Rami Egiptolak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na moje prywatne lekcje z produkcji dźwięku do filmu!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstaje magia dźwięku w filmach? Jak tworzy się te wszystkie efekty dźwiękowe, a może zastanawia cię, co to jest Foley i jak się to robi?

Może jesteś filmowcem albo edytorem wideo, który chciałby wejść w świat dźwięku? Może też po prostu interesuje cię tworzenie dźwięku do filmu, albo masz talent muzyczny i techniczny i chcesz rozszerzyć swoje umiejętności. 

Wiecej omne i o mojej pracy tutaj: https://bit.ly/4bc9osz

Jako inżynier oraz producent dźwiękowy, chciałbym podzielić się z Tobą tą fascynacją dziedziną. Nauczę Cię, jak tworzyć dźwiękowe krajobrazy, jak używać mikrofonów, a także jak miksować dźwięki, aby wzmocnić historię opowiedzianą na ekranie.Przejdziemy przez tematy takie jak sound design, efekty dźwiękowe (SFX), postprodukcja dźwięku, miksowanie dźwięku do filmu oraz obsługa programów Pro Tools i Ableton.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, po prostu wyślij mi wiadomość, a umówimy się na darmową rozmowę online, abyśmy mogli lepiej się poznać i omówić Twoje potrzeby.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2014 - aktualnie
University Of Westminster, London, UK
Magister
01.2019 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2024

Trafiłam na Ramiego z polecenia i jestem zachwycona.Lekcje języka arabskiego z takim nauczycielem to czysta przyjemność,super pedagog z dogłębną znajomością kultury arabskiej a do tego bardzo ciekawy,pozytywny człowiek.Bardzo polecam.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Bardzo polecam! Można poznawać kulturę i obyczaje Egiptu i uczyć się języka w luźniej atmosferze, dla mnie to dużo ciekawsze niż nauka z podręcznika. Dodatkowo wspólne zainteresowania sprawiają, że lekcje są ciekawe a czas mija błyskawicznie.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Ogromną zaletą nauki z native speakerem Rami Abdou jest możliwość poznania praktycznego języka, co tak jak np. w moim przypadku, można bardzo szybko wykorzystać w użyciu. Dodatkowo płynna znajomość jęz. polskiego pozwala Ramiemu w prosty i bezpośredni sposób wytłumaczyć wątpliwości językowe oraz przekazać wiele bieżących informacji na tematy społeczne i kulturowe.
Wiedzę przekazuje mi w przystępny dla mnie sposób, właściwie dopasowując jej zakres do moich potrzeb i jego tempo do moich możliwości przyswajania materiału.
Dzięki temu, że nauka przebiega przy wykorzystaniu Skypa mogę bardzo elastycznie dopasować lekcje do moich wolnych godzin podczas dnia.
Zdecydowanie zachęcam do nauki z Rami Abdou.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.