Natalia Rychter

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 70 / 60 min

Natalia Rychter

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne korepetycje w formie online z:

Szkoły podstawowej z przedmiotów:

- chemia
- matematyka
- fizyka
- angielski

Liceum z przedmiotów:

- chemia (poziom podstawowy i rozszerzony)
- matematyka (poziom podstawowy)
- fizyka (poziom podstawowy)

Przygotowuję do matury, egzaminu ósmoklasisty i pomagam w materiale bieżącym w postaci kartkówek i sprawdzianów.

Studia wyższe (chemia) zakres:
- chemia organiczna
- chemia nieorganiczna
- chemia fizyczna
- chemia analityczna

O MNIE

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej po kierunku chemicznym. Aktualnie kontynuuję swoje studia magisterskie na kierunku Analizy Danych na SGH (Szkole Głównej Handlowej) w Warszawie.

Mam 5 – letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z wyżej wymienionych przedmiotów. Zdobyłam niezbędne doświadczenie i dzięki temu wypracowałam swój sposób nauczania. Dostosowuję zakres materiału do potrzeb ucznia, jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą. Zawsze staram się wytłumaczyć zagadnienie jak najprościej!

Poza studiami i pracą, jestem instruktorem sportów wodnych windsurfingu i kitesurfingu, a zimą instruktorem nart. W wolnym czasie uprawiam wspinaczkę, biegam i czytam książki.

KIEDY?

- w tygodniu i weekendy po wcześniejszym ustaleniu

JAK?

- zajęcia odbywają się online przez: Skype, Discord, Google Duo, Zoom.
- mam swój tablet graficzny i używam wirtualnej tablicy online

CENA

Lekcja 60 min:

szkoła podstawowa - 60 zł
liceum - 70 zł
studia - 100 zł

Lekcja 90 min:

szkoła podstawowa - 85 zł
liceum - 100 zł
studia - 140 zł

Zapraszam do kontaktu!

tel. 504 451 617 

Natalia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2018
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
10.2018 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Big Data
Kursy i szkolenia
06.2016
Certyfikat AutoCAD 1X5464XXE0 (2016)
05.2019
B2 First (FCE) – CEFR level B2 (2019)
Doświadczenie
07.2017 - 07.2017
PZL – Świdnik Leonardo Helicopters Company
Poznanie technologii i procesu produkcji; Podstawy systemu SAP; Poznanie norm jakościowych.
09.2017 - 09.2017
Braster S.A. w Warszawie
Poszukiwanie polskich norm i dyrektyw prawnych niezbędnych do wprowadzenia produktu medycznego na rynek Brazylii; Stworzenie analizy konkurencji pod względem podobieństw innych produktów medycznych do produktu Braster.
03.2018 - 07.2018
AXA UBEZPIECZENIA
Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.
10.2018 - 06.2019
HAYS POLSKA
Wzmacnianie wizerunku firmy i reprezentowanie oferty pracodawcy na uczelni, m.in. poprzez aktywny udział w targach pracy.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Pani Natalia jest najlepszym korypetytorem jakiego można sobie życzyć. Wykłada wszystko jasno, zrozumiale i do skutku. Jest wspaniałą , wyrozumiałą i sympatyczną nauczycielką. Macieja uczy chemii( klasa 1 a obecnie 2 LO). Jestem mega zadowolona, syn także. Polecam bardzo, z czystym sumieniem. Jak dla nas, nie ma lepszej osoby od Pani Natalii w tłumaczeniu chemii.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Pani Natalia prowadzi zajęcia w sposób jasny i zrozumiały. Córka jest bardzo zadowolona z lekcji fizyki. Polecam zajęcia.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Świetny nauczyciel! Zdecydowałam się na pomoc z chemii dla córki, bo w szkole nie było merytocznego prowadzenia lekcji. Nagle okazało się, że chemia jest logiczna i zrozumiała. Pani Natalia tłumaczy zagadanienia w sposób bardzo przystępny. Jesteśmy obie bardzo zadowolone.
Zachęcam do spróbowania nauki z Panią Natalią, będzie to bardzo dobrze spożytkowany czas i pieniądze.
Pani Natalio, dziękujemy!
Magda mama Oli

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Polecam bardzo. Tematy są tłumaczone bardzo jasno i nie ma problemu z ponownym wytłumaczeniem tematu. Zadania są tłumaczone w zrozumiały sposób. Bardzo miła atmosfera. Dzięki Pani polepszają się oceny z matematyki.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Bardzo polecam Panią Natalię. Syn po bardzo krótkim czasie zajęć poprawił oceny chemii. Często zaczął brać udział w lekcjach szkolnych co też wpłynęło na jego oceny. Materiał przez Panią Natalię tłumaczony jest do skutku. Jestem ogromnie wdzięczna .

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Bardzo polecam korepetycje z panią Natalią. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze i wszystkie zagadnienia są dokładnie wytłumaczone. Podczas lekcji przerabiamy różnego rodzaju zadania, dzięki temu uczę się pewnych schematów rozwiązywania. Jestem w drugiej klasie liceum na profilu rozszerzonej chemii i bardzo polecam panią Natalię

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Serdecznie polecam panią Natalię. Z korepetycji z chemii korzysta moja córka w I klasie liceum, ktora jest bardzo zadowolona. Omawiane tematy rozumie co przekłada się na lepsze oceny - chemia nie jest już dla niej wrogiem.
Córka, ale również i ja jesteśmy na tak i bardzo zadowolone z wyników.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Jestem zadowolona z korepetycji dla córki (chemia, klasa II liceum) - córce bardzo to tłumaczenie pani Natalii odpowiada, mówi, że gdyby tak przedstawiała materiał nauczycielka z chemii, córka nie potrzebowałaby korepetycji...Metoda prowadzenia zajęć też świetna (online, nowoczesne narzędzia - udostępniony widok z tableta, gdzie pani Natalia pisze, jednocześnie tłumacząc), dodatkowe materiały, zadania domowe, to wszystko składa się na ocenę bardzo dobrą od nas (po pół roku korepetycji).

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Serdecznie polecam panią Natalię. Korzystamy z córką z 7 klasy w zakresie matematyki. Oceny od razu lepsze, córka materiał rozumie a nie odtwarza bezmyślnie albo zgaduje. Duża tu zasługa pani Natalii, która kładzie nacisk na zrozumienie. I ja jestem bardzo za i na tak.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Pani Natalia jest zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje trudność materiału do możliwości ucznia. Zajęcia zaczynają się i kończą o czasie. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2020

Polecam p. Natalię z czystym sumieniem.
Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć z matematyki. Odkąd uczęszcza na korepetycje nie ma problemów z matematyka w szkole.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pani Natalia pomagała córce w zajęciach z matematyki na poziomie szkoły średniej. Zajęcia prowadzone profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Efekty pracy widoczne w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam.

avatar
Uljana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Córka jest bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć/chemii, ocenia zajęcia jako bardzo pomocne i chwali świetny kontakt z Panią/liczymy na dłuższą współpracę i pomoc. DZIĘKUJEMY

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Syn uczył się z panią Natalią do poprawy tematu: Chemia opakowań i odzieży. Syn zadowolony, operacja zakończona sukcesem :) Pani Natalia jest osobą sumienną, konkretną, dobrze przekazuje wiedzę. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Natalią. Profesjonalne podejście, wsłuchuje się w potrzeby ucznia tak aby lekcje były maksymalnie efektywne, dobra atmosfera w trakcie zajęć i co najważniejsze wszystko co wymagało wytłumaczenia zostało wyjaśnione i miało odzwierciedlenie w bardzo dobrej ocenie ze sprawdzianu na koniec. Serdecznie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Natalii. Chwali bardzo dobrą atmosferę i przede wszystkim efekty pracy. Chemia stała się dla niego łatwiejsza i chętniej się do niej zabiera. Jako rodzic doceniam kontakt ze strony prowadzącej i precyzyjne informacje, których udziela odnośnie korepetycji, jak również propozycje dalszej współpracy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Córka bardzo zadowolona z zajęć, zawsze wraca z uśmiechem na twarzy. Dzięki Pani Natalii Wiktoria nie ma problemów z rozszerzoną fizyką oraz chemią na poziomie ponadgimnazjalnym, pomaga jej też czasami w matematyce.
Pani Natalia jest zawsze miła oraz uśmiechnięta, z wytrwałością tłumaczy każde zagadnienie. Moja córka bardzo poleca

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Panią Natalię. Zawsze przygotowana, punktualna. Bardzo ciepła, cierpliwa. Fajne materiały przesyłane dziecku podsumowujące temat. I to z obrazkami ;-) korzystaliśmy z lekcji chemii na poziomie 8 klasy sp. Pozdrawiamy, Kasia i Ada

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Pani Natalia jest wspaniałą korepetytorką. Ma dużo cierpliwości, nie akceptuje ze strony ucznia ściemy, potrafi prowadzić zajęcia utrzymując równocześnie dyskretny kontakt z rodzicami, a przy tym jest supertaktowna i stoicko spokojna nawet tam, gdzie normalny korepetytor gryzłby ścianę i płakał z rozpaczy.
Czy mam dodawać, że jest kompetentna nie tylko w chemii, ale też w praktycznie wszystkich przedmiotach ścisłych? Może to oczywistość, ale wolę dopisać - jest doskonała i wymiata nie tylko w sole, kwasy i wiązania, ale też w sieczne, styczne, probabilistykę i kantowską logikę.
Ma przy tym Pani Natalia wielką biegłość w technikach zdalnego nauczania, dzięki czemu w czasach epidemii nie ma problemu z prowadzeniem zajęć, a młodzież w wieku przedpoborowym szybciej i chętniej się uczy, nie czując obciachu nieposprzątanego pokoju.
Reasumując - ze szczerym sercem polecam Panią Natalię, mając nadzieję, że jej popularność nie wzrośnie do poziomu niedostępności...

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Dzięki Pani Natalii mój syn nie podchodzi już do nauki, jak do zła koniecznego, a my mamy pewność, że jest przygotowany do sprawdzianu. Pani Natalia uczy go matematyki, fizyki i chemii. Zarówno po polsku, jak i po angielsku. Jest sumienna, punktualna i zawsze przygotowana do zajęć.
Bardzo polecamy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Dzięki Natalii mój syn oswoił chemię i zdał bardzo dobrze egzamin ósmoklasisty z matematyki. Odpowiedzialna, miła i kompetentna. Bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, w efekcie dziecko uczy się chętnie i ma coraz lepsze oceny. Zawsze bardzo chętna do pomocy, kontaktowa i bezproblemowa. Bardzo dziękujemy! Kasia i Maciek :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.