Mariusz Sudzik

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Zielona Góra (Zielona Góra)

Mariusz Sudzik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Mariusz Sudzik

O mnie

Matematyka była od zawsze moją pasją i to hobby popchnęło mnie w objęcia doktoratu z tej dziedziny. Uzyskałem ten stopień naukowy broniąc dysertacji pt. "On continuous solutions of linear functional equations of inifnite order" 22 października 2021 roku na Uniwersytecie Zielonogórskim.Poza matematyką moją drugą wielką pasją jest dydaktyka i kocham współpracę z ludźmi oraz tłumaczenie zagadnień z matematyki. Bardzo chętnie pomogę też Tobie jeśli miewasz kłopoty z matematyką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2014
Uniwersytet Zielonogórski
Licencjat
matematyka
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Zielonogórski
Magister
matematyka
10.2016 - 10.2021
Uniwersytet Zielonogórski
Doktor
matematyka
10.2018 - 03.2020
Uniwersytet Zielonogórski
Nauczyciel stażysta
Kwalifikacje Pedagogiczne
09.2021 - 06.2022
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
Nauczyciel kontraktowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
02.2022 - 02.2023
Uniwersytet Zielonogórski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Bardzo dziękuję za przygotowanie do mojej sesji na ostatnim roku licencjatu z matematyki.
Pan Mariusz ma bardzo dużą wiedzę, mało kto tak doskonale potrafi pomóc na studiach matematycznych. Wolałem więcej porozmawiać o teorii, a nie tylko robić zadania i Pan Mariusz to doskonale rozumiał. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą nie tylko zdobyć wymaganą wiedzę aby zaliczyć dany przedmiot, ale również tym, którzy po prostu chcą porozmawiać o matematyce i zainspirować się do dalszego działania.
Znakomity matematyk, który ma wielką wiedzę ale również ogromną chęć do jej przekazywania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i naprawdę bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2024

Bardzo polecam Pana Mariusza. Pomaga mi w trakcie studiów, będąc nieocenionym wsparciem. Podczas naszych lekcji wykazuje dużą cierpliwość i zaangażowanie. Z łatwością wyjaśnia matematyczne problemy, na które samodzielnie nie potrafię znaleźć odpowiedzi w internecie. Na uwagę zasługuję także bardzo szybki i sprawny kontakt, jest zawsze dostępny, kiedy go potrzebuję. Nie wahaj się skorzystać z jego pomocy, jeśli potrzebujesz wsparcia w matematyce.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Pan Mariusz to świetny człowiek. Współpracowaliśmy ONLINE i nawet trudne warunki, które towarzyszyły nam nie przeszkodziły mu, by dostarczyć mi tego czego chcę. Kilka osób nie podjęło się moich zadań, ale dobrze, że trafiłem na niego. Z całego serca polecam tego człowieka, bo wie co robi, a robi to na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Absolutnie najlepszy (i najbardziej uroczy) korepetytor jakiego miałam w życiu!
Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia z każdym typem zadań, emanuje ogromną sympatią i jest bardzo zaangażowany. Poza samymi korepetycjami poświęca wiele czasu na dodatkowe przygotowanie do zajęć, czego efekty są widoczne gołym okiem. Jest bardzo solidny, cierpliwy i przy okazji przesympatyczny (i ze świetnym poczuciem humoru!).
Nasze przygotowania do matur, w które włożył bardzo wiele czasu i siły, zaowocowały w trzykrotnej poprawie wyniku. Z czystym sercem mogę tylko polecić, bo wątpię w istnienie bardziej kompetentnej osoby do pomocy z matematyką. :-)
Obecnie jestem na V roku studiów i dalej korzystam z pomocy Mariusza podczas przygotowań do egzaminów z przedmiotów okołomatematycznych. Szeroka wiedza na wiele tematów umożliwiła mi skorzystanie z korepetycji na przestrzeni paru semestrów, z wielu różnorodnych przedmiotów. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc przez te wszystkie lata i etapy edukacji!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.