Andrzej WYKŁADOWCA-PRAKTYK

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków (Centrum)
Tarnów
Nowy Sącz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W czasie kwarantanny lekcje online, za pomocą programów Skype, Anydesk albo Zoom. 

Firma LORD zaprasza na zajęcia z matematyki na różnych poziomach. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych z uczniami, studentami oraz doktorantami. Nasz zespół składa się tylko i wyłącznie z ludzi doświadczonych, w większości ze stopniami naukowymi, czynnych nauczycieli szkolnych i akademickich. W naszym zespole jest wykładowca uznanej uczelni wyższej, jak również egzaminator CKE i nauczyciel znanej szkoły w Krakowie.Korepetycje i kursy: semestralne, ale i przyspieszone z matematyki w zakresie: szkoła (podstawowa, gimnazjum, liceum) i studia (analiza matematyczna – ciągi i szeregi liczbowe, rachunek różniczkowy funkcji jednej i wielu zmiennych, całki, całki podwójne, całki potrójne, liczby zespolone, macierze i wyznaczniki, układy równań liniowych, równania różniczkowe zwyczajne, matematyka dyskretna, funkcje analityczne, rachunek prawdopodobieństwa, wstęp do statystyki), liceum, przygotowanie do matury oraz gimnazjum, przygotowanie do egzaminów. Miła i bezstresowa atmosfera. Bezpieczna i znana lokalizacja. Atrakcyjne ceny.Courses, lectures and help in mathematics and its applications. School and university. Analysis, algebra, probability, statistics,optimization, topology, logics. Financial mathematics and its applications in economy and management.Helping (tutoring) in writing diploma works.Aktualnie prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu: Matematyka wyższa :- analiza matematyczna- algebra liniowa z geometrią i algebra ogólna- topologia- równania różniczkowe i układy dynamiczne- optymalizacja i teoria sterowania- rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna- wstęp do matematyki i logika- zastosowania matematyki- dydaktyka matematyki, przygotowanie do prowadzenia lekcji, konspektu, przygotowanie do prowadzenia zajęć na uczelni wyższej.- konsultacje z matematyki: dla uczniów, dla studentów i dla dorosłych w zadaniach w ich pracy.Zastosowania matematyki w ekonomii i zarządzaniu:- badania operacyjne- ekonometria- ekonomia matematyczna- matematyka finansowa.
Masz zaległości w szkole? Dołożymy starań by je nadrobić! Twój nauczyciel nie ma dla ciebie czasu?
Odpowiemy na to, czego potrzebujesz. Nudzisz się w szkole, chciałbyś się rozwinąć, ukierunkować na naukę albo na zastosowanie matematyki? Mamy na to program. Sesja coraz bliżej, a czujesz, że nie zdasz egzaminu? My ci pomożemy! Zazwyczaj niemal każdy przypadek jest do uratowania, wystarczy przynajmniej parę dni czasu.Chcesz się nauczyć jakiegoś działu matematyki? Masz problem w pracy, który zahacza o matematykę? To jest to, co lubimy.Prowadzimy konsultacje w zakresie pracy dyplomowej z matematyki i jej zastosowań. Nie piszemy prac za studenta, ale zapewniamy ciągłą pomoc w jej ukończeniu. Doradzimy kierunek, dobierzemy źródła, zapobiegniemy przestojom, sprawdzimy, skorygujemy błędy.Uwaga. Praca nie jest stricte z matematyki, ale jest z nią jakoś związana? Zadzwoń lub napisz, wykonywaliśmytakie projekty wiele razy, pomożemy.Uwaga. Zajęcia możliwe w języku angielskim. Wszyscy członkowie zespołu płynnie operują tym językiem, a mamy również osobno specjalistę w tym zakresie.Note that all the courses can be given in English. All members of our team can speak and teach in English.tel.: (pracownicy dyżurują w godzinach 18-21, wiadomości tekstowe odbierane non-stop) 606 678 467
adres: Budynek II LO w Krakowie, ulica Jana III Sobieskiego 9 termin i cena: do ustalenia (preferowane terminy: od piątku do niedzieli)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 05.2014
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Kursy i szkolenia
.
Pracownik PAN
01.2010
Egzaminator CKE
05.2013
Sabre Academy
Doświadczenie
09.1999 - aktualnie
Nauczyciel
05.2010 - aktualnie
4D Group
03.2011 - 01.2016
IF PAN
02.2016 - 01.2018
Alpha Polska
10.2016 - 11.2017
Maspex Wadowice
Kompleksowe analizy danych (w tym tzw. big data) , predykcja, wizualizacja, klasyfikacja
01.2017 - aktualnie
Korki
nauczyciel przedmiotów: matematyka, matematyka wyższa statystyka, programowanie, informatyka, j. angielski, biologia, pedagogika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2023

Polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2023

Bardzo dobry nauczyciel! Bardzo polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2022

Pan Andrzej to wysokiej klasy specjalista z dziedziny programowania. Jego uwagi i korekty do programów bardzo dużo wniosły. Polecam wszystkim !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Bardzo pomocny i kompetentny korepetytor. Dużo zawdzięczam! :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2022

Korepetytor pomógł mi w pracy z socjologii - wykazał się dużą cierpliwością i zaangażowaniem - polecam!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Skorzystałem z pomocy w zakresie ekonomii matematycznej. Mój materiał był specyficzny i mało kto chciał się podjąć wyzwania. Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze a co najważniejsze dobrze mnie przygotowały do egzaminu który zdałem. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Wyrażam bardzo pozytywną opinię, korepetytor bardzo pomocny i z dużą chęcią współpracy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Skorzystałem z pomocy na temat Elementów Kryptografii.
Miałem bardzo mało czasu na wykonanie kilku zadań, więc odezwałem się do Pana w sprawie rozwiązania zadań. Pomoc okazała się strzałem w 10. Bardzo profesjonalne podejśćie do klienta oraz szybka i sprawna usługa.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Bardzo dobry nauczyciel! Polecam

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Pan Marek świetnie mnie przygotował do matury, bardzo polecam. Dzięki niemu zaczęłam z 2 i 3 dostawać same 4 i 5 i uwierzyłam w siebie
Dobra cena i łatwy kontakt

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Zgadzam się w 100% z przedmówcami. Z czystym sercem i pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Marka! To świetny nauczyciel, z niesamowitym podejściem do ucznia na każdym poziomie wiedzy. Lekcje odbywały się w przemiłej atmosferze, a nauka matematyki była dla mnie przyjemnością. Najtrudniejsze dla mnie działy Pan Marek potrafił mi wytłumaczyć w bardzo prosty i przystępny sposób. Dzięki Niemu maturę rozszerzoną z matematyki napisałam na 86%,dzieki czemu dostałam się na upragniony kierunek studiów.
Gorąco polecam Pana Marka!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

dzięki tym lekcjom nauczyłem się programować i dziś pracuje w dużej firmie IT polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Polecam Pana Marka z czystym sumieniem.
Dzięki jego pomocy dostałem się na wymarzone studia.
Napisałem matematykę rozszerzoną na 90% co bez jego korepetycji nie byłoby możliwe.
Jest to nauczyciel z wielka pasją. Każde zajęcia były prowadzone w sposób indywidualny i w bardzo miłej atmosferze.
Pan Marek motywował mnie do nauki dzięki czemu osiągnąłem wymarzony cel.
Polecam i zawsze będę polecał tego nauczyciela.
Jeśli naprawę zależy Ci na wysokim wyniku z matury rozszerzonej, ale i podstawowej to koniecznie skorzystaj z pomocy Pana Marka. Wszystko jest tłumaczone w sposób logiczny i zrozumiały.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Polecam! Panowie nauczyciele bardzo się starają, duża wiedza i spokój. Plus za świetny kontakt

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.