Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Tatyana Rudz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Tatyana Rudz

O mnie

Oferuję zajęcia z języka rosyjskiego z native speakerem. Zajęcia prowadzę zarówno online, jak i u ucznia (Poznań i okolice). Posiadam dyplom nauczyciela języka rosyjskiego jako obcego (RKI) wydany przez MGU im. Łomonosowa w Moskwie. Pomogę w nauce języka rosyjskiego, przygotuję do egzaminów językowych na każdym poziomie (TRKI, TELC, egzaminy na uniwersytetach itp.), pomogę w wypracowaniu poprawnej wymowy. Zapewniam dostęp do wszystkich materiałów oraz podręczników w wersji elektronicznej (Google Drive, Miro, EdPuzzle, World Wall, LearnApp, Quizlet). Znam polski na poziomie komunikatywnym, jednak zajęcia (w miarę możliwości ucznia) prowadzę bez użycia "języka-pośrednika". Jako nauczyciel jestem spokojna i opanowana, od 25 lat profesjonalnie zajmuję się muzyką. Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w nauczaniu (korepetycje z gry na akordeonie, praca w szkole muzycznej). Pracowałam również z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Do każdych zajęć podchodzę indywidualnie i gwarantuję, że lekcje ze mną będą interesujące i efektywne.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 07.2014
Białoruska akademia muzyczna
Magister
Akordeon
07.2014 - 11.2016
Białoruski uniwersytet kultury i sztuki
Inżynier
Inżynier dźwięku
01.2021 - 04.2021
MGU im. Łomonosowa
Nauczyciel dyplomowany
Nauczycielka języka rosyjskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 05.2021
Szkoła muzyczna
04.2021 - aktualnie
Korepetytor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Nie mogłem wyobrazić sobie lepszego nauczyciela języka rosyjskiego niż Pani Tatiana, nie tylko z powodu okazywanego profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do każdej lekcji, ale także z uwagi na niesamowity entuzjazm i otwartość z jakim podchodzi do ucznia. Chodząc na zajęcia do Pani Tatiany, oprócz oczywiście, możliwości poznania technicznej strony nauki jeżyka, mamy także okazje do zaznajomienia się z wieloma nieoczywistymi faktami na temat życia w krajach dawnego ZSRS, z uwagi na naprawdę niepospolitą wiedzę naszej nauczycielki. Szczerze rekomenduję zajęcie u Pani Tatiany i zapewniam, że tak samo jak ja, tak i wy będziecie z przyjemnością uczęszczali na te lekcje.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Języka rosyjskiego zacząłem uczyć się od zera! Dzięki Tatyanie robię szybkie postępy w nauce. Zajęcia są bardzo interesujące, dotyczą życia codziennego, żeby jak najszybciej przyswoić niezbędne słownictwo. Dodatkowo, otrzymuję linki do interaktywnych zadań domowych, które wspierają naukę.
Tatyana jest bardzo kompetentną nauczycielką, z ogromną cierpliwością i spokojem tłumaczy wszelkie niejasności. Jest miłą i serdeczną osobą, przez co zajęcia stają się przyjemnością.
Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Tatyaną! Jest to sumienny i odpowiedzialny nauczyciel, który wychodzi naprzeciw potrzebom ucznia. Zajęcia są różnorodne, dopasowane do poziomu i dopracowane. Co ważne, poza samymi zajęciami Tatyana udostępnia ekstra materiały, np. Quizzlet, dzięki czemu ma się dostęp do lekcji w każdym miejscu. Już kilka zajęć z Tatyaną bardzo pomogło mi w rosyjskim. Last but not least - Tatyana jest przede wszystkim ciepłym i miłym człowiekiem, do którego aż miło jest się logować na zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.