Ostatnia aktywność:
19 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka160 / 45 min

Piotr Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie

Opis ogłoszenia

Jeśli analiza danych (data science), uczenie maszynowe (machine learning) oraz język R to tematy, których chcielibyście się nauczyć, mogę Wam w tym pomóc. Zajmuję się tym zawodowo, prowadząc szkolenia w firmach oraz indywidualnie. A poza tym jest to fascynujące i lubię o tym opowiadać. Jeśli marzy Wam się praca, która wymaga znajomości tej tematyki – albo już to robicie i potrzebujecie konsultacji – dobrze trafiliście.

Ucząc, nie zakładam żadnych występnych umiejętność z matematyki, statystyki i programowania. Zresztą szybko przekonacie się, że aby analizować dane oraz zrozumieć i efektywnie używać metod uczenia maszynowego, znajomość wyższej matematyki i technik programowania nie jest konieczna. W pierwszej wiadomości prześlę Wam szczegółowy program, z którego zwykle korzystam, gdy uczę tych rzeczy, z rozpiską godzinową, żebyście mogli ocenić, ile czasu to wszystko zajmie i jaki będzie koszt. Jeśli jednak macie skonkretyzowane, jakich tematów chcielibyście się nauczyć, nie musimy się tego planu trzymać.

Lekcje odbywają się online przy pomocy Zooma, dzięki czemu widzę Wasz pulpit i możemy pracować tak, jakbym siedział obok. Wszystkie dane i skrypty, na których będziemy pracować, przesyłam w trakcie spotkania.​

Z wykształcenia jestem matematykiem/statystykiem (uzyskałem stopień doktora na Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej). Naukowo zajmowałem się zastosowaniami modeli regresji w modnym dziś problemie big data (głównie dane genetyczne). Współpracowałem z Politechniką Wrocławską (7 lat), Uniwersytetem Stanforda (5 lat), Uniwersytetem Wiedeńskim (5 lat) oraz Uniwersytetem Wrocławskim (1 rok). Prezentowałem referaty na kilkunastu krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, między innymi reprezentowałem Polskę na prestiżowej konferencji 18th European Young Statisticians Meeting. Środowiska R używam na co dzień, analizując dane i tworząc modele predykcyjne. Biorę też udział w jego rozwoju poprzez tworzenie nowych pakietów (bigstep). Pracowałem też dużo z psychologami i lekarzami, pomagając w wykonaniu analiz do publikacji naukowych (i w tym temacie też mogę pomóc).

Jeśli jesteście zainteresowani, proszę o wiadomość na adres
piotr (kropka) adam (kropka) szulc (małpa) gmail (kropka) com W odpowiedzi prześlę link do mojej strony, na której znajdziecie więcej informacji. Lekcji udzielam od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18. Działam legalnie, wystawiam rachunki.

Ponieważ na rynku istnieje sporo firm szkoleniowych, które realizują podobny program do mojego, w podobnej cenie, poniżej podaję kilka argumentów, dlaczego warto skorzystać akurat z mojej oferty.

  • Lekcje odbywają sam na sam, dzięki czemu mogę dostosować tematykę i sposób tłumaczenia do Waszych indywidualnych potrzeb. Możemy zrezygnować z danej części materiału, jeśli nie jest dla Was ważna, ewentualnie ją rozszerzyć, jeśli uważacie, że będzie szczególnie przydatna.
  • Umawiamy się na maksymalnie kilka lekcji w tygodniu. Analiza danych i uczenie maszynowe to tak rozległe tematy, że próba opanowania ich w kilka dni (jak to zwykle wygląda na szkoleniach) jest skazana na porażkę. Trzeba to na spokojnie przećwiczyć i dać mózgowi czas na przyswojenie.
  • Po każdej lekcji zadaję prace domowe, które możecie (nie zmuszam) rozwiązać w wolnym czasie, a następnie skonsultować ze mną rozwiązanie.
  • Jestem w stanie dostosować się do tego, co dla Was najważniejsze. Możemy na przykład pracować na Waszych danych albo rozwiązywać konkretne problemy, z którymi macie do czynienia w pracy lub na studiach.
  • Ponieważ nie płacicie za całość szkolenia, w dowolnym momencie możecie zrezygnować, jeśli poczujecie, że mój sposób przekazywania wiedzy nie trafia do Was albo zmieniła się Wasza sytuacja i nie macie już czasu lub chęci, by kontynuować naukę.

Wydatek na całe szkolenie oczywiście nie jest mały. Natomiast jest to inwestycja, która powinna zwrócić się wraz z pierwszą wypłatą. Moim głównym celem jest zrobienia z Was analityków danych - i to dobrych. Założenie jest takie, że po jakimś czasie (który w dużej mierze zależy od Was) znajdziecie pracę w branży, która jak pewnie wiecie, jest obecnie jedną z najlepiej płatnych. Ponieważ zapotrzebowanie na takich specjalistów jest ogromne, nie powinniście mieć z tym problemów.

Jeśli mimo to nie możecie sobie pozwolić na taki wydatek (bo np. wcale nie szukacie pracy w data science), a pracujecie na uczelni, zapytajcie w sekretariacie, czy jest możliwość sfinansowania szkolenia (wielu moich klientów w ten sposób się rozlicza). Być może też za całe szkolenie zapłaci firma, w której już pracujecie.

Uwaga: co do zasady zajmuję się prowadzeniem regularnych lekcji i cena tyczy się takiej sytuacji. Jeśli potrzebujecie jedynie konsultacji, koszt ustalamy indywidualnie, w zależności od problemu.

Dostępność

Poniedziałek15:45 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2016
Politechnika Wrocławska
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2020

Piotr uczy mnie analizy danych z wykorzystaniem R już od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że lekcje z nim to najlepsza inwestycja, jeśli chce się poznać i zrozumieć to środowisko; wiedza warta każdych pieniędzy, podejście profesjonalne. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego nauczyciela - bardzo polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Współpracuję z Piotrem już od dwóch miesięcy i jedyne co mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Wiedza i objaśnienia są na bardzo głębokim poziomie. W każdej z lekcji temat jest omawiany z wielu stron co pozwala mi zrozumieć temat lepiej i dokładniej. Zadania domowe są dobrze przemyślane i na lekcji gdy przez nie przechodzimy dostaję dużą dawkę informacji i wskazówek jak można na to inaczej spojrzeć. Po prostu bardzo polecam i myślę, że cena jest całkowicie adekwatna do jakości.
Pozdrawiam,
Mateusz

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Piotr prowadzi najlepszą szkołę nauczania z jaką się spotkałem. Jest świetnym nauczycielem, co w wypadku matematyki jest niezwykle istotne. Razem, głównie Piotr, pokonujemy problemy, które ciągle znajduję. Jestem bardzo gorączkowym człowiekiem, a z Piotrem statystka i R staja się zrozumiałe i uporządkowane. Gorąco polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Korepetycje z Piotrem to czysta przyjemność. Posiada spójny program nauczania, co jest naprawdę dużym atutem. Piotr jest też merytorycznym korepetytorem ale też można zauważyć, że ma bogata praktykę, którą też wykłada i tłumaczy w sposób zrozumiały dla osoby początkującym w tym fachu.Zaskoczyć może też fakt jak łatwo, potrafi wręcz wczuć się w dane, a to już jest wartość dodaną do jego konsultacji. Polecam korepetycję z Piotrem z czystym sumieniem

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Profesjonalna wiedza, która niewątpliwie wynika z wiloletniego doświadczenia przy pracy z danymi w środowisku RStudio to zdecydowany atut Piotra. Piotr to prawdziwy Data Scientist. Dzięki regularnym korepetycjom (przez Skypa) i programowaniu w R zgłębiam zagadnienia z dot. analizy danych i uczenia maszynowego. Wszystkie zagadnienia, które poruszamy podczas lekcji Piotr wykłada w sposób lekkostrawny, często odwołując się do życiowych przykładów - prawdziwa wiedza "żywa". Bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Piotr nie tylko ma bardzo szeroką i praktyczną wiedzę w zakresie uczenia maszynowego i jego zastosowania w środowisku R, ale przede wszystkim bardzo dobrze potrafi ją przekazać. Tłumaczy bardzo zrozumiale - uczenie maszynowe staje się prostsze. Zajęcia mieliśmy przez Skype, żałuję obowiązkowej herbaty;), ale poza tym nie doświadczyłem żadnych problemów z tą formą zajęć. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i polecam Piotra.

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Każda lekcja to nowa dawka solidnej wiedzy. Statystyka w takiej formie jest łatwa do przyswojenia nawet dla laika, bazuje na praktycznych przykładach i porównaniach. Pan Piotr jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do każdej lekcji, co ważne, wyczerpująco odpowie również na pytania wychodzące poza materiał. Pozwala to dobrze przygotować się do zawodu data scientista. Korepetycje z takim nauczycielem to sama przyjemność.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Ogromna wiedza i umiejetnosc tlumaczenia prostymi slowami skomplikowanych zagadnien

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Współpraca z Piotrem to zaszczyt! Pełen profesjonalizm i ekspert w jednym.
Konsultacje prowadzone na bardzo wysokim poziomie i jednocześnie w sposób przystępny dla początkujących. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i nie zamierzam rezygnować ;-)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Zdecydowanie polecam konsultacje u Piotra każdemu kto potrzebuje wsparcia zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Trudne zagadnienia wyjaśniane w sposób intuicyjny i bez zbędnych komentarzy. Dzieki temu latwo zrozumiec trudna tematykę i szybko przyswoić material. Duze wsparcie również od strony praktycznej - widać lata pracy na rynku. Niezwykle cenne w przypadku nie-akademickich zagadnień. Dodatkowo mila i bezposrednia atmosfera.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

W okresie od września do grudnia 2017 Piotr udzielał mi korepetycji z zakresu statystyki oraz R/R-studio.
Moim zdaniem Piotr jest osobą doskonale przygotowaną merytorycznie. Jego nieszablonowe podejście do nauczania pozwoliło mi na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy i zrozumienie tematów.
Na podstawie doświadczeń z tych lekcji oraz wyników jakie osiągnąłem po cyklu korepetycji mogę z pełnym przekonaniem zarekomendować Piotra jako godnego polecenia nauczyciela.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Moim zdaniem wypracowane metody nauczania ma na bardzo wysokim poziomie. Potrafi przestawić stosunkowo złożone rzeczy w prosty i zrozumiały sposób. Widać, że się zajmuje statystyką bo to lubi.
Sam trafiłem zupełnie przypadkiem chyba nawet przez ten portal, polecam 10/10.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Piotr jest bardzo kompetentny. Swietnie zna sie na statystyce i na R (co akurat dla mnie jest istotne). Podoba mi sie rowniez to, iz czesto ma nie tylko jeden, ale pare pomyslow jak rozwiazac dany problem. Bardzo polecam. Ocena 6.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Najlepszy korepetytor jakiego możecie znaleźć. Piotr obecnie pomaga mi ze środowiskiem R. Ma niesamowitą wiedzę i wszystko świetnie tłumaczy. Nie mam słów wdzięczności, że zgodził się ze mną pracować. Ocena 6/5.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Świetny nauczyciel, bardzo polecam. Pełny profesjonalizm i wiedza. Piotr okazał się bardzo fajnym człowiekiem, który wie w jaki łatwy sposób wytłumaczyć rzeczy, które są trudne. Statystyka okazała się nie tak trudna jak na początku myślałam.
Bardzo szybki kontakt a wszystkie przedmioty zdane na 5!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Polecam . Profesjonalizm , terminowość i co najważniejsze wiedza

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardo bardzo polecam! Egzamin bez zadnych problemow zdany na 4. Juz po drugim spotakniu statystyka okazala sie przyjemna. Piotr tlumaczy w sposob bardzo przejrzysty, pelen przykladow. Ogromna wiedza!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji oferowanych przez Piotra. Profesjonalne i skrupulatne wytłumaczenie pojęć z zakresu statystyki i programowania oraz bardzo dobrze wykonane, a co za tym idzie wysoko oceniane projekty, będące oznaką dużej wiedzy nauczyciela, mówią same za siebie.
Zdecydowanie POLECAM!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Szybki kontakt, sensowne rozwiązanie trudnego zagadnienia z pogranicza statystyki i programowania wykonane w krótkim terminie. Do tego należy dodać wspaniałe wytłumaczenie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam. Dzięki Piotrowi udało mi się zdać dwa ciężkie egzaminy. Bardzo dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia i ma dużą wiedzę. Dobry, bezproblemowy kontakt z uczniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, jasne i czytelne tłumaczenie. Ogromna wiedza zarówno w dziedzinie programowania jak i innych przedmiotów ścisłych. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2015

Dokładnie taka pomoc jakiej szukałam. Bardzo otwarty człowiek o szerokiej wiedzy. Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Polecam Pana Piotra kazdemu, kto ma problemy ze środowiskiem R, to bardzo miły, uczciwy i solidny nauczyciel, odpowiada na każde pytanie a projekt jest wykonany na 100%!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

POLECAM! Szybko sprawnie i dokładnie tak jak chciałem, wszystko wytłumaczone wyjaśnione!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.