Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Tatyana Rudz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Tatyana Rudz

O mnie

Oferuję zajęcia z języka rosyjskiego z native speakerem. Zajęcia prowadzę zarówno online, jak i u ucznia (Poznań i okolice). Posiadam dyplom nauczyciela języka rosyjskiego jako obcego (RKI) wydany przez MGU im. Łomonosowa w Moskwie. Pomogę w nauce języka rosyjskiego, przygotuję do egzaminów językowych na każdym poziomie (TRKI, TELC, egzaminy na uniwersytetach itp.), pomogę w wypracowaniu poprawnej wymowy. Zapewniam dostęp do wszystkich materiałów oraz podręczników w wersji elektronicznej (Google Drive, Miro, EdPuzzle, World Wall, LearnApp, Quizlet). Znam polski na poziomie komunikatywnym, jednak zajęcia (w miarę możliwości ucznia) prowadzę bez użycia "języka-pośrednika". Jako nauczyciel jestem spokojna i opanowana, od 25 lat profesjonalnie zajmuję się muzyką. Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w nauczaniu (korepetycje z gry na akordeonie, praca w szkole muzycznej). Pracowałam również z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Do każdych zajęć podchodzę indywidualnie i gwarantuję, że lekcje ze mną będą interesujące i efektywne.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 07.2014
Białoruska akademia muzyczna
Magister
Akordeon
07.2014 - 11.2016
Białoruski uniwersytet kultury i sztuki
Inżynier
Inżynier dźwięku
01.2021 - 04.2021
MGU im. Łomonosowa
Nauczyciel dyplomowany
Nauczycielka języka rosyjskiego jako obcego
10.2023 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 05.2021
Szkoła muzyczna
04.2021 - aktualnie
Korepetytor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2024

Mega ciekawe lekcje, czas wykorzystywany w pełni. Materiały do zajęć bardzo profesjonalne i różnorodne. Pani Tatyana to osoba ciepła, sympatyczna i ogromnie zaangażowana. Lekcje odbywają się w fajnej atmosferze i są dostosowane do potrzeb i umiejętności. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Pani Tania jest zawsze bardzo zaangażowana w zajęcia, ma przygotowane ciekawe materiały, daje też zadania domowe systematyzujące wiedzę. Ponadto na zajęciach nie jest drętwo, potrafi być bardzo zabawnie, jest też dużo mówienia, co oswaja z językiem. Doceniam również, że czas jest wykorzystywany w pełni, prawie, że co do ostatniej sekundy

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Bardzo polecam zajęcia j.rosyjskiego z Tatianą. Miałem bardzo długą przerwę w nauce języka rosyjskiego ale obecnie dzięki Tatianie czuję jak odzyskuję "siły". Zajęcia są bardzo interesujące i dostosowane do potrzeb kursanta. Bardzo polecam! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2024

Dzięki zajęciom z Panią Tatyaną udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny z języka rosyjskiego (TRKI) na poziomie B2. Zajęcia pozwoliły mi również znacząco poprawić wymowę w języku rosyjskim, a także przełamać barierę językową. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Tatyaną. Zajęcia zawsze są bardzo interesujące i rozwijające, pozwalają nie tylko na poprawę znajomości języka, ale także na lepsze rozumienie kultury i realiów państw, w których język rosyjski jest w powszechnym użyciu. Podczas zajęć Pani Tatyana korzysta nie tylko z podręczników, ale również z własnych materiałów, które urozmaicają naukę języka i sprawiają, że ta staję się jeszcze ciekawsza. Warto również podkreślić, że Pani Tatyana jest niesamowicie miłym człowiekiem - z czystym sercem polecam ją jako korepetytora języka rosyjskiego!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Nie mogłem wyobrazić sobie lepszego nauczyciela języka rosyjskiego niż Pani Tatiana, nie tylko z powodu okazywanego profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do każdej lekcji, ale także z uwagi na niesamowity entuzjazm i otwartość z jakim podchodzi do ucznia. Chodząc na zajęcia do Pani Tatiany, oprócz oczywiście, możliwości poznania technicznej strony nauki jeżyka, mamy także okazje do zaznajomienia się z wieloma nieoczywistymi faktami na temat życia w krajach dawnego ZSRS, z uwagi na naprawdę niepospolitą wiedzę naszej nauczycielki. Szczerze rekomenduję zajęcie u Pani Tatiany i zapewniam, że tak samo jak ja, tak i wy będziecie z przyjemnością uczęszczali na te lekcje.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Języka rosyjskiego zacząłem uczyć się od zera! Dzięki Tatyanie robię szybkie postępy w nauce. Zajęcia są bardzo interesujące, dotyczą życia codziennego, żeby jak najszybciej przyswoić niezbędne słownictwo. Dodatkowo, otrzymuję linki do interaktywnych zadań domowych, które wspierają naukę.
Tatyana jest bardzo kompetentną nauczycielką, z ogromną cierpliwością i spokojem tłumaczy wszelkie niejasności. Jest miłą i serdeczną osobą, przez co zajęcia stają się przyjemnością.
Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Tatyaną! Jest to sumienny i odpowiedzialny nauczyciel, który wychodzi naprzeciw potrzebom ucznia. Zajęcia są różnorodne, dopasowane do poziomu i dopracowane. Co ważne, poza samymi zajęciami Tatyana udostępnia ekstra materiały, np. Quizzlet, dzięki czemu ma się dostęp do lekcji w każdym miejscu. Już kilka zajęć z Tatyaną bardzo pomogło mi w rosyjskim. Last but not least - Tatyana jest przede wszystkim ciepłym i miłym człowiekiem, do którego aż miło jest się logować na zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.