Rami Egiptolak

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Muzyka65 / 45 min

Rami Egiptolak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Hej!

Jeśli chcesz wejść w świat produkcji dźwiękowej, dźwięku do filmu lub nauczyć się tworzyć utwory w komputerze, chętnie Ci pomogę i poprowadzę.

Jeśli śpiewasz i chcesz nauczyć się nagrywać swój własny głos, podstaw nagrywania dźwięku oraz jego produkcji, oraz jeśli chcesz zrealizować swoje pomysły tak, aby brzmiały pięknie, nauczę Cię, jak to zrobić.

Jeśli już pracujesz na Abletonie i chcesz osiągnąć więcej lub masz problemy z miksowaniem i nie wychodzi Ci dobrze, mogę Ci pomóc.

Jeśli interesujesz się muzyką elektroniczną i chcesz nauczyć się obsługi Abletona oraz produkować muzykę, chętnie Cię poprowadzę i pokażę, jak można zrealizować i tworzyć interesujące dźwięki oraz całe utwory.

Zapraszam na 15 minutowa darmowe spotkanie aby poznac twoje potrzeby oraz porozmawiac o tym co chcesz osiagnac.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2014 - aktualnie
University Of Westminster, London, UK
Magister
01.2019 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2024

Trafiłam na Ramiego z polecenia i jestem zachwycona.Lekcje języka arabskiego z takim nauczycielem to czysta przyjemność,super pedagog z dogłębną znajomością kultury arabskiej a do tego bardzo ciekawy,pozytywny człowiek.Bardzo polecam.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Bardzo polecam! Można poznawać kulturę i obyczaje Egiptu i uczyć się języka w luźniej atmosferze, dla mnie to dużo ciekawsze niż nauka z podręcznika. Dodatkowo wspólne zainteresowania sprawiają, że lekcje są ciekawe a czas mija błyskawicznie.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Ogromną zaletą nauki z native speakerem Rami Abdou jest możliwość poznania praktycznego języka, co tak jak np. w moim przypadku, można bardzo szybko wykorzystać w użyciu. Dodatkowo płynna znajomość jęz. polskiego pozwala Ramiemu w prosty i bezpośredni sposób wytłumaczyć wątpliwości językowe oraz przekazać wiele bieżących informacji na tematy społeczne i kulturowe.
Wiedzę przekazuje mi w przystępny dla mnie sposób, właściwie dopasowując jej zakres do moich potrzeb i jego tempo do moich możliwości przyswajania materiału.
Dzięki temu, że nauka przebiega przy wykorzystaniu Skypa mogę bardzo elastycznie dopasować lekcje do moich wolnych godzin podczas dnia.
Zdecydowanie zachęcam do nauki z Rami Abdou.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.