Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka80 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli chcesz (albo musisz) nauczyć się statystyki / machine learningu lub obsługi programów R/RStudio czy SPSS, to mogę Ci w tym pomóc. Lekcji ze statystyki udzielam od lat, lubię ją i lubię o niej opowiadać. Wydaje mi się też, że wiem, jak trzeba do niej podejść, aby stała się całkiem zrozumiała. Oprócz tego mam spore doświadczenie w praktycznym jej zastosowaniu (zawodowo wykonuję analizy statystyczne w R i SPSS), czego niestety zwykle brakuje wykładającym na uczelniach -- przez co przedstawiają statystykę w taki sposób, że nie dziwi mnie, że wiele osób ma z nią problem.

Lekcji udzielam u siebie w domu (Wrocław), w bezstresowej atmosferze, z obowiązkową herbatą i przejściem na "ty". Możemy się również umówić na rozmowę przez Skype’a + program TeamViewer (do dzielenia pulpitu), niestety herbata nie jest wtedy możliwa.

Dla kogo są te lekcje? Głównie dla osób, które:
- pracują i okazało się, że przyda im się znajomość statystyki lub R/SPSS,
- chciałyby pracować w branży, która wymaga znajomości statystyki,
- są naukowcami i potrzebują wykonać analizę statystyczną do publikacji,
- są studentami i chcą/muszą nauczyć się statystyki,
- chciałyby wiedzieć, jak nauczyć komputer grać w szachy lub rozpoznawać obrazy.
Nie rozwiązuję zadań (choć mogę w tym pomóc), nie wykonuję analiz do prac magisterskich czy doktorskich (ale też chętnie pomogę) ani żadnych prac zaliczeniowych.

Z wykształcenia jestem statystykiem, naukowo zajmowałem się zastosowaniami modeli regresji w modnym dziś problemie ‘big data’ (głównie dane genetyczne), współpracując z Politechniką Wrocławską (7 lat), Uniwersytetem Stanforda (5 lat) oraz Uniwersytetem Wiedeńskim (5 lat). Środowiska R używam na co dzień, wykonując analizy statystyczne, ale również biorę udział w jego rozwoju poprzez tworzenie nowych pakietów (‘bigstep’). Pracowałem też dużo z psychologami, pomagając w wykonaniu analiz.

Jeśli jesteście zainteresowani, proszę o maila na adres
konsultacje (kropka) statystyka (kropka) wro (małpa) gmail (kropka) com
Lekcji udzielam od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-18. Wiem, że część osób w tym czasie pracuje, dlatego w takich wypadkach możemy umówić się później (18-21) lub w sobotę, ale cena jest wtedy wyższa, 100 zł za godzinę. Działam legalnie, w razie potrzeby mogę wystawić rachunek.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

W okresie od września do grudnia 2017 Piotr udzielał mi korepetycji z zakresu statystyki oraz R/R-studio.
Moim zdaniem Piotr jest osobą doskonale przygotowaną merytorycznie. Jego nieszablonowe podejście do nauczania pozwoliło mi na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy i zrozumienie tematów.
Na podstawie doświadczeń z tych lekcji oraz wyników jakie osiągnąłem po cyklu korepetycji mogę z pełnym przekonaniem zarekomendować Piotra jako godnego polecenia nauczyciela.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Moim zdaniem wypracowane metody nauczania ma na bardzo wysokim poziomie. Potrafi przestawić stosunkowo złożone rzeczy w prosty i zrozumiały sposób. Widać, że się zajmuje statystyką bo to lubi.
Sam trafiłem zupełnie przypadkiem chyba nawet przez ten portal, polecam 10/10.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Piotr jest bardzo kompetentny. Swietnie zna sie na statystyce i na R (co akurat dla mnie jest istotne). Podoba mi sie rowniez to, iz czesto ma nie tylko jeden, ale pare pomyslow jak rozwiazac dany problem. Bardzo polecam. Ocena 6.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Najlepszy korepetytor jakiego możecie znaleźć. Piotr obecnie pomaga mi ze środowiskiem R. Ma niesamowitą wiedzę i wszystko świetnie tłumaczy. Nie mam słów wdzięczności, że zgodził się ze mną pracować. Ocena 6/5.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Świetny nauczyciel, bardzo polecam. Pełny profesjonalizm i wiedza. Piotr okazał się bardzo fajnym człowiekiem, który wie w jaki łatwy sposób wytłumaczyć rzeczy, które są trudne. Statystyka okazała się nie tak trudna jak na początku myślałam.
Bardzo szybki kontakt a wszystkie przedmioty zdane na 5!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Polecam . Profesjonalizm , terminowość i co najważniejsze wiedza

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardo bardzo polecam! Egzamin bez zadnych problemow zdany na 4. Juz po drugim spotakniu statystyka okazala sie przyjemna. Piotr tlumaczy w sposob bardzo przejrzysty, pelen przykladow. Ogromna wiedza!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji oferowanych przez Piotra. Profesjonalne i skrupulatne wytłumaczenie pojęć z zakresu statystyki i programowania oraz bardzo dobrze wykonane, a co za tym idzie wysoko oceniane projekty, będące oznaką dużej wiedzy nauczyciela, mówią same za siebie.
Zdecydowanie POLECAM!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Szybki kontakt, sensowne rozwiązanie trudnego zagadnienia z pogranicza statystyki i programowania wykonane w krótkim terminie. Do tego należy dodać wspaniałe wytłumaczenie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam. Dzięki Piotrowi udało mi się zdać dwa ciężkie egzaminy. Bardzo dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia i ma dużą wiedzę. Dobry, bezproblemowy kontakt z uczniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, jasne i czytelne tłumaczenie. Ogromna wiedza zarówno w dziedzinie programowania jak i innych przedmiotów ścisłych. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2015

Dokładnie taka pomoc jakiej szukałam. Bardzo otwarty człowiek o szerokiej wiedzy. Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Polecam Pana Piotra kazdemu, kto ma problemy ze środowiskiem R, to bardzo miły, uczciwy i solidny nauczyciel, odpowiada na każde pytanie a projekt jest wykonany na 100%!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

POLECAM! Szybko sprawnie i dokładnie tak jak chciałem, wszystko wytłumaczone wyjaśnione!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.