Natalia Rychter

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Organizuję kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty i matury podstawowej z matematyki

Zapisy na kursy grupowe 2 – 3 osoboweo

- cena za osobę (egzamin ósmoklasisty):
grupa 2 osobowa: 45 zł/h
grupa 3 osobowa: 40 zł/ho

- cena za osobę (matura podstawowa):
grupa 2 osobowa: 50 zł/h
grupa 3 osobowa: 45 zł/h

- terminy:

w tygodniu:

poniedziałki i środy godzina 15:00 (egzamin ósmoklasisty)
wtorki i czwartki godzina 18:00 (matura podstawowa)

w weekendy:

sobota i niedziela godzina 15:00 (egzamin ósmoklasisty)
sobota i niedziela godzina 16:00 (matura podstawowa)

- zajęcia są prowadzone online przez tablicę interaktywną

- dostęp do materiałów przygotowawczych do egzaminu

- korzyści z zajęć: motywacja w grupie, efektywność ze względu na mało liczną grupę, dostępność do materiałów, profesjonalizm i zadowalające wyniki

Informację o nauczycielu:
7 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji indywidualnych
2 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji online
indywidualne podejście do każdego ucznia

zapisy do 31.01.2021 (niedziela)

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 16:00
Wtorek18:00 - 19:00
Środa15:00 - 16:00
Czwartek18:00 - 19:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota15:00 - 17:00
Niedziela15:00 - 17:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2018
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
10.2018 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Big Data
Kursy i szkolenia
06.2016
Certyfikat AutoCAD 1X5464XXE0 (2016)
05.2019
B2 First (FCE) – CEFR level B2 (2019)
Doświadczenie
07.2017 - 07.2017
PZL – Świdnik Leonardo Helicopters Company
Poznanie technologii i procesu produkcji; Podstawy systemu SAP; Poznanie norm jakościowych.
09.2017 - 09.2017
Braster S.A. w Warszawie
Poszukiwanie polskich norm i dyrektyw prawnych niezbędnych do wprowadzenia produktu medycznego na rynek Brazylii; Stworzenie analizy konkurencji pod względem podobieństw innych produktów medycznych do produktu Braster.
03.2018 - 07.2018
AXA UBEZPIECZENIA
Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.
10.2018 - 06.2019
HAYS POLSKA
Wzmacnianie wizerunku firmy i reprezentowanie oferty pracodawcy na uczelni, m.in. poprzez aktywny udział w targach pracy.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Pani Natalia jest najlepszym korypetytorem jakiego można sobie życzyć. Wykłada wszystko jasno, zrozumiale i do skutku. Jest wspaniałą , wyrozumiałą i sympatyczną nauczycielką. Macieja uczy chemii( klasa 1 a obecnie 2 LO). Jestem mega zadowolona, syn także. Polecam bardzo, z czystym sumieniem. Jak dla nas, nie ma lepszej osoby od Pani Natalii w tłumaczeniu chemii.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Pani Natalia prowadzi zajęcia w sposób jasny i zrozumiały. Córka jest bardzo zadowolona z lekcji fizyki. Polecam zajęcia.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Świetny nauczyciel! Zdecydowałam się na pomoc z chemii dla córki, bo w szkole nie było merytocznego prowadzenia lekcji. Nagle okazało się, że chemia jest logiczna i zrozumiała. Pani Natalia tłumaczy zagadanienia w sposób bardzo przystępny. Jesteśmy obie bardzo zadowolone.
Zachęcam do spróbowania nauki z Panią Natalią, będzie to bardzo dobrze spożytkowany czas i pieniądze.
Pani Natalio, dziękujemy!
Magda mama Oli

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Polecam bardzo. Tematy są tłumaczone bardzo jasno i nie ma problemu z ponownym wytłumaczeniem tematu. Zadania są tłumaczone w zrozumiały sposób. Bardzo miła atmosfera. Dzięki Pani polepszają się oceny z matematyki.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Bardzo polecam Panią Natalię. Syn po bardzo krótkim czasie zajęć poprawił oceny chemii. Często zaczął brać udział w lekcjach szkolnych co też wpłynęło na jego oceny. Materiał przez Panią Natalię tłumaczony jest do skutku. Jestem ogromnie wdzięczna .

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Bardzo polecam korepetycje z panią Natalią. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze i wszystkie zagadnienia są dokładnie wytłumaczone. Podczas lekcji przerabiamy różnego rodzaju zadania, dzięki temu uczę się pewnych schematów rozwiązywania. Jestem w drugiej klasie liceum na profilu rozszerzonej chemii i bardzo polecam panią Natalię

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Serdecznie polecam panią Natalię. Z korepetycji z chemii korzysta moja córka w I klasie liceum, ktora jest bardzo zadowolona. Omawiane tematy rozumie co przekłada się na lepsze oceny - chemia nie jest już dla niej wrogiem.
Córka, ale również i ja jesteśmy na tak i bardzo zadowolone z wyników.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Jestem zadowolona z korepetycji dla córki (chemia, klasa II liceum) - córce bardzo to tłumaczenie pani Natalii odpowiada, mówi, że gdyby tak przedstawiała materiał nauczycielka z chemii, córka nie potrzebowałaby korepetycji...Metoda prowadzenia zajęć też świetna (online, nowoczesne narzędzia - udostępniony widok z tableta, gdzie pani Natalia pisze, jednocześnie tłumacząc), dodatkowe materiały, zadania domowe, to wszystko składa się na ocenę bardzo dobrą od nas (po pół roku korepetycji).

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Serdecznie polecam panią Natalię. Korzystamy z córką z 7 klasy w zakresie matematyki. Oceny od razu lepsze, córka materiał rozumie a nie odtwarza bezmyślnie albo zgaduje. Duża tu zasługa pani Natalii, która kładzie nacisk na zrozumienie. I ja jestem bardzo za i na tak.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Pani Natalia jest zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje trudność materiału do możliwości ucznia. Zajęcia zaczynają się i kończą o czasie. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2020

Polecam p. Natalię z czystym sumieniem.
Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć z matematyki. Odkąd uczęszcza na korepetycje nie ma problemów z matematyka w szkole.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pani Natalia pomagała córce w zajęciach z matematyki na poziomie szkoły średniej. Zajęcia prowadzone profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Efekty pracy widoczne w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam.

avatar
Uljana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Córka jest bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć/chemii, ocenia zajęcia jako bardzo pomocne i chwali świetny kontakt z Panią/liczymy na dłuższą współpracę i pomoc. DZIĘKUJEMY

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Syn uczył się z panią Natalią do poprawy tematu: Chemia opakowań i odzieży. Syn zadowolony, operacja zakończona sukcesem :) Pani Natalia jest osobą sumienną, konkretną, dobrze przekazuje wiedzę. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Natalią. Profesjonalne podejście, wsłuchuje się w potrzeby ucznia tak aby lekcje były maksymalnie efektywne, dobra atmosfera w trakcie zajęć i co najważniejsze wszystko co wymagało wytłumaczenia zostało wyjaśnione i miało odzwierciedlenie w bardzo dobrej ocenie ze sprawdzianu na koniec. Serdecznie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Natalii. Chwali bardzo dobrą atmosferę i przede wszystkim efekty pracy. Chemia stała się dla niego łatwiejsza i chętniej się do niej zabiera. Jako rodzic doceniam kontakt ze strony prowadzącej i precyzyjne informacje, których udziela odnośnie korepetycji, jak również propozycje dalszej współpracy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Córka bardzo zadowolona z zajęć, zawsze wraca z uśmiechem na twarzy. Dzięki Pani Natalii Wiktoria nie ma problemów z rozszerzoną fizyką oraz chemią na poziomie ponadgimnazjalnym, pomaga jej też czasami w matematyce.
Pani Natalia jest zawsze miła oraz uśmiechnięta, z wytrwałością tłumaczy każde zagadnienie. Moja córka bardzo poleca

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Panią Natalię. Zawsze przygotowana, punktualna. Bardzo ciepła, cierpliwa. Fajne materiały przesyłane dziecku podsumowujące temat. I to z obrazkami ;-) korzystaliśmy z lekcji chemii na poziomie 8 klasy sp. Pozdrawiamy, Kasia i Ada

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Pani Natalia jest wspaniałą korepetytorką. Ma dużo cierpliwości, nie akceptuje ze strony ucznia ściemy, potrafi prowadzić zajęcia utrzymując równocześnie dyskretny kontakt z rodzicami, a przy tym jest supertaktowna i stoicko spokojna nawet tam, gdzie normalny korepetytor gryzłby ścianę i płakał z rozpaczy.
Czy mam dodawać, że jest kompetentna nie tylko w chemii, ale też w praktycznie wszystkich przedmiotach ścisłych? Może to oczywistość, ale wolę dopisać - jest doskonała i wymiata nie tylko w sole, kwasy i wiązania, ale też w sieczne, styczne, probabilistykę i kantowską logikę.
Ma przy tym Pani Natalia wielką biegłość w technikach zdalnego nauczania, dzięki czemu w czasach epidemii nie ma problemu z prowadzeniem zajęć, a młodzież w wieku przedpoborowym szybciej i chętniej się uczy, nie czując obciachu nieposprzątanego pokoju.
Reasumując - ze szczerym sercem polecam Panią Natalię, mając nadzieję, że jej popularność nie wzrośnie do poziomu niedostępności...

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Dzięki Pani Natalii mój syn nie podchodzi już do nauki, jak do zła koniecznego, a my mamy pewność, że jest przygotowany do sprawdzianu. Pani Natalia uczy go matematyki, fizyki i chemii. Zarówno po polsku, jak i po angielsku. Jest sumienna, punktualna i zawsze przygotowana do zajęć.
Bardzo polecamy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Dzięki Natalii mój syn oswoił chemię i zdał bardzo dobrze egzamin ósmoklasisty z matematyki. Odpowiedzialna, miła i kompetentna. Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, w efekcie dziecko uczy się chętnie i ma coraz lepsze oceny. Zawsze bardzo chętna do pomocy, kontaktowa i bezproblemowa. Bardzo dziękujemy! Kasia i Maciek :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.