Mariusz Sudzik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zielona Góra (Zielona Góra)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Algebra120 / 60 min

Mariusz Sudzik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Mam na imię Mariusz i pomaganie w nauce matematyki jest moją prawdziwą pasją. Chętnie pomogę Ci w przygotowaniu się do kolokwiów oraz egzaminów z algebry liniowej. Mogę zaoferować Ci pomoc z takich zagadnień jak: 
- liczby zespolone,
- wielomiany,
- kongruencje, algorytm Euklidesa, chińskie twierdzenie o resztach, małe twierdzenie Fermata, twierdzenia Eulera,
- macierze,
- wyznaczniki,
- wektory,
- przestrzenie liniowe,
- przekształcenia liniowa,
- równania prostych i płaszczyzn w przestrzeni R^3,
- formy kwadratowe.

Jeśli zagdnienia, które Cię interesuje nie ma na powyższej liście, to nie krepuj się i pisz śmiało. Powyżej wypisałem tylko najpopularniejsze tematy, z którymi borykamy się na studiach. 

Zajęcia prowadże u siebie w domu lub on-line. Istnieje również możliwość przeprowadzenia zajęć grupowych (posiadam w domu odpowiednie warunki ku temu). Cena lekcji dla pojedynczego uczestnika zajęć ulega wówczas zmniejszeniu. 

Cennik: 
- algebra liniowa dla 1 os. (120 zł/h),
- algebra liniowa dla 2 os. (100 zł/h),
- algebra liniowa dla 3 os. (90 zł/h),
- algebra liniowa dla 4 os. (80 zł/h).

I can offer a lesson in English because I have an experience with teaching the international groups of students. The price is +20PLN per hour additionally.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mariusz Sudzik
Os. Pomorskie 2a/5
65-001 Zielona Góra
NIP: 9731005815

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2014
Uniwersytet Zielonogórski
Licencjat
matematyka
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Zielonogórski
Magister
matematyka
10.2016 - 10.2021
Uniwersytet Zielonogórski
Doktor
matematyka
10.2018 - 03.2020
Uniwersytet Zielonogórski
Nauczyciel stażysta
Kwalifikacje Pedagogiczne
09.2021 - 06.2022
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
Nauczyciel kontraktowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
02.2022 - 02.2023
Uniwersytet Zielonogórski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Bardzo dziękuję za przygotowanie do mojej sesji na ostatnim roku licencjatu z matematyki.
Pan Mariusz ma bardzo dużą wiedzę, mało kto tak doskonale potrafi pomóc na studiach matematycznych. Wolałem więcej porozmawiać o teorii, a nie tylko robić zadania i Pan Mariusz to doskonale rozumiał. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą nie tylko zdobyć wymaganą wiedzę aby zaliczyć dany przedmiot, ale również tym, którzy po prostu chcą porozmawiać o matematyce i zainspirować się do dalszego działania.
Znakomity matematyk, który ma wielką wiedzę ale również ogromną chęć do jej przekazywania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i naprawdę bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2024

Bardzo polecam Pana Mariusza. Pomaga mi w trakcie studiów, będąc nieocenionym wsparciem. Podczas naszych lekcji wykazuje dużą cierpliwość i zaangażowanie. Z łatwością wyjaśnia matematyczne problemy, na które samodzielnie nie potrafię znaleźć odpowiedzi w internecie. Na uwagę zasługuję także bardzo szybki i sprawny kontakt, jest zawsze dostępny, kiedy go potrzebuję. Nie wahaj się skorzystać z jego pomocy, jeśli potrzebujesz wsparcia w matematyce.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Pan Mariusz to świetny człowiek. Współpracowaliśmy ONLINE i nawet trudne warunki, które towarzyszyły nam nie przeszkodziły mu, by dostarczyć mi tego czego chcę. Kilka osób nie podjęło się moich zadań, ale dobrze, że trafiłem na niego. Z całego serca polecam tego człowieka, bo wie co robi, a robi to na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Absolutnie najlepszy (i najbardziej uroczy) korepetytor jakiego miałam w życiu!
Oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia z każdym typem zadań, emanuje ogromną sympatią i jest bardzo zaangażowany. Poza samymi korepetycjami poświęca wiele czasu na dodatkowe przygotowanie do zajęć, czego efekty są widoczne gołym okiem. Jest bardzo solidny, cierpliwy i przy okazji przesympatyczny (i ze świetnym poczuciem humoru!).
Nasze przygotowania do matur, w które włożył bardzo wiele czasu i siły, zaowocowały w trzykrotnej poprawie wyniku. Z czystym sercem mogę tylko polecić, bo wątpię w istnienie bardziej kompetentnej osoby do pomocy z matematyką. :-)
Obecnie jestem na V roku studiów i dalej korzystam z pomocy Mariusza podczas przygotowań do egzaminów z przedmiotów okołomatematycznych. Szeroka wiedza na wiele tematów umożliwiła mi skorzystanie z korepetycji na przestrzeni paru semestrów, z wielu różnorodnych przedmiotów. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc przez te wszystkie lata i etapy edukacji!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.