Ostatnia aktywność:
10 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli analiza danych, uczenie maszynowe, język R czy budowa aplikacji Shiny to tematy, których chcielibyście się nauczyć, mogę Wam w tym pomóc. Zajmuję się tym zawodowo, prowadząc szkolenia w firmach, na uczelniach oraz indywidualnie. A poza tym jest to fascynujące i lubię o tym opowiadać.

Specjalizuję się w przygotowaniu do pracy w firmach związanych z data science oraz w pomocy naukowcom w analizach statystycznych. Nie zakładam żadnych występnych umiejętność z matematyki, statystyki i programowania.

Jeśli interesuje Was kariera w data science, ale nie jesteście przekonani, czy "dacie radę", ile czasu to wszystko zajmie itp., wspomnijcie o tym w pierwszej wiadomości. Opiszę, jak moim zdaniem wygląda optymalna droga do zatrudnienia w branży i co jest potrzebne, żeby ją doprowadzić do końca (na przykładzie konkretnych osób, które się do mnie zgłaszały).

Pomagach również w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Dostaniecie ode mnie zadania z takich rozmów, projekty do wykonania, wskazówki, jak napisać CV. Wytłumaczę, dlaczego potrzebujecie konta github i co tam umieścić. Możemy przeprowadzić symulację rozmowy rekrutacyjnej. 

Z wykształcenia jestem matematykiem/statystykiem (uzyskałem stopień doktora na Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej). Naukowo zajmowałem się zastosowaniami modeli regresji na danych genetycznych. Współpracowałem z Politechniką Wrocławską (7 lat), Uniwersytetem Stanforda (5 lat), Uniwersytetem Wiedeńskim (5 lat) oraz Uniwersytetem Wrocławskim (1 rok). Prezentowałem referaty na kilkunastu krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, między innymi reprezentowałem Polskę na prestiżowej konferencji 18th European Young Statisticians Meeting. Środowiska R używam na co dzień, analizując dane i tworząc modele predykcyjne. Biorę udział w jego rozwoju, tworząc nowe pakiety ("bigstep"). Pracowałem też dużo z biostatystykami, lekarzami i psychologami, pomagając w wykonaniu analiz do publikacji naukowych.

Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie:
piotr (kropka) adam (kropka) szulc (małpa) gmail (kropka) com

W odpowiedzi prześlę link do mojej strony, na której znajdziecie więcej informacji, m.in. krótki film z przykładową lekcją, jak również szczegółowe programy, które będziemy mogli zrealizować. Lekcje odbywają się przy pomocy platformy Zoom. Pracuję od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18. Wystawiam rachunki.

Ponieważ na rynku istnieje sporo firm szkoleniowych, które realizują podobny program do mojego, poniżej podaję kilka argumentów, dlaczego warto skorzystać akurat z mojej oferty.

  • Lekcje odbywają sam na sam, dzięki czemu mogę dostosować sposób tłumaczenia do wiedzy, jaką już posiadacie. Możemy zrezygnować z części materiału, jeśli nie jest dla Was ważna, ewentualnie ją rozszerzyć.
  • Mam za sobą około 2500 godzin szkoleniowych, z czego ponad połowa to indywidualne lekcje. Jedną z zalet (dla mnie) z takich spotkań sam na sam jest to, że łatwo o feedback. Dzięki temu wydaje mi się, że wiem, jak przekazywać wiedzę (w jaki sposób mówić, jakie przykłady pokazać itd.), by druga osoba NAPRAWDĘ zrozumiała dany temat. Programy szkoleń modyfikowałem kilkadziesiąt razy (i wciąż to robię). Są zaprojektowane tak, by poradził sobie ktoś bez doświadczenia w temacie.
  • Szkolenia, na które możecie natrafić, trwają zwykle 2-3 dni po 8 godzin. Ma to pewien sens, gdy już macie doświadczenie, ale na pewno nie, gdy dopiero szukacie pracy. Umawiamy się na maksymalnie kilka lekcji w tygodniu, a pomiędzy nimi macie czas, aby na spokojnie przećwiczyć to, o czym mówimy.
  • Cel to nie tylko nauczenie się analizy danych, ale zatrudnienie. Dlatego staram się przygotować również do rozmowy kwalifikacyjnej. Dostaniecie zadania z takich rozmów, projekty do wykonania, wskazówki, jak napisać CV. Jak dostaniecie pracę, nasza współpraca wciąż jest możliwa i pomogę z konkretnymi zadaniami, które będziecie mieli do zrobienia.
  • Ponieważ płacicie tylko za jedną lekcję, w dowolnym momencie możecie zrezygnować, jeśli poczujecie, że mój sposób przekazywania wiedzy nie trafia do Was. Albo zmieniła się Wasza sytuacja i nie macie już czasu, by kontynuować naukę.
  • Szkolenia modyfikuję w trybie ciągłym. Rozwój R, ale też samego podejścia do analizy danych i uczenia maszynowego jest tak szybki, że program, który ma dwa lata, jest już przestarzały. Zwykle uaktualniam go co kilka miesięcy, dzięki czemu uczycie się tego, co w tym momencie jest uznawane za najlepsze.
  • W data science umiejętność programowania i technik statystycznych jest ważna, ale zdecydowanie co innego jest kluczowe: umiejętność zadawania pytań, tłumaczenia pytań biznesowych na statystyczne, detektywistyczne podejście i krytyczne myślenie. Nie nauczycie się tego na żadnym szkoleniu czy studiach podyplomowych. My będziemy to ćwiczyć na każdej lekcji.

Koszt to 240 zł za 45 minut. Moim zdaniem optymalnie jest umawiać się raz w tygodniu na dwie lekcje od razu. W podanej cenie otrzymujecie tyle materiałów, żebyście mieli co robić między spotkaniami (lekcje z komentarzami, zadania domowe, artykuły, książki, zadania z rozmów kwalifikacyjnych itp.).

Wydatek na całe szkolenie oczywiście nie jest mały. Natomiast jest to inwestycja, która powinna zwrócić się wraz z pierwszą wypłatą. Moim głównym celem jest zrobienia z Was analityków danych -- i to dobrych. Założenie jest takie, że po jakimś czasie (który w dużej mierze zależy od Was) znajdziecie pracę w branży, która jak pewnie wiecie, jest obecnie jedną z najlepiej płatnych.

Jeśli mimo to nie możecie sobie pozwolić na taki wydatek, a pracujecie na uczelni, zapytajcie w sekretariacie, czy jest możliwość sfinansowania szkolenia (wielu moich klientów w ten sposób się rozlicza). Być może też za całe szkolenie zapłaci firma, w której już pracujecie.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2016
Politechnika Wrocławska
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Z Piotrem pracuję już kilka miesięcy. Szkolenia są świetnie zorganizowane i przemyślane. Duża ilość zadań praktycznych, bardzo dobrze wyjaśniona teoria.
Pracuję w IT już długi czas a dzięki Piotrowi z każdą lekcją uczę się nowych rzeczy. Uważam, że jest to bardzo dobrze wykorzystany czas. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Każdy kto podchodził do nauki statystki / środowiska R ma świadomość, że na tle ogromu dostępnych materiałów online, ciężko jest wybrać tą wiedze, która jest aktualna, wiarygodna i zrozumiała. Dodatkowa trudność pojawia się z tym, że każdy startuje z innej bazy wiedzy i większość kursów w stylu Datacamp/Codeacademy jest zbyt prosta. Z drugiej strony, czytanie publikacji źródłowych / książek dedykowanych danej analizie jest zazwyczaj na poziomie specjalistycznych studiów wyższych. W tym względzie, zajęcia z Piotrem są niezastąpione - zagadnienia przedstawione okiem eksperta, z praktycznymi aplikacjami, matematyka odsiana do meritum. Gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Fantastyczny nauczyciel statystyki i programowania. Prawdziwy pasjonat tematu, profesjonalista (z doktoratem z statystyki, specjalizacja to regresja) potrafi zarazić swoim entuzjazmem chyba każdego! Mi bardzo pomógł w analizie danych medycznych, jest „ojcem chrzestnym” kilku moich publikacji naukowych, ale też przy samodzielnej nauce statystyki i R, przez co mogę teraz wykonać większość analizy samodzielnie. Zawsze pomocny, także przy krótkich deadlinach. Korzystam z pomocy od prawie dwóch lat i polecam każdemu znajomemu który chce zacząć przygodę ze / programem R. Moja ocena to 10/10, z niecierpliwością czekam na każdą cotygodniową lekcję!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Bardzo wartościowe zajęcia. Materiały profesjonalnie przygotowane i niezwykle przystępnie zaprezentowane. Serdecznie polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Z Piortkiem współpracuję juz od ponad roku. To wielkie szczęście, że na Niego trafiłam. Zawsze znajdzie dla mnie czas, a do tego zagmartwane zagadnienia potrafi wytłumaczyć w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Myślałam, że nie mam szans jednocześnie nauczyć się i podstaw statystyki i programowania w R. I prawdopodobnie, nie udałoby się, gdyby nie Piotr. Polecam każdemu, zarówno osobie, dla której to wszystko wydaje się czarną magią, jak i osobie, która chciałaby jedynie coś skonsultować. Szkoda, że nie miałam takiego nauczyciela na studiach.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Świetny wykładowca i nauczyciel. Trudne zagadnienia z zakresu programowania w R połączone z ogromną wiedzą z zakresu statystyki są w wykonaniu Piotra bardzo przejrzyste, zrozumiałe i łatwe do przyswojenia. Doskonale opracowany program zajęć i wprowadzenie w tajniki trudnego przedmiotu pozwalają na optymalne przyswojenie materiału szkoleń a w połączeniu z dobrym kontaktem z ludźmi czynią współpracę i naukę przyjemniejszą. Polecam serdecznie! Dziękuję

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2020

Piotr uczy mnie analizy danych z wykorzystaniem R już od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że lekcje z nim to najlepsza inwestycja, jeśli chce się poznać i zrozumieć to środowisko; wiedza warta każdych pieniędzy, podejście profesjonalne. Bardzo się cieszę, że trafiłem na takiego nauczyciela - bardzo polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Współpracuję z Piotrem już od dwóch miesięcy i jedyne co mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Wiedza i objaśnienia są na bardzo głębokim poziomie. W każdej z lekcji temat jest omawiany z wielu stron co pozwala mi zrozumieć temat lepiej i dokładniej. Zadania domowe są dobrze przemyślane i na lekcji gdy przez nie przechodzimy dostaję dużą dawkę informacji i wskazówek jak można na to inaczej spojrzeć. Po prostu bardzo polecam i myślę, że cena jest całkowicie adekwatna do jakości.
Pozdrawiam,
Mateusz

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Piotr prowadzi najlepszą szkołę nauczania z jaką się spotkałem. Jest świetnym nauczycielem, co w wypadku matematyki jest niezwykle istotne. Razem, głównie Piotr, pokonujemy problemy, które ciągle znajduję. Jestem bardzo gorączkowym człowiekiem, a z Piotrem statystka i R staja się zrozumiałe i uporządkowane. Gorąco polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Korepetycje z Piotrem to czysta przyjemność. Posiada spójny program nauczania, co jest naprawdę dużym atutem. Piotr jest też merytorycznym korepetytorem ale też można zauważyć, że ma bogata praktykę, którą też wykłada i tłumaczy w sposób zrozumiały dla osoby początkującym w tym fachu.Zaskoczyć może też fakt jak łatwo, potrafi wręcz wczuć się w dane, a to już jest wartość dodaną do jego konsultacji. Polecam korepetycję z Piotrem z czystym sumieniem

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Profesjonalna wiedza, która niewątpliwie wynika z wiloletniego doświadczenia przy pracy z danymi w środowisku RStudio to zdecydowany atut Piotra. Piotr to prawdziwy Data Scientist. Dzięki regularnym korepetycjom (przez Skypa) i programowaniu w R zgłębiam zagadnienia z dot. analizy danych i uczenia maszynowego. Wszystkie zagadnienia, które poruszamy podczas lekcji Piotr wykłada w sposób lekkostrawny, często odwołując się do życiowych przykładów - prawdziwa wiedza "żywa". Bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Piotr nie tylko ma bardzo szeroką i praktyczną wiedzę w zakresie uczenia maszynowego i jego zastosowania w środowisku R, ale przede wszystkim bardzo dobrze potrafi ją przekazać. Tłumaczy bardzo zrozumiale - uczenie maszynowe staje się prostsze. Zajęcia mieliśmy przez Skype, żałuję obowiązkowej herbaty;), ale poza tym nie doświadczyłem żadnych problemów z tą formą zajęć. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i polecam Piotra.

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Każda lekcja to nowa dawka solidnej wiedzy. Statystyka w takiej formie jest łatwa do przyswojenia nawet dla laika, bazuje na praktycznych przykładach i porównaniach. Pan Piotr jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do każdej lekcji, co ważne, wyczerpująco odpowie również na pytania wychodzące poza materiał. Pozwala to dobrze przygotować się do zawodu data scientista. Korepetycje z takim nauczycielem to sama przyjemność.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Ogromna wiedza i umiejetnosc tlumaczenia prostymi slowami skomplikowanych zagadnien

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Współpraca z Piotrem to zaszczyt! Pełen profesjonalizm i ekspert w jednym.
Konsultacje prowadzone na bardzo wysokim poziomie i jednocześnie w sposób przystępny dla początkujących. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i nie zamierzam rezygnować ;-)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Zdecydowanie polecam konsultacje u Piotra każdemu kto potrzebuje wsparcia zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Trudne zagadnienia wyjaśniane w sposób intuicyjny i bez zbędnych komentarzy. Dzieki temu latwo zrozumiec trudna tematykę i szybko przyswoić material. Duze wsparcie również od strony praktycznej - widać lata pracy na rynku. Niezwykle cenne w przypadku nie-akademickich zagadnień. Dodatkowo mila i bezposrednia atmosfera.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

W okresie od września do grudnia 2017 Piotr udzielał mi korepetycji z zakresu statystyki oraz R/R-studio.
Moim zdaniem Piotr jest osobą doskonale przygotowaną merytorycznie. Jego nieszablonowe podejście do nauczania pozwoliło mi na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy i zrozumienie tematów.
Na podstawie doświadczeń z tych lekcji oraz wyników jakie osiągnąłem po cyklu korepetycji mogę z pełnym przekonaniem zarekomendować Piotra jako godnego polecenia nauczyciela.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Moim zdaniem wypracowane metody nauczania ma na bardzo wysokim poziomie. Potrafi przestawić stosunkowo złożone rzeczy w prosty i zrozumiały sposób. Widać, że się zajmuje statystyką bo to lubi.
Sam trafiłem zupełnie przypadkiem chyba nawet przez ten portal, polecam 10/10.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Piotr jest bardzo kompetentny. Swietnie zna sie na statystyce i na R (co akurat dla mnie jest istotne). Podoba mi sie rowniez to, iz czesto ma nie tylko jeden, ale pare pomyslow jak rozwiazac dany problem. Bardzo polecam. Ocena 6.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Najlepszy korepetytor jakiego możecie znaleźć. Piotr obecnie pomaga mi ze środowiskiem R. Ma niesamowitą wiedzę i wszystko świetnie tłumaczy. Nie mam słów wdzięczności, że zgodził się ze mną pracować. Ocena 6/5.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Świetny nauczyciel, bardzo polecam. Pełny profesjonalizm i wiedza. Piotr okazał się bardzo fajnym człowiekiem, który wie w jaki łatwy sposób wytłumaczyć rzeczy, które są trudne. Statystyka okazała się nie tak trudna jak na początku myślałam.
Bardzo szybki kontakt a wszystkie przedmioty zdane na 5!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Polecam . Profesjonalizm , terminowość i co najważniejsze wiedza

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardo bardzo polecam! Egzamin bez zadnych problemow zdany na 4. Juz po drugim spotakniu statystyka okazala sie przyjemna. Piotr tlumaczy w sposob bardzo przejrzysty, pelen przykladow. Ogromna wiedza!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji oferowanych przez Piotra. Profesjonalne i skrupulatne wytłumaczenie pojęć z zakresu statystyki i programowania oraz bardzo dobrze wykonane, a co za tym idzie wysoko oceniane projekty, będące oznaką dużej wiedzy nauczyciela, mówią same za siebie.
Zdecydowanie POLECAM!!!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Szybki kontakt, sensowne rozwiązanie trudnego zagadnienia z pogranicza statystyki i programowania wykonane w krótkim terminie. Do tego należy dodać wspaniałe wytłumaczenie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam. Dzięki Piotrowi udało mi się zdać dwa ciężkie egzaminy. Bardzo dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia i ma dużą wiedzę. Dobry, bezproblemowy kontakt z uczniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, jasne i czytelne tłumaczenie. Ogromna wiedza zarówno w dziedzinie programowania jak i innych przedmiotów ścisłych. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2015

Dokładnie taka pomoc jakiej szukałam. Bardzo otwarty człowiek o szerokiej wiedzy. Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Polecam Pana Piotra kazdemu, kto ma problemy ze środowiskiem R, to bardzo miły, uczciwy i solidny nauczyciel, odpowiada na każde pytanie a projekt jest wykonany na 100%!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

POLECAM! Szybko sprawnie i dokładnie tak jak chciałem, wszystko wytłumaczone wyjaśnione!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.