Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Rami Abdou

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Rami Abdou

O mnie

Cześć!Udzielam lekcje z dialektu Egipskiego oraz podstawy arabskiego klasycznego (Fusha) dla osób zainteresowanych tym aby sie szybko nauczyć mówić w języku (nie koniecznie pisanie w nim).Jeśli interesuje cie aby mówić w języku Arabskim w dialekcie Egipskim, chętnie cie poprowadzę. Zwykle prowadzę lekcje online: na Skypie lub na Zoomie. Jest to szybsze oraz sprawniejsze.Jestem native speakerem obydwu języków ze względu na moje mieszkane pochodzenie Egipsko-Polskie. Mowie płynnie po Polsku, Arabsku jak i tez po Angielsku. Myślę ze to ułatwia sposób przekazania informacji i nauczenia Polaków Arabskiego.Prowadze zajęcia w ciekawy, łatwy sposób, gdzie szybko sie nauczysz poslugiwac sie jezykiem.Pozdrawiam!

Rami

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2014 - aktualnie
University Of Westminster, London, UK
Magister
01.2019 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Ogromną zaletą nauki z native speakerem Rami Abdou jest możliwość poznania praktycznego języka, co tak jak np. w moim przypadku, można bardzo szybko wykorzystać w użyciu. Dodatkowo płynna znajomość jęz. polskiego pozwala Ramiemu w prosty i bezpośredni sposób wytłumaczyć wątpliwości językowe oraz przekazać wiele bieżących informacji na tematy społeczne i kulturowe.
Wiedzę przekazuje mi w przystępny dla mnie sposób, właściwie dopasowując jej zakres do moich potrzeb i jego tempo do moich możliwości przyswajania materiału.
Dzięki temu, że nauka przebiega przy wykorzystaniu Skypa mogę bardzo elastycznie dopasować lekcje do moich wolnych godzin podczas dnia.
Zdecydowanie zachęcam do nauki z Rami Abdou.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.