Natalia Rychter

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 70 / 60 min

Natalia Rychter

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne korepetycje w formie online z:

Szkoły podstawowej z przedmiotów:

- chemia
- matematyka
- fizyka
- angielski

Liceum z przedmiotów:

- chemia (poziom podstawowy i rozszerzony)
- matematyka (poziom podstawowy)
- fizyka (poziom podstawowy)

Przygotowuję do matury, egzaminu ósmoklasisty i pomagam w materiale bieżącym w postaci kartkówek i sprawdzianów.

Studia wyższe (chemia) zakres:
- chemia organiczna
- chemia nieorganiczna
- chemia fizyczna
- chemia analityczna

O MNIE

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej po kierunku chemicznym. Aktualnie kontynuuję swoje studia magisterskie na kierunku Analizy Danych na SGH (Szkole Głównej Handlowej) w Warszawie.

Mam 5 – letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z wyżej wymienionych przedmiotów. Zdobyłam niezbędne doświadczenie i dzięki temu wypracowałam swój sposób nauczania. Dostosowuję zakres materiału do potrzeb ucznia, jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą. Zawsze staram się wytłumaczyć zagadnienie jak najprościej!

Poza studiami i pracą, jestem instruktorem sportów wodnych windsurfingu i kitesurfingu, a zimą instruktorem nart. W wolnym czasie uprawiam wspinaczkę, biegam i czytam książki.

KIEDY?

- w tygodniu i weekendy po wcześniejszym ustaleniu

JAK?

- zajęcia odbywają się online przez: Skype, Discord, Google Duo, Zoom.
- mam swój tablet graficzny i używam wirtualnej tablicy online

CENA

Lekcja 60 min:

szkoła podstawowa - 60 zł
liceum - 70 zł
studia - 100 zł

Lekcja 90 min:

szkoła podstawowa - 85 zł
liceum - 100 zł
studia - 140 zł

Zapraszam do kontaktu!

tel. 504 451 617 

Natalia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2018
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
10.2018 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Big Data
Kursy i szkolenia
06.2016
Certyfikat AutoCAD 1X5464XXE0 (2016)
05.2019
B2 First (FCE) – CEFR level B2 (2019)
Doświadczenie
07.2017 - 07.2017
PZL – Świdnik Leonardo Helicopters Company
Poznanie technologii i procesu produkcji; Podstawy systemu SAP; Poznanie norm jakościowych.
09.2017 - 09.2017
Braster S.A. w Warszawie
Poszukiwanie polskich norm i dyrektyw prawnych niezbędnych do wprowadzenia produktu medycznego na rynek Brazylii; Stworzenie analizy konkurencji pod względem podobieństw innych produktów medycznych do produktu Braster.
03.2018 - 07.2018
AXA UBEZPIECZENIA
Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.
10.2018 - 06.2019
HAYS POLSKA
Wzmacnianie wizerunku firmy i reprezentowanie oferty pracodawcy na uczelni, m.in. poprzez aktywny udział w targach pracy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pani Natalia pomagała córce w zajęciach z matematyki na poziomie szkoły średniej. Zajęcia prowadzone profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Efekty pracy widoczne w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam.

avatar
Uljana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Córka jest bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć/chemii, ocenia zajęcia jako bardzo pomocne i chwali świetny kontakt z Panią/liczymy na dłuższą współpracę i pomoc. DZIĘKUJEMY

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Syn uczył się z panią Natalią do poprawy tematu: Chemia opakowań i odzieży. Syn zadowolony, operacja zakończona sukcesem :) Pani Natalia jest osobą sumienną, konkretną, dobrze przekazuje wiedzę. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Natalią. Profesjonalne podejście, wsłuchuje się w potrzeby ucznia tak aby lekcje były maksymalnie efektywne, dobra atmosfera w trakcie zajęć i co najważniejsze wszystko co wymagało wytłumaczenia zostało wyjaśnione i miało odzwierciedlenie w bardzo dobrej ocenie ze sprawdzianu na koniec. Serdecznie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Natalii. Chwali bardzo dobrą atmosferę i przede wszystkim efekty pracy. Chemia stała się dla niego łatwiejsza i chętniej się do niej zabiera. Jako rodzic doceniam kontakt ze strony prowadzącej i precyzyjne informacje, których udziela odnośnie korepetycji, jak również propozycje dalszej współpracy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Córka bardzo zadowolona z zajęć, zawsze wraca z uśmiechem na twarzy. Dzięki Pani Natalii Wiktoria nie ma problemów z rozszerzoną fizyką oraz chemią na poziomie ponadgimnazjalnym, pomaga jej też czasami w matematyce.
Pani Natalia jest zawsze miła oraz uśmiechnięta, z wytrwałością tłumaczy każde zagadnienie. Moja córka bardzo poleca

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Panią Natalię. Zawsze przygotowana, punktualna. Bardzo ciepła, cierpliwa. Fajne materiały przesyłane dziecku podsumowujące temat. I to z obrazkami ;-) korzystaliśmy z lekcji chemii na poziomie 8 klasy sp. Pozdrawiamy, Kasia i Ada

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Pani Natalia jest wspaniałą korepetytorką. Ma dużo cierpliwości, nie akceptuje ze strony ucznia ściemy, potrafi prowadzić zajęcia utrzymując równocześnie dyskretny kontakt z rodzicami, a przy tym jest supertaktowna i stoicko spokojna nawet tam, gdzie normalny korepetytor gryzłby ścianę i płakał z rozpaczy.
Czy mam dodawać, że jest kompetentna nie tylko w chemii, ale też w praktycznie wszystkich przedmiotach ścisłych? Może to oczywistość, ale wolę dopisać - jest doskonała i wymiata nie tylko w sole, kwasy i wiązania, ale też w sieczne, styczne, probabilistykę i kantowską logikę.
Ma przy tym Pani Natalia wielką biegłość w technikach zdalnego nauczania, dzięki czemu w czasach epidemii nie ma problemu z prowadzeniem zajęć, a młodzież w wieku przedpoborowym szybciej i chętniej się uczy, nie czując obciachu nieposprzątanego pokoju.
Reasumując - ze szczerym sercem polecam Panią Natalię, mając nadzieję, że jej popularność nie wzrośnie do poziomu niedostępności...

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Dzięki Pani Natalii mój syn nie podchodzi już do nauki, jak do zła koniecznego, a my mamy pewność, że jest przygotowany do sprawdzianu. Pani Natalia uczy go matematyki, fizyki i chemii. Zarówno po polsku, jak i po angielsku. Jest sumienna, punktualna i zawsze przygotowana do zajęć.
Bardzo polecamy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Dzięki Natalii mój syn oswoił chemię i zdał bardzo dobrze egzamin ósmoklasisty z matematyki. Odpowiedzialna, miła i kompetentna. Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, w efekcie dziecko uczy się chętnie i ma coraz lepsze oceny. Zawsze bardzo chętna do pomocy, kontaktowa i bezproblemowa. Bardzo dziękujemy! Kasia i Maciek :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.