcie również od strony praktycznej - widać lata pracy na rynku. Niezwykle cenne w przypadku nie-akademickich zagadnień. Dodatkowo mila i bezposrednia atmosfera.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

W okresie od września do grudnia 2017 Piotr udzielał mi korepetycji z zakresu statystyki oraz R/R-studio.
Moim zdaniem Piotr jest osobą doskonale przygotowaną merytorycznie. Jego nieszablonowe podejście do nauczania pozwoliło mi na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy i zrozumienie tematów.
Na podstawie doświadczeń z tych lekcji oraz wyników jakie osiągnąłem po cyklu korepetycji mogę z pełnym przekonaniem zarekomendować Piotra jako godnego polecenia nauczyciela.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Moim zdaniem wypracowane metody nauczania ma na bardzo wysokim poziomie. Potrafi przestawić stosunkowo złożone rzeczy w prosty i zrozumiały sposób. Widać, że się zajmuje statystyką bo to lubi.
Sam trafiłem zupełnie przypadkiem chyba nawet przez ten portal, polecam 10/10.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Piotr jest bardzo kompetentny. Swietnie zna sie na statystyce i na R (co akurat dla mnie jest istotne). Podoba mi sie rowniez to, iz czesto ma nie tylko jeden, ale pare pomyslow jak rozwiazac dany problem. Bardzo polecam. Ocena 6.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Najlepszy korepetytor jakiego możecie znaleźć. Piotr obecnie pomaga mi ze środowiskiem R. Ma niesamowitą wiedzę i wszystko świetnie tłumaczy. Nie mam słów wdzięczności, że zgodził się ze mną pracować. Ocena 6/5.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Świetny nauczyciel, bardzo polecam. Pełny profesjonalizm i wiedza. Piotr okazał się bardzo fajnym człowiekiem, który wie w jaki łatwy sposób wytłumaczyć rzeczy, które są trudne. Statystyka okazała się nie tak trudna jak na początku myślałam.
Bardzo szybki kontakt a wszystkie przedmioty zdane na 5!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Polecam . Profesjonalizm , terminowość i co najważniejsze wiedza

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardo bardzo polecam! Egzamin bez zadnych problemow zdany na 4. Juz po drugim spotakniu statystyka okazala sie przyjemna. Piotr tlumaczy w sposob bardzo przejrzysty, pelen przykladow. Ogromna wiedza!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji oferowanych przez Piotra. Profesjonalne i skrupulatne wytłumaczenie pojęć z zakresu statystyki i programowania oraz bardzo dobrze wykonane, a co za tym idzie wysoko oceniane projekty, będące oznaką dużej wiedzy nauczyciela, mówią same za siebie.
Zdecydowanie POLECAM!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Szybki kontakt, sensowne rozwiązanie trudnego zagadnienia z pogranicza statystyki i programowania wykonane w krótkim terminie. Do tego należy dodać wspaniałe wytłumaczenie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam. Dzięki Piotrowi udało mi się zdać dwa ciężkie egzaminy. Bardzo dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia i ma dużą wiedzę. Dobry, bezproblemowy kontakt z uczniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, jasne i czytelne tłumaczenie. Ogromna wiedza zarówno w dziedzinie programowania jak i innych przedmiotów ścisłych. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2015

Dokładnie taka pomoc jakiej szukałam. Bardzo otwarty człowiek o szerokiej wiedzy. Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Polecam Pana Piotra kazdemu, kto ma problemy ze środowiskiem R, to bardzo miły, uczciwy i solidny nauczyciel, odpowiada na każde pytanie a projekt jest wykonany na 100%!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

POLECAM! Szybko sprawnie i dokładnie tak jak chciałem, wszystko wytłumaczone wyjaśnione!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.