Natalia Rychter

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Śródmieście +4)

Natalia Rychter

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Natalia Rychter

O mnie

Poza studiami, jestem instruktorem sportów wodnych windsurfingu i kitesurfingu, a zimą instruktorem nart. W wolnym czasie uprawiam wspinaczkę, biegam i czytam książki. Lubię pomagać ludziom, działam charytatywnie w organizacji studenckiej, która zrzesza zagranicznych studentów przyjeżdżających do Polski. Interesuje mnie fotografia i fizjoterapia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2018
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
10.2018 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Big Data
Kursy i szkolenia
06.2016
Certyfikat AutoCAD 1X5464XXE0 (2016)
05.2019
B2 First (FCE) – CEFR level B2 (2019)
Doświadczenie
07.2017 - 07.2017
PZL – Świdnik Leonardo Helicopters Company
Poznanie technologii i procesu produkcji; Podstawy systemu SAP; Poznanie norm jakościowych.
09.2017 - 09.2017
Braster S.A. w Warszawie
Poszukiwanie polskich norm i dyrektyw prawnych niezbędnych do wprowadzenia produktu medycznego na rynek Brazylii; Stworzenie analizy konkurencji pod względem podobieństw innych produktów medycznych do produktu Braster.
03.2018 - 07.2018
AXA UBEZPIECZENIA
Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.
10.2018 - 06.2019
HAYS POLSKA
Wzmacnianie wizerunku firmy i reprezentowanie oferty pracodawcy na uczelni, m.in. poprzez aktywny udział w targach pracy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Natalią. Profesjonalne podejście, wsłuchuje się w potrzeby ucznia tak aby lekcje były maksymalnie efektywne, dobra atmosfera w trakcie zajęć i co najważniejsze wszystko co wymagało wytłumaczenia zostało wyjaśnione i miało odzwierciedlenie w bardzo dobrej ocenie ze sprawdzianu na koniec. Serdecznie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Natalii. Chwali bardzo dobrą atmosferę i przede wszystkim efekty pracy. Chemia stała się dla niego łatwiejsza i chętniej się do niej zabiera. Jako rodzic doceniam kontakt ze strony prowadzącej i precyzyjne informacje, których udziela odnośnie korepetycji, jak również propozycje dalszej współpracy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Córka bardzo zadowolona z zajęć, zawsze wraca z uśmiechem na twarzy. Dzięki Pani Natalii Wiktoria nie ma problemów z rozszerzoną fizyką oraz chemią na poziomie ponadgimnazjalnym, pomaga jej też czasami w matematyce.
Pani Natalia jest zawsze miła oraz uśmiechnięta, z wytrwałością tłumaczy każde zagadnienie. Moja córka bardzo poleca

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Panią Natalię. Zawsze przygotowana, punktualna. Bardzo ciepła, cierpliwa. Fajne materiały przesyłane dziecku podsumowujące temat. I to z obrazkami ;-) korzystaliśmy z lekcji chemii na poziomie 8 klasy sp. Pozdrawiamy, Kasia i Ada

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Pani Natalia jest wspaniałą korepetytorką. Ma dużo cierpliwości, nie akceptuje ze strony ucznia ściemy, potrafi prowadzić zajęcia utrzymując równocześnie dyskretny kontakt z rodzicami, a przy tym jest supertaktowna i stoicko spokojna nawet tam, gdzie normalny korepetytor gryzłby ścianę i płakał z rozpaczy.
Czy mam dodawać, że jest kompetentna nie tylko w chemii, ale też w praktycznie wszystkich przedmiotach ścisłych? Może to oczywistość, ale wolę dopisać - jest doskonała i wymiata nie tylko w sole, kwasy i wiązania, ale też w sieczne, styczne, probabilistykę i kantowską logikę.
Ma przy tym Pani Natalia wielką biegłość w technikach zdalnego nauczania, dzięki czemu w czasach epidemii nie ma problemu z prowadzeniem zajęć, a młodzież w wieku przedpoborowym szybciej i chętniej się uczy, nie czując obciachu nieposprzątanego pokoju.
Reasumując - ze szczerym sercem polecam Panią Natalię, mając nadzieję, że jej popularność nie wzrośnie do poziomu niedostępności...

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Dzięki Pani Natalii mój syn nie podchodzi już do nauki, jak do zła koniecznego, a my mamy pewność, że jest przygotowany do sprawdzianu. Pani Natalia uczy go matematyki, fizyki i chemii. Zarówno po polsku, jak i po angielsku. Jest sumienna, punktualna i zawsze przygotowana do zajęć.
Bardzo polecamy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Dzięki Natalii mój syn oswoił chemię i zdał bardzo dobrze egzamin ósmoklasisty z matematyki. Odpowiedzialna, miła i kompetentna. Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, w efekcie dziecko uczy się chętnie i ma coraz lepsze oceny. Zawsze bardzo chętna do pomocy, kontaktowa i bezproblemowa. Bardzo dziękujemy! Kasia i Maciek :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.