Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski75 - 150 / 60 min

Tatyana Rudz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z języka rosyjskiego z native speakerem :

 • Pomogę w nauce języka rosyjskiego od A0 do C2.
 • Pracuję z dorosłymi , nastolatkami (od 13 lat) i dziećmi dwujęzycznymi (od 7 lat).
 • Pomagam w przygotowaniu do egzaminów , testów (w tym także ТРКИ ) i przygotowaniu do obrony prac dyplomowych związanych z językiem rosyjskim. 
 • Używam aktualnych i interesujących podręczników, w czasie zajęć wykorzystuję również własne materiały i interaktywne zadania. Wszystkie materiały i podręczniki przesyłam w wersji elektronicznej na online tablicy Miro i na Google Drive. 
 • Po każdej lekcji wysyłam interaktywne zadania domowe (ćwiczenia z gramatyki, filmiki z testami na Ed puzzle, fiszki ze słownictwem Quizlet i Word Wall i t.d.) 
 • Pracuję nad powiększeniem słownictwa, pozbyciem się bariery językowej , lepszym rozumieniem języka ze słuchu , czy też poprawią wymowy
 • Podczas swoich zajęć przekazuję również swoim uczniom wiedzę na temat kultury, historii i życia codziennego państw z obszaru poradzieckiego. 
 • Prowadzę zajęcia indywidualne i w grupie (max.2-3 osoby)

Wykształcenie:

 • Dyplom nauczyciela języka rosyjskiego jako obcego (RKI) wydany przez MGU im. Łomonosowa w Moskwie
 • Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, filologia rosyjska
 • Ponad 20 lat profesjonalnie zajmuję się muzyką (skończyłam Akademię Muzyczną w Mińsku) 

Ceny:

 • Próbna lekcja 45 min. online - bezpłatnie 
 • Lekcja indywidualna ONLINE 60 min. - 75 zł
 • Lekcja w grupie ONLINE 60 min (2-3 osoby) - 50 zł
 • Lekcja indywidualna STACJONARNA 60 min. - 100-150 zł

Posiadam ponad 13-letnie doświadczenie w nauczaniu. Pracowałam również z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dobrze znam język polski, jednak staram się prowadzić swoje zajęcia w całości po rosyjsku, aby przyzwyczajać uczniów do brzmienia języka. Jako nauczyciel jestem spokojna i opanowana. Na moich lekcjach panuje fajna, przyjemna i bezstresowa atmosfera. 

Wystawiam fakturę 

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Tatyana Rudz
Podolany, Poznan
60-476 Polska
NIP: 6182196784

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 07.2014
Białoruska akademia muzyczna
Magister
Akordeon
07.2014 - 11.2016
Białoruski uniwersytet kultury i sztuki
Inżynier
Inżynier dźwięku
01.2021 - 04.2021
MGU im. Łomonosowa
Nauczyciel dyplomowany
Nauczycielka języka rosyjskiego jako obcego
10.2023 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 05.2021
Szkoła muzyczna
04.2021 - aktualnie
Korepetytor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2024

Mega ciekawe lekcje, czas wykorzystywany w pełni. Materiały do zajęć bardzo profesjonalne i różnorodne. Pani Tatyana to osoba ciepła, sympatyczna i ogromnie zaangażowana. Lekcje odbywają się w fajnej atmosferze i są dostosowane do potrzeb i umiejętności. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Pani Tania jest zawsze bardzo zaangażowana w zajęcia, ma przygotowane ciekawe materiały, daje też zadania domowe systematyzujące wiedzę. Ponadto na zajęciach nie jest drętwo, potrafi być bardzo zabawnie, jest też dużo mówienia, co oswaja z językiem. Doceniam również, że czas jest wykorzystywany w pełni, prawie, że co do ostatniej sekundy

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Bardzo polecam zajęcia j.rosyjskiego z Tatianą. Miałem bardzo długą przerwę w nauce języka rosyjskiego ale obecnie dzięki Tatianie czuję jak odzyskuję "siły". Zajęcia są bardzo interesujące i dostosowane do potrzeb kursanta. Bardzo polecam! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2024

Dzięki zajęciom z Panią Tatyaną udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny z języka rosyjskiego (TRKI) na poziomie B2. Zajęcia pozwoliły mi również znacząco poprawić wymowę w języku rosyjskim, a także przełamać barierę językową. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Tatyaną. Zajęcia zawsze są bardzo interesujące i rozwijające, pozwalają nie tylko na poprawę znajomości języka, ale także na lepsze rozumienie kultury i realiów państw, w których język rosyjski jest w powszechnym użyciu. Podczas zajęć Pani Tatyana korzysta nie tylko z podręczników, ale również z własnych materiałów, które urozmaicają naukę języka i sprawiają, że ta staję się jeszcze ciekawsza. Warto również podkreślić, że Pani Tatyana jest niesamowicie miłym człowiekiem - z czystym sercem polecam ją jako korepetytora języka rosyjskiego!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Nie mogłem wyobrazić sobie lepszego nauczyciela języka rosyjskiego niż Pani Tatiana, nie tylko z powodu okazywanego profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania do każdej lekcji, ale także z uwagi na niesamowity entuzjazm i otwartość z jakim podchodzi do ucznia. Chodząc na zajęcia do Pani Tatiany, oprócz oczywiście, możliwości poznania technicznej strony nauki jeżyka, mamy także okazje do zaznajomienia się z wieloma nieoczywistymi faktami na temat życia w krajach dawnego ZSRS, z uwagi na naprawdę niepospolitą wiedzę naszej nauczycielki. Szczerze rekomenduję zajęcie u Pani Tatiany i zapewniam, że tak samo jak ja, tak i wy będziecie z przyjemnością uczęszczali na te lekcje.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Języka rosyjskiego zacząłem uczyć się od zera! Dzięki Tatyanie robię szybkie postępy w nauce. Zajęcia są bardzo interesujące, dotyczą życia codziennego, żeby jak najszybciej przyswoić niezbędne słownictwo. Dodatkowo, otrzymuję linki do interaktywnych zadań domowych, które wspierają naukę.
Tatyana jest bardzo kompetentną nauczycielką, z ogromną cierpliwością i spokojem tłumaczy wszelkie niejasności. Jest miłą i serdeczną osobą, przez co zajęcia stają się przyjemnością.
Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Tatyaną! Jest to sumienny i odpowiedzialny nauczyciel, który wychodzi naprzeciw potrzebom ucznia. Zajęcia są różnorodne, dopasowane do poziomu i dopracowane. Co ważne, poza samymi zajęciami Tatyana udostępnia ekstra materiały, np. Quizzlet, dzięki czemu ma się dostęp do lekcji w każdym miejscu. Już kilka zajęć z Tatyaną bardzo pomogło mi w rosyjskim. Last but not least - Tatyana jest przede wszystkim ciepłym i miłym człowiekiem, do którego aż miło jest się logować na zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.