Mariusz Sudzik

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Zielona Góra (Zielona Góra)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Jestem osobą chętną do pomocy w nauce matematyki. Specjalizuję się w tłumaczeniu matematyki na poziomie szkoły średniej oraz uniwersyteckiej . Pomogę Ci przyswoić bieżący materiał, mogę przygotować do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym (posiadam wiele materiałów, arkuszy i zadań z tego zakresu) oraz do egzaminów na studiach ( analiza matematyczna, algebra liniowa, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka, równania różniczkowe, analiza zespolona, teoria miary i całki, topologia, analiza funkcjonalna ) , gdyż sam prowadziłem zajęcia z matematyki na Uniwersytecie Zielonogórskim i wiem na jakie elementy należy zwracać uwagę oraz w jaki sposób oceniane są egzaminy na studiach (więcej szczegółów na innych moich ogłoszeniach).

Matematyka to moja pasja, a uczenie innych sprawia mi wielką przyjemność. Przez wiele lat pomogłem w matematyce wielu osobom i pomogę też Tobie!

Zajęcia są prowadzone on-line oraz stacjonarnie u mnie w domu (Os. Pomorskie w Zielonej Górze, w pobliżu Campusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego). Posiadam również warunki do poprowadzenia zajęć w małej 2,3 oraz 4-osobowej grupie – cena lekcji na pojedynczą osobę ulega wówczas zmniejszeniu.

Cennik:

  • matematyka szkolna 60 zł/h,
  • matematyka szkolna 50 zł/h (w przypadku grupy 2-osobowej),
  • matematyka szkolna 45 zł/h (w przypadku grupy 3-osobowej),
  • matematyka szkolna 40 zł/h (w przypadku grupy 4-osobowej),
  • matematyka akademicka 100zł/h
  • matematyka akademicka 90 zł/h (w przypadku grupy 2-osobowej),
  • matematyka akademicka 80 zł/h (w przypadku grupy 3-osobowej),
  • matematyka akademicka 75 zł/h (w przypadku grupy 4-osobowej).

Rozwiązuję również listy zadań – termin oraz cena do uzgodnienia, w zależności od liczby zadań oraz ich skomplikowania. Rozwiązania są czytelne i ukazują metodę krok po kroku w celu lepszego przyswojenia zagadnień.

Nie pomagam w oszustwach egzaminacyjnych, nie rozwiązuję zadań w trakcie kolokwiów czy egzaminów i nie piszę prac dyplomowych.

Istnieje także opcja na przeprowadzenie zajęć w języku angielskim  – koszt takiej lekcji to dodatkowe 20 złotych/h.

I can offer you a lesson of mathematics in English. I have got the PhD title in mathematics and I can help you with maths in high school and with the following branches (in undergraduate/graduate courses): calculus, complex analysis, functional analysis, measure theory, differential equations, probability theory, metric and general topology and linear algebra. If you are interested in maths on the academic level, you can find the details on my other announcements. I am sure that I can help you to get your exams over with. The price of the lesson in English increases +20 PLN per hour.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mariusz Sudzik
Os. Pomorskie 2a/5
65-001 Zielona Góra
NIP: 9731005815

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2014
Uniwersytet Zielonogórski
Licencjat
matematyka
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Zielonogórski
Magister
matematyka
10.2016 - 10.2021
Uniwersytet Zielonogórski
Doktor
matematyka
10.2018 - 03.2020
Uniwersytet Zielonogórski
Nauczyciel stażysta
Kwalifikacje Pedagogiczne
09.2021 - 06.2022
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
Nauczyciel kontraktowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
02.2022 - 02.2023
Uniwersytet Zielonogórski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Bardzo dziękuję za przygotowanie do mojej sesji na ostatnim roku licencjatu z matematyki.
Pan Mariusz ma bardzo dużą wiedzę, mało kto tak doskonale potrafi pomóc na studiach matematycznych. Wolałem więcej porozmawiać o teorii, a nie tylko robić zadania i Pan Mariusz to doskonale rozumiał. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą nie tylko zdobyć wymaganą wiedzę aby zaliczyć dany przedmiot, ale również tym, którzy po prostu chcą porozmawiać o matematyce i zainspirować się do dalszego działania.
Znakomity matematyk, który ma wielką wiedzę ale również ogromną chęć do jej przekazywania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i naprawdę bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2024

Bardzo polecam Pana Mariusza. Pomaga mi w trakcie studiów, będąc nieocenionym wsparciem. Podczas naszych lekcji wykazuje dużą cierpliwość i zaangażowanie. Z łatwością wyjaśnia matematyczne problemy, na które samodzielnie nie potrafię znaleźć odpowiedzi w internecie. Na uwagę zasługuję także bardzo szybki i sprawny kontakt, jest zawsze dostępny, kiedy go potrzebuję. Nie wahaj się skorzystać z jego pomocy, jeśli potrzebujesz wsparcia w matematyce.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Pan Mariusz to świetny człowiek. Współpracowaliśmy ONLINE i nawet trudne warunki, które towarzyszyły nam nie przeszkodziły mu, by dostarczyć mi tego czego chcę. Kilka osób nie podjęło się moich zadań, ale dobrze, że trafiłem na niego. Z całego serca polecam tego człowieka, bo wie co robi, a robi to na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Absolutnie najlepszy (i najbardziej uroczy) korepetytor jakiego miałam w życiu!
Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia z każdym typem zadań, emanuje ogromną sympatią i jest bardzo zaangażowany. Poza samymi korepetycjami poświęca wiele czasu na dodatkowe przygotowanie do zajęć, czego efekty są widoczne gołym okiem. Jest bardzo solidny, cierpliwy i przy okazji przesympatyczny (i ze świetnym poczuciem humoru!).
Nasze przygotowania do matur, w które włożył bardzo wiele czasu i siły, zaowocowały w trzykrotnej poprawie wyniku. Z czystym sercem mogę tylko polecić, bo wątpię w istnienie bardziej kompetentnej osoby do pomocy z matematyką. :-)
Obecnie jestem na V roku studiów i dalej korzystam z pomocy Mariusza podczas przygotowań do egzaminów z przedmiotów okołomatematycznych. Szeroka wiedza na wiele tematów umożliwiła mi skorzystanie z korepetycji na przestrzeni paru semestrów, z wielu różnorodnych przedmiotów. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc przez te wszystkie lata i etapy edukacji!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.