Rami Egiptolak

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Hej!

Udzielę korepetycji z języka arabskiego oraz dialektu egipskiego.Zaletą nauki dialektu egipskiego jest jego popularność dzięki bogatej kulturze filmowej i muzycznej, która rozprzestrzeniła się w krajach Północnej Afryki i na Bliskim Wschodzie od lat.

Jestem native speakerem języka arabskiego, wychowałem się w rodzinie egipsko-polskiej. Połowę życia spędziłem w Egipcie, drugą połowę w Polsce oraz w Anglii.

Na lekcjach nauczę Cię praktycznej mowy oraz przekażę informacje o kulturze. Czytanie i pisanie również będą uwzględnione.

Dla studentów, ludzi biznesu, pasjonatów kultury lub tych, którzy chcieliby się przygotować do podróży.

Zapraszam na spotkania ze mną, Egiptolakiem - czyli w połowie Egipcjaninem, w połowie Polakiem. :) Rami

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2014 - aktualnie
University Of Westminster, London, UK
Magister
01.2019 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2024

Trafiłam na Ramiego z polecenia i jestem zachwycona.Lekcje języka arabskiego z takim nauczycielem to czysta przyjemność,super pedagog z dogłębną znajomością kultury arabskiej a do tego bardzo ciekawy,pozytywny człowiek.Bardzo polecam.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Bardzo polecam! Można poznawać kulturę i obyczaje Egiptu i uczyć się języka w luźniej atmosferze, dla mnie to dużo ciekawsze niż nauka z podręcznika. Dodatkowo wspólne zainteresowania sprawiają, że lekcje są ciekawe a czas mija błyskawicznie.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Ogromną zaletą nauki z native speakerem Rami Abdou jest możliwość poznania praktycznego języka, co tak jak np. w moim przypadku, można bardzo szybko wykorzystać w użyciu. Dodatkowo płynna znajomość jęz. polskiego pozwala Ramiemu w prosty i bezpośredni sposób wytłumaczyć wątpliwości językowe oraz przekazać wiele bieżących informacji na tematy społeczne i kulturowe.
Wiedzę przekazuje mi w przystępny dla mnie sposób, właściwie dopasowując jej zakres do moich potrzeb i jego tempo do moich możliwości przyswajania materiału.
Dzięki temu, że nauka przebiega przy wykorzystaniu Skypa mogę bardzo elastycznie dopasować lekcje do moich wolnych godzin podczas dnia.
Zdecydowanie zachęcam do nauki z Rami Abdou.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.